O mnie...

Bartek

Duch inspiruje Miłością. Bartek jednak korzysta z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, certyfikowany life coach, redaktor naczelny portalu AkademiaDucha.pl, certyfikowany masażysta tantryczny (więcej poniżej) i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznał i opanował dziesiątki technik pracy z umysłem i ciałem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznał, i wciąż poznaje, techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaha się użyć.

W maju 2022 ukończyłem roczny (250h), certyfikowany, profesjonalny kurs masażu tantrycznego i pracy z ciałem (z wykorzystaniem metod tantrycznych, szamańskich oraz bioenergetyki A. Lowena) u Johna Hawkena i Frei Wolnej „Paths of transformations”, akredytowany przez Trusted Bodywork The Paths Of Transformation i The Associations Of Somatic & Integrative Sexologists. 

Masażu tantrycznego i tantrycznej pracy z ciałem uczyłem się (lub jestem w trakcie nauki) również u takich nauczycieli, jak Anand Rudra (tantryczna praca z ciałem, oddechem, masażami), Deborah Sundahl (masaż yoni z ejakulacją), Arya Tara (masaż Lemuriański), Déva (masaż tantryczny, orgazmiczny masaż piersi), Ma Ananda Sarita (tantryczny masaż 7 czakr), Mariah Freya i Adina Rivers (masaż tantryczny, shiatsu yoni).

W 2012 r. skończyłem również 3 letnie studium terapii holistycznej, ucząc się m.in. technik pracy z podświadomością i wewnętrznym dzieckiem, NLP, hipnozy, huny, regresingu, gestalt, czy radykalnego wybaczania oraz umiejętności wykorzystywania ich w prowadzeniu sesji indywidualnych, partnerskich i rodzinnych. Umiejętności te są dodatkowym wsparciem w pojawiających się procesach tantrycznej pracy z ciałem.

W 2013 napisałem ebooka „Autopilot podświadomości”, wydany przez Złote Myśli, w którym opisałem metody pracy z podświadomością pomocne przy uwalnianiu ograniczających nas przekonań, które mają wpływ nie tylko na nasze życie, ale i ciało, co wyraźnie widzę pracując metodami tantrycznymi.

Od 2017 jestem także certyfikowanym Life Coachem, akredytowanym przez największą światową federację coachów „International Coach Federation”.

W swojej ponad 20 letniej ścieżce rozwoju uczestniczyłem również w takich kursach i warsztatach jak: regresing niehipnotyczny, core tranformation, reiki, kundalini reiki, łagodna bioenergetyka, medytacja Vipassana, Ho’oponopono, dwupunkt, radykalna akceptacja, radykalny wgląd, kod emocji i kod ciała, i wiele innych…