Dark Eros: Tantryczna sesja BDSM

Kurs online

Sesja Dark Eros to skrzyżowanie BDSMu z masażami tantrycznymi, która koncentruje się na pobudzaniu, drażnieniu i odmawianiu, dostarczaniu przyjemności i trzymaniu w niepewności, nagradzaniu i lekkim karaniu. Masażysta podczas takiej sesji zazwyczaj wiąże przyjmującą(ego) masaż i zasłania jej/jemu oczy, po czym rozbudza wszystkie jej/jego pozostałe zmysły, utrzymując na krawędzi niepewności i rozkoszy.

Wszystkie rodzaje masażu są korzystne zarówno dla ciała, jak i umysłu, ale masaże w Dark Eros koncentrują się szczególnie na umyśle i energii, aby zapewnić wyraźne uczucie uwolnienia.

Kiedy osoba uczestnicząca w sesji zrezygnuje z kontroli, może odnaleźć głęboki spokój, zwłaszcza jeśli jej codzienna egzystencja jest stresująca. Tantryczna sesja BDSM wiąże się z delikatną uległością, w której nie doświadczy ani znieważania, ani bólu (no może odrobinę, tylko tyle, by jeszcze bardziej przebudzić zmysły); doświadczy za to ogromnej przyjemności płynącej z subtelnej zabawy zmysłami, uległością i poddaniem kontroli.

Korzyści tantrycznej sesji BDSM

Dark Eros Dark Tantra Ciemna tantra bdsm

Sesja Dark Eros ma zarówno działanie przyjemnosciowe, jak i uzdrawiające:

– Poprawa zdrowia psychicznego
– Uwalnianie blokad seksualnych i wstydu
– Zmniejszenie stresu
– Przebudzenie energii seksualnej w ciele
– Dostęp do szerszego zakresu przyjemności i pożądania
– Uwrażliwianie ciała na przyjemność
– Wielokrotne orgazmy / orgazmy energetyczne całego ciała

Sesja z jednej strony uwalnia od nadmiernej kontroli, a z drugiej pozwala nauczyć ciało i umysł czerpania olbrzymiej przyjemności płynącej z subtelnych bodźców, a nie przez ich zwiększanie.
Osiąga się to poprzez świadome pozwalanie sobie przez osobę uczestniczącą w sesji na bycie uległą i czerpanie wewnętrznej, energetycznej oraz emocjonalnej przyjemności i podniecenia, które delikatnie pobudzane zewnętrzną stymulacją, rodzi się głęboko wewnątrz i obejmuje całe ciało, energetyczne, jak i fizyczne. 

Osoba uległa może wtedy odkryć, że jedynym źródłem przyjemności jest ona sama i żadna, tym bardziej intensywna, stymulacja nie jest jej potrzebna, by jej doświadczać. W ten sposób przywracana jest naturalna, wrodzona nam zdolność czerpania nieograniczonej przyjemności i satysfakcji seksualnej.

Uczestnicząc w kursie nauczysz się:

Łączyć się na poziomie serca z osobą, dla której przeprowadzasz sesję.
Rozbudzać zmysły słuchu, węchu, smaku i dotyku osoby przyjmującej, tym samym otwierać ją na nowe poziomy przyjemności.
– Otwierać ją/jego i rozbudzać energetycznie.
– Celebrować, honorować i odkrywać w zmysłowy sposób ciało Boga/Bogini, dla którego/której przeprowadzasz sesję
– Otulać bezpieczeństwem i swoim dotykiem.
Drażnić się z jej/jego ciałem.
– Poszerzać doświadczenie przyjemności z ciała fizycznego na przyjemność ciała energetycznego.
Drapać w erotyczny sposób, rozbudzając w ten sposób całą sieć neuronową.
– Ofiarowywać przyjemność pejczem.
Dawać klapsy, które wprowadzą osobę przyjmującą w trans pełen zaskakującej przyjemności.
– Kontrolować i odmawiać orgazmu, by w końcu doprowadzić do orgazmu energetycznego.
– Aftercare, czyli końcowej gry, by odpowiednio zadbać o swojego Boga / swoją Boginię.
Przeprowadzać pełną sesję trwając od 2 do nawet 4h.

Kurs będzie idealny dla:

Osób, które fantazjują o poddaniu się i uległości, ale obawiają się intensywności standardowych praktyk bdsm. Podarowując kurs swojemu partnerowi, kochankowi lub przyjacielowi, by nauczył się sztuki tantrycznego bdsm masz pewność, że doświadczysz uległości i poddania się w łagodny, a zarazem bardzo intensywny sposób.

Par, które pragną doświadczać wspólnie swojej seksualności w całkowicie nowy, ekscytujący sposób.

Osób dominujących, które pragną rozszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się nowego wymiaru praktyk prowadzenia osób uległych.

Osób pragnących nauczyć się, jak dotykać, masować, rozbudzać, by dawać więcej przyjemności swoim partnerom. Wszystkie techniki, które poznasz możesz wykorzystywać w zależności od potrzeb w różnych sytuacjach – niekoniecznie w trakcie sesji bdsm. Mogą stanowić repertuar gry wstępnej czy odważnych randek.

PROGRAM KURSU

(kliknij w strzałkę, by rozwinąć szczegóły)

Porozmawiamy chwilę o podstawach, o Twoim nastawieniu, intencji i energii potrzebnych, by przeprowadzić sesję w sposób profesjonalny, wspierający osobę przyjmującą.

Dowiesz się, jak tworzyć przestrzeń, w której osoba będzie czuć się bezpiecznie. To niezbędne, by mogła w pełni puścić kontrolę i poddać się Twojemu prowadzeniu.

Dowiesz się, przygotować pomieszczenie i jakie będą potrzebne narzędzia i zabawki do przeprowadzenia profesjonalnej sesji.

Nauczysz się rytuału połączenia serc i przepływu energii między Tobą a osobą przyjmującą. Rytuał ten sprawi, że osoba przyjmująca sesję poczuje się bezpieczniej i bardziej się otworzy.

Większość z nas dźwiga w sobie różne ciężary – odpowiedzialności, strachu, wstydu, niezasługiwania na przyjemność itp. Wszystkie te ciężary tworzą maski, jak np. kontrolę, które mają nas chronić, jednocześnie przysłaniają nasze prawdziwe oblicze. Tą techniką sprawisz, że te trzymane zasłony opadną, a osoba przyjmująca będzie mogła bez wstydu i strachu pozwolić sobie być w pełni sobą i czerpać przyjemność z sesji.

Nauczysz się pięknego rytuału odkrywania (rozbierania) ciała swojej Bogini / swojego Boga i celebrowania każdej części jej/jego ciała. Pozwoli to jej/jemu w pełni połączyć się z ciałem, poczuć wyjątkowo, poczuć i odkryć swoje piękno, poczuć swoją wartość i otworzyć się jeszcze bardziej.

Nie jesteśmy jedynie ciałem fizycznym. Posiadamy również ciało energetyczne. Nie odczuwamy jedynie poprzez zmysły fizyczne, ale możemy doświadczać również różnych poziomów przepływów energii. Nauczysz się bezdotykowego masażu, który skieruje uwagę odbiorcy do wnętrza i przebudzi w nim doświadczenie przepływu energii. Jego świadomość doznać wzrośnie, także tych fizycznych.

Nauczysz się rytuału rozbudzania zmysłów – słuchu, węchu, smaku i oczywiście dotyku. W Tantrze każdy ze zmysłów jest bramą między światem zewnętrznym a wewnętrznym. Gdy pozwalamy bodźcom wypełnić nasze zmysły, przez moment znika podział doświadczenia i doświadczającego, a my stajemy się jednością ze wszechświatem. To uczucie połączenia, jedności, jest tym, czego tak naprawdę pragniemy, czego szukamy w momencie orgazmu.

