Tantryczny Cyber Monday

ZAMIAST KUPOWAĆ KOLEJNE NIEPOTRZEBNE RZECZY – ZAINWESTUJ W SIEBIE!

ZAREZERWUJ DOWOLNY MASAŻ TANTRYCZNY 100ZŁ TANIEJ. KAŻDA KOLEJNA REZERWACJA 50ZŁ TANIEJ.

KUPUJĄC PAKIET 5 SESJI TANTRYCZNEGO MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO ZAPŁACISZ TYLKO 1000ZŁ (ZAMIAST 1400ZŁ).

MASAŻ LOMI LOMI NUI ORAZ ZABIEG ENERGETYCZNY ACCESS BARS TAŃSZE O 50ZŁ (nie ma znaczenia, czy to pierwsza rezerwacja, czy któraś z kolei).

🔽 KONIECZNIE PRZECZYTAJ ZASADY REZERWACJI 🔽

ZASADY REZERWACJI:
 1. Wejdź w zakładkę Umów się, wybierz interesujący Cię masaż (lub masaże) i dokonaj rezerwacji. Możesz dokonać dowolną ilość rezerwacji. Za pierwszą rezerwację zapłacisz 100zł mniej, za każdą kolejną zapłacisz mniej o 50zł, np. za pierwszą rezerwację na terapeutyczny masaż tantryczny zapłacisz tylko 180zł, a za każdy kolejny zapłacisz 230zł. Kupując pakiet 5 sesji nie musisz od razu rezerwować terminów masażu. Pakiet możesz wykorzystać w dowolnym czasie, w przeciągu 2 miesięcy od zakupu.
 2. Po dokonaniu rezerwacji napisz do mnie maila na adres: dotykberkano@gmail.com z informacją o dokonanej rezerwacji i zaznaczeniem, że została dokonana z okazji Cyber Monday. W przypadku pakietu 5 sesji po prostu napisz na maila o chęci wykupienia go.
 3. W odpowiedzi dostaniesz numer konta, na które należy dokonać wpłaty za zarezerwowany masaż (lub masaże). 
 4. Do zobaczenia na masażu 🙂
 
REGULAMIN PROMOCJI:
 1. Warunkiem promocyjnej ceny jest wpłata pełnej kwoty na konto bankowe. Na wpłatę czekam 24h od wysłania maila z podanym numerem konta do wpłaty (możesz mi wysłać potwierdzenie przelewu). Po upływie 24h bez wpłaty, rezerwacje zostaną anulowane.
 2. Po dokonanych rezerwacjach i uiszczeniu należności nie ma możliwości zmiany terminów rezerwacji.
 3. Kupując pakiet 5 sesji nie musisz od razu rezerwować terminów. Na ich wykorzystanie masz 2 miesiące.
 4. W razie odwołania wizyty przez klienta wizytę uznaje się za odbytą, co oznacza, że wpłacona kwota nie będzie zwrócona.
 5. W razie odwołania wizyty przez masażystę zostanie zwrócona pełna wpłacona kwota.
 6. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje masażów: masaże terapeutyczne, poszerzające energięmasaże dla par, masaż Lomi Lomi Nui oraz zabieg energetyczny Access Bars. Pakiet 5 sesji obejmuje tylko masaże terapeutyczne (wyłączając sesję intensywnego uzdrawiania i uzdrawiającej ceremonii tantrycznej).
 7. Rezerwując kilka masaży masz pełną dowolność w wyborze ich rodzaju. Nie muszą to być te same masaże.
 8. Promocja obejmuje również zakup voucherów podarunkowych. Możesz kupić ich dowolną ilość (zgodnie z 1 zasadą rezerwacji) i podarować swoim bliskim. Vouchery są imienne, więc wymagają podania imion i nazwisk osób, którym zostaną podarowane. Nie musisz rezerwować terminu kupowanego vouchera. Obdarowana osoba ma 3 miesiące na jego wykorzystanie. Więcej o voucherach przeczytasz tutaj.
 9.  Promocja trwa do 28 listopada, do godziny 23:59 – do tego czasu obowiązuje promocyjna cena rezerwacji. Terminy masażu możesz jednak zarezerwować w dowolnym czasie po tej dacie.