Access Bars

Czym jest zabieg Access Bars?

Access Bars® to niesamowity zabieg, który polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie. Ich stymulacja uwalnia wszystko, co nie pozwala ci być w naturalnym stanie przepływu. Te punkty (znane również jako pręty) zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i przemyślenia, które zgromadziłeś w życiu. To okazja, aby je wszystkie uwolnić.

Każda sesja Access Bars® może uwolnić ograniczenia w obszarze Twojego życia, który odpowiada konkretnemu dotknięciu pręta. Jest to niesamowicie pielęgnujący i relaksujący proces, cofający ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia, które chcesz zmienić.

Korzyści sesji Access Bars

Access Bars pomogły tysiącom ludzi zmienić wiele aspektów ich życia i ciała, w tym stres, lęk, depresję, traumę, zdrowie, wagę, postrzeganie ciała, sen, pieniądze, seks, związki i wiele więcej!

Niektóre z korzyści, jakich ludzie doświadczyli dzięki tej technice holistycznej terapii delikatnego dotyku, obejmują jasność umysłu, lepszy sen, spokój, a także zmniejszenie stresu, niepokoju, depresji, frustracji i smutku.

Co dzieje się podczas sesji Access Bars?

Podczas sesji Access Bars ofiarowujący delikatnie dotyka prętów, aby uwolnić ładunek elektromagnetyczny wszystkich myśli, uczuć, emocji, pomysłów, przekonań, rozważań i decyzji przechowywanych w mózgu.

Ten proces uwalnia setki tysięcy punktów widzenia, które mogą Cię ograniczać w różnych obszarach Twojego życia i ciała. Te obszary obejmują ciało, starzenie się, uzdrowienie, seksualność, pieniądze, radość, smutek, świadomość, kontrolę, kreatywność i wiele innych. Pomyśl, jak by to było mieć więcej wolności we wszystkich tych obszarach?

Sesja Access Bars to relaksujący i opiekuńczy proces. W najgorszym wypadku poczujesz się, jakbyś miał wspaniały masaż. W najlepszym przypadku całe twoje życie zmieni się w coś większego, i to z całkowitą łatwością!

Sesja najczęściej doświadczana jest jako głęboki relaks. Wiele osób zasypia podczas sesji – nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Niektórzy ludzie mają obrazy, inni widzą kolory lub odczuwają w ciele wrażenia, takie jak brzęczenie, mrowienie, ciepło, drgania lub dreszcze.

Każdy jest inny, więc nie ma „normalnej” sesji Access Bars. Każda sesja będzie inna, za każdym razem.

Czas trwania zabiegu i cena: