Masaże i sesje tantryczne dla par

Masaż tantryczny dla par to zmysłowe, intymne doświadczenie wspierające wzajemne zaufanie, przynoszące nowe impulsy i inspiracje oraz otwierające na komunikację w kwestiach intymności i wzajemnych potrzeb. To niezapomniane, głębokie i wiążące doświadczenie odpowiednie dla wszystkich par dążących do eksplorowania, poszerzenia i wzmocnienia swojej energii seksualnej oraz wzajemnego odkrywania.

Wszystkie poniżej opisane masaże i rytuały odbywają się we trójkę (ja, jako masażysta, i para).

Zapraszam pary w dowolnej konfiguracji tożsamości płciowych.

Wybierz masaż

Błogość Shivy i Shakti

Pragniecie razem doświadczyć nowego poziomu energii seksualnej? A może chcecie zanurzyć się w wewnętrzny świat, w którym energetyczne fale przyjemności, błogości i rozkoszy odczuwane są w całym ciele, zarówno fizycznym, jak i energetycznym?

W trakcie spotkania doświadczycie subtelnego masażu piórami, by obudzić w Was energię; masażu tao, który uwolni i rozprowadzi energię po całym ciele, masażu na 4 ręce (wraz z jednym z partnerów, którego będę prowadzić), który przytłoczy Wasze zmysły przyjemną stymulacją; otulenia bliskością i błogim dotykiem w tantrycznej pozycji yab-yum; i wreszcie rozkoszy płynącej z tantrycznego masażu yoni/lingama.

W wersji rozszerzonej doświadczycie również rytuału odsłonięcia ciała boga/bogini, rozbudzenia zmysłów (węchu, słuchu, smaku i dotyku), masażu stref erogennych oraz dwukrotnej stymulacji miejsc intymnych. 

W trakcie masażu doświadczycie zarówno dotyku równoległego, naprzemiennego (jeden partner jest masowany, a drugi w tym czasie relaksuje się w przepływie) oraz dotyku na 4 ręce (na zmianę z jednym z partnerów obdarowywujemy dotykiem drugiego partnera).

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ

Czas trwania sesji i cena:

Rozkosz Shivy lub Shakti

Szukasz sposobu na obdarownie ukochanego/ukochanej głębokim relaksem i przyjemnością? Chcesz mu/jej podarować niezwykły prezent w formie niezapomnianych przeżyć i wrażeń, jednocześnie towarzysząc mu/jej w tej podróży? Chciałabyś/chciałbyś nauczyć się, jak obdarzać partnera/partnerkę różnego rodzajami dotykiem, dostarczając mu/jej różnych wrażeń i doświadczeń? Chciałabyś/Chciałbyś nauczyć się rozpalać jego/jej wewnętrzny ogień i energię seksualną prowadząc do rozkoszy, a nawet do przedłużonych orgazmów?

W tym masażu jeden z partnerów jest osobą przyjmującą dotyk, natomiast drugi – wraz z masażystą, który prostymi wskazówkami prowadzi po całej sesji – współofiarowuje ukochanej/ukochanemu masaż na 4 ręce. Masaż na 4 ręce przytłoczy zmysły przyjmującego przyjemną stymulacją. 

Partner przyjmujący w trakcie sesji doświadczy masażu 4 żywiołów: dotyku ziemi – pozwalającego głęboko doświadczyć ciała, dotyku ognia – rozpalającego energię, dotyku wody – pozwalającego popłynąć mu na fali przyjemności i relaksu, dotyku powietrza – otwierającego go na przyjemność płynącą z subtelności. Dotyk taoistyczny natomiast uruchomi przepływ w całej sieci energetycznej, by rozkosz płynąca z orgazmicznego masażu lingama/yoni nie ograniczała się tylko do tej strefy, ale mogła popłynąć do każdej komórki ciała.

W wersji rozszerzonej doświadczy również rytuału odsłonięcia ciała boga/bogini, deprywacji wzroku i rozbudzenia zmysłów (węchu, słuchu, smaku i dotyku), co pozwoli mu jeszcze bardziej odpuścić kontrolę i rozpalić ogień przyjemności seksualnej.  

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ

Czas trwania masażu i cena:

Rytuał Miłości

Tęsknicie za prawdziwą intymnością płynącą z pełnej obecności i głębokiego połączenia dusz? Pragniecie obdarzyć się głęboką uważnością, ściągnąć przybrane maski, zrzucić z siebie ograniczające i niezdrowe przekonania na temat swojej cielesności, i stanąć przed sobą nago w prawdzie tego, kim naprawdę jesteście? A może po prostu brakuje Wam możliwości, by spędzić czas w bezpiecznej przestrzeni, w której moglibyście obdarzyć się uwagą, czułością, bliskością i dotykiem?

