Tantryczny Black Friday

ZAMIAST KUPOWAĆ KOLEJNE NIEPOTRZEBNE RZECZY – ZAINWESTUJ W SIEBIE!

ZAREZERWUJ DOWOLNY MASAŻ TANTRYCZNY 50ZŁ TANIEJ. 

KUPUJĄC PAKIET 3 SESJI MASAŻU ZAPŁACISZ TYLKO 800ZŁ (ZAMIAST 1050ZŁ).

VOUCHER PODARUNKOWY NA MASAŻ TANTRYCZNY AŻ 100ZŁ TANIEJ – 250ZŁ

ZABIEG ENERGETYCZNY ACCESS BARS TAŃSZY O 50ZŁ.

🔽 KONIECZNIE PRZECZYTAJ ZASADY REZERWACJI 🔽

ZASADY REZERWACJI:
 1. Wejdź w zakładkę Umów się, wybierz interesujący Cię masaż (lub masaże) i dokonaj rezerwacji. Możesz dokonać dowolną ilość rezerwacji. Za każdą zapłacisz 50zł mniej od ceny widocznej przy rezerwacji. Kupując pakiet 3 sesji nie musisz od razu rezerwować terminów masażu. Pakiet możesz wykorzystać w dowolnym czasie, w przeciągu 2 miesięcy od zakupu.
 2. Po dokonaniu rezerwacji napisz do mnie maila na adres: dotykberkano@gmail.com z informacją o dokonanej rezerwacji i zaznaczeniem, że została dokonana z okazji Black Friday. W przypadku pakietu 3 sesji po prostu napisz na maila o chęci wykupienia go.
 3. W odpowiedzi dostaniesz numer konta, na które należy dokonać wpłaty za zarezerwowany masaż (lub masaże). 
 4. Do zobaczenia na masażu 🙂
 
REGULAMIN PROMOCJI:
 1. Warunkiem promocyjnej ceny jest wpłata pełnej kwoty na konto bankowe. Na wpłatę czekam 24h od wysłania maila z podanym numerem konta do wpłaty (możesz mi wysłać potwierdzenie przelewu). Po upływie 24h bez wpłaty, rezerwacje zostaną anulowane.
 2. Po dokonanych rezerwacjach i uiszczeniu należności nie ma możliwości zmiany terminów rezerwacji.
 3. Kupując pakiet 3 sesji nie musisz od razu rezerwować terminów. Na ich wykorzystanie masz 2 miesiące.
 4. W razie odwołania wizyty przez klienta wizytę uznaje się za odbytą, co oznacza, że wpłacona kwota nie będzie zwrócona.
 5. W razie odwołania wizyty przez masażystę zostaniesz poproszona o wybranie nowego terminu.
 6. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje masażów: masaże terapeutyczne, poszerzające energię oraz zabieg energetyczny Access Bars
 7. Rezerwując kilka masaży masz pełną dowolność w wyborze ich rodzaju. Nie muszą to być te same masaże.
 8. VOUCHERY: Możesz kupić ich dowolną ilość i podarować swoim bliskim. Vouchery są imienne, więc wymagają podania imion i nazwisk osób, którym zostaną podarowane (nie można kupić vouchera dla siebie). Nie musisz rezerwować terminu kupowanego vouchera. Obdarowana osoba ma 3 miesiące na jego wykorzystanie. Więcej o voucherach przeczytasz tutaj.
 9. Promocja trwa do 26 listopada, do godziny 23:59 – do tego czasu obowiązuje promocyjna cena rezerwacji. Terminy masażu możesz jednak zarezerwować w dowolnym czasie po tej dacie.