Odzyskaj swój ORGAZM, czyli jak osiągnąć orgazm w 21 dni

Kurs online

jak osiągnąć orgazm

Czy zdarza Ci się odczuwać frustrację z powodu trudności w osiągnięciu orgazmu? Czy Twoje życie seksualne nie dostarcza Ci pełnej satysfakcji, której pragniesz i na którą zasługujesz? Jeśli tak, nie jesteś sama. Badania pokazują, że wiele kobiet na całym świecie zmaga się z problemami związanymi z osiąganiem orgazmu, co często prowadzi do obniżonego poczucia własnej wartości, napięć w relacjach i ogólnego niezadowolenia z życia intymnego. Ale nie musi tak być!

Wyobraź sobie, że w ciągu zaledwie 21 dni możesz całkowicie odmienić swoje życie seksualne. Wyobraź sobie, że odzyskujesz kontrolę nad swoją przyjemnością, że Twoje ciało reaguje na dotyk tak, jak zawsze marzyłaś, a intymność z partnerem/partnerką staje się głębsza i bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek wcześniej. To nie jest tylko marzenie – to może być Twoja rzeczywistość!

Zapraszam Cię na rewolucyjny kurs online „Odzyskaj swój orgazm, czyli jak osiągnąć orgazm w 21 dni”. Ten kurs został stworzony z myślą o Tobie, o kobietach takich jak Ty, które chcą czerpać pełnię radości z życia seksualnego. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z problemami w osiągnięciu orgazmu od zawsze, czy jest to nowy problem w Twoim życiu, ten kurs pomoże Ci odkryć i zrozumieć swoje ciało oraz nauczy Cię, jak cieszyć się intymnością na nowo.

Ten kurs będzie idealny dla Ciebie, jeśli...

jak osiągnąć orgazm

– Nigdy nie osiągnęłaś orgazmu lub masz trudności w jego osiąganiu: kurs pomoże Ci przełamać bariery i odkryć techniki, które sprawią, że osiąganie orgazmów nie tylko będzie łatwe, ale będą głębsze, pełniejsze i dłuższe od orgazmów osiąganych przez przeciętne kobiety.

– Osiągasz regularne orgazmy, ale ich doświadczenie nie jest w pełni satysfakcjonujące: Korzystając z poznanych w kursie technik w pełni przebudzisz swój orgazmiczny potencjał – Twoje orgazmy staną się głębsze, dłuższe i obejmujące nawet całe ciało.

– Osiągasz tylko orgazm przez stymulację łechtaczki, a nie podczas penetracji yoni (waginy): na kursie nauczysz się rozbudzać swoją energię seksualną i zarządzać nią tak, że osiąganie orgazmów nie będzie zależne od umiejętności partnera.

– Czujesz się niespełniona w swoim życiu seksualnym: Jeśli masz wrażenie, że Twoje życie seksualne nie dostarcza Ci radości, jakiej pragniesz, na kursie nauczysz się, jak zwiększyć swoją przyjemność i czerpać radość z każdego intymnego zbliżenia.

– Chcesz wyjść ze swojego umysłu i w pełni połączyć się z ciałem: Jeśli często czujesz, że Twoje myśli i stresy dnia codziennego przeszkadzają Ci w pełnym doświadczaniu przyjemności, jesteś w dobrym miejscu. Na kursie nauczysz się zanurzać się w chwili obecnej i poczuć głębsze połączenie z własnym ciałem. Nauczysz się, jak odłożyć na bok codzienne troski i w pełni skupić się na doznaniach płynących z ciała, co pozwoli Ci na bardziej intensywne i satysfakcjonujące doświadczenia seksualne.

– Masz niskie libido: Jeśli Twoje zainteresowanie seksem jest niskie lub zanikające, przechodząc przez poznane techniki i procesy odbudujesz swoje libido, przebudzisz energię seksualną i otworzysz ciało na więcej przyjemności.

Uczestnicząc w kursie...

– Poznasz 5 przeszkód uniemożliwiających osiąganie orgazmów. Wystarczy, że występuje u Ciebie jedna z tych przeszkód, a osiąganie pełnej satysfakcji seksualnej może nie być możliwe. Z doświadczenia jednak wiem, że zazwyczaj występuje ich kilka na raz. Uwolnisz się od każdej z tych przeszkód!

Wyjdziesz z umysłu i połączysz się ze swoim ciałem oraz płynącymi z niego doznań. Dzięki temu procesowi będziesz w pełni w „tu i teraz”, dzięki czemu otworzysz swoje ciało na pełnię seksualnych doświadczeń.

Przejdziesz przez uzdrawiający proces oddechu światła, w trakcie którego skontaktujesz się z blokadami, zranieniami i traumami, które uniemożliwiają ci pełną satysfakcję seksualną, a następnie je uwolnisz i pozbędziesz się raz na zawsze.

Skontaktujesz się z inteligencją