Rytuał Miłości to nie masaż. To tantryczny rytuał w którym pełnię rolę przewodnika prowadzącego krok po kroku przez kolejne etapy Waszej intymnej podróży. Mój fizyczny udział jest minimalny albo i zerowy. To czas połączenia Waszych serc, Waszych dusz. Mój głos i instrukcje poprowadzą Was na tej ścieżce. 

Zaczniecie od ceremonii picia kakao, które – wraz sesją kompletnego oddechu – otworzy Wasze serca, które zostaną otulone w czułych objęciach partnera. Doświadczycie także sekwencji otwierania czakr i równoważenia ich energii na poziomie Waszej seksualności. Następnie zostaniecie przeprowadzeni przez ćwiczenia, dzięki którym zrzucicie swoje maski oraz ograniczające przekonania na temat swoich ciał, by stanąć przed sobą nago w pełnej akceptacji i mocy tego, kim naprawdę jesteście. Mój głos poprowadzi Was także przez medytację jedności na poziomie duchowym, na poziomie serc i seksualności, w trakcie której nie tylko poczujecie głębokie połączenie, ale także doświadczycie wymiany kochającej energii. Na koniec połączycie się w tantrycznej pozycji yab-yum oraz obdarzycie czułym, medytacyjnym dotykiem, który zintegruje Wasze doświadczenia i połączy Was w błogiej przyjemności fizycznej.

Cel rytuału: spotkanie w intymności, spojrzenie na siebie z przestrzeni serca, porzucenie masek i ograniczających przekonań o swoich ciałach, otworzenie się na więcej wzajemnej czułości, uważności i miłości.

Czas trwania rytuału i cena:

Rytuał Świętej Seksualności

tantryczne techniki

Jakby to było ofiarować sobie i partnerce/partnerowi czas pełnej uważności i intymności? Jakby to było wzajemnie doświadczać swojej seksualności, nie tylko na poziomie fizycznym, ale płynącej z połączenia z duchowością i otwartego serca? Jakby to było rozbudzić zmysły tak, by każdy dźwięk, każdy zapach, każdy smak i każdy dotyk odczuwany był ze zwielokrotnioną intensywnością? Jakby to było rozbudzić w każdej komórce ciała ogień energii seksualnej, a potem wspólnie celebrować ją w spontanicznym tańcu ekstazy i dotyku? Jakby to było dawać i otrzymywać coraz więcej miłości, która stanie się nośnikiem duchowego, emocjonalnego i partnerskiego wzrostu? I jak zmieniłoby to Wasze odczuwanie siebie na co dzień? 

Rytuał Świętej Seksualności to nie masaż. To tantryczny rytuał w którym pełnię rolę przewodnika prowadzącego krok po kroku przez kolejne etapy Waszej intymnej podróży. Mój fizyczny udział jest minimalny albo i zerowy. To czas połączenia Waszych serc, Waszych dusz i Waszej seksualności. Mój głos i instrukcje poprowadzą Was na tej ścieżce. 

Rytuał zaczniecie od spożycia tantrycznego napoju przygotowanego według specjalnej receptury, napoju, który otworzy Wasze serca oraz rozbudzi energię seksualną, zwiększy libido, uwrażliwi ciało, otworzy na swobodną ekspresję. Następnie zostaniecie przeprowadzeni przez medytację i rytuał, dzięki którym połączycie się ze sobą na poziomie duchowym, na poziomie serc oraz na poziomie seksualności. W rytualny, poetycki i celebrujący Waszą boskość sposób odsłonicie swoje święte ciała, oddacie mu cześć i uwielbienie, obdarujecie darami i spojrzycie na nie w prawdzie tego, kim naprawdę jesteście. Przygotowani na celebrację świętej seksualności, w końcu rozbudzicie wszystkie zmysły i rozpalicie ogień seksualnej energii w każdej komórce Waszych ciał, której pozwolicie się przejawić w tańcu węży oraz przez wzajemny sensualny i uważny dotyk w tantrycznej pozycji yab-yum, a ostatecznie (zostając już sami) w dowolnej formie ekspresji, jaka chce się przejawić poprzez Wasze ciała. Osiągając szczyt połączycie się w czułym uścisku, by zintegrować podróż i wszystkie doświadczenia. 

Cel rytuału: doświadczenie bliskości i wzajemnej energii seksualnej na poziomie ducha, serca i fizyczności; wzajemna celebracja ciał, eksploracja nowych poziomów seksualności.

Czas trwania rytuału i cena: