Wybierz masaż ​

Terapeutyczny Masaż Tantryczny

Masaż tantryczny to starożytna forma świętego dotyku, która harmonijnie łączy seksualność, duchowość, ciało i umysł…

Masaż Tantryczny przyjemnościowy

Przyjemnościowy masaż tantryczny to masaż całego ciała, który wzbudza energię seksualną w odbiorcy, a następnie świadomie przenosi tę energię po całym ciele..

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi, zwany również masażem kochających dłoni, jest niezwykłym doświadczeniem, które harmonizuje ciało, umysł i ducha…

Access Bars

Access Bars to 32 punkty na twojej głowie, które po delikatnym dotknięciu, bez wysiłku i łatwo uwalniają wszystko, co powstrzymuje cię od odczuwania radości i spokoju w twoim życiu…

Sesja Przytulania

Kontakt z drugim człowiekiem niesie za sobą wiele dobrego. Oprócz aspektu psychicznego i wyraźnej przyjemności z dotyku, podczas przytulania wymieniamy się energią z drugim człowiekiem. 

Masaż energetyczny: orgazm całego ciała

Orgazm energetyczny całego ciała (znany również jako orgazm kosmiczny lub duchowy) to tajemnicze zjawisko seksualne polegające na pobudzeniu wewnętrznej energii i jej ekspansję przez całe ciało. 

Masaż Motyla

Masaż Motyla to delikatna i cudowna technika, która poprzez delikatny i subtelny dotyk pomaga rozpuścić napięcia w całym ciele, łagodzi objawy stresu, relaksuje, poprawia ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie.

error: Content is protected !!