Nauczysz się prostego wzajemnego masażu w tantrycznej pozycji yab yum. Osoba przyjmująca sesję w tym masażu będzie aktywna – będzie dotykać i masować osobę prowadząca w taki sposób, by sama czerpała z tego przyjemność. Masaż ten może wyzwolić dużo energii seksualnej miedzy Wami i może być świetnym punktem wyjścia do uprawiania miłości.

Poznasz technikę masażu pejczem w oparciu o naturalne kierunki przepływu energii (meridiany) w ciele. Pejcz w tym przypadku stanie się narzędziem przyjemności, oferując uwolnienie (poprzez delikatne uderzenia), podniesienie i poruszenie energii.

Masaż podobny do masażu pejczem, jednak wykorzystujący energię swawolnego, niebezpiecznego i figlarnego tygrysa, w którego się wcielisz. Nauczysz się drapać ciało przyjmującego zgodnie z naturalnymi ścieżkami przepływu energii oraz drażnieniu stref erogennych. Masaż budzi całą sieć neuronową oraz silnie rozbudza przyjemność erotyczną.

Czym byłby BDSM bez wymierzania klapsów. Nie chodzi jednak o zwykłe uderzenia. Spanking może być sztuką przenoszącą na nowe poziomy doświadczania. I podstaw tej sztuki nauczysz się z tego filmu. Poznasz:

– 5 rodzajów uderzeń ręką.
Miejsca, w które wolno uderzać, a które lepiej unikać.
– Sekretne miejsce przyjemności, tzw. „słodki punkt”. Klapsy w to miejsce rozwibrowują całą miednicę i przynoszą dużo przyjemności.
– Przenosić energię przyjemności z pośladków w górę przez cały kręgosłup.
– Rytmikę klapsów wprowadzających w przyjemny stan transu oraz łamanie rytmiki dla intensyfikacji doznań.

Poznasz ćwiczenie badające eksperymentalnie dwa bieguny: skurczu i ekspansji. Podczas pierwszego bieguna osoba, którą prowadzisz, będzie mogła poczuć się, jakby była rozciągana na stojaku do tortur – co może być zarazem i bolesne, i przyjemne, i pozwoli jej doświadczyć niezwykłej kumulacji energii w ciele. W drugiej fazie: ekspansji, doświadczy olbrzymiego uwolnienia energii i poczucia poszerzenia przyjemności na całe ciało i poza nie. To przygotuje ją na orgazm energetyczny podczas masażu yoni/lingama i przyjemności Wielkiego Ciągu.

Nauczysz się tantrycznego masażu yoni/lingama połączonego z ruchem, specjalnym oddechem, zaciskaniem ciała i kontrolą orgazmu fizycznego, który prowadzi do orgazmu energetycznego – doświadczenia orgazmu całego ciała.

Tak samo jak stopniowe rozbudzanie i gra wstępna, ważna jest opieka po sesji, by umożliwić osobie przyjmującej spokojne „wylądowanie” i poczucie zaopiekowania, otulenia. Poznasz 3 techniki: tantryczne przytulenie, eye-gazing oraz połączenie na poziomie trzeciego oka.

Na koniec obejrzysz demo prawdziwej sesji wykonywanej przeze mnie.

Techniki, których się nauczysz można wykorzystywać w wielu sytuacjach, co sprawi, że staniesz się lepszym kochankiem / lepszą kochanką czy bardziej intrygującym i ciekawym partnerem. Poznasz kilka możliwych scenariuszy łączenia poznanych technik, zarówno do wykorzystania w sesjach bdsm, ale także podczas innych rodzajów spotkań – na randce, jako gra wstępna przed uprawianiem miłości, czy przed wykonaniem masażu.

tanryczny bdsm 1

Zawartość kursu:

  • 24 Filmy wideo
  • 2 Medytacje audio
  • 1 Skrypt z opisem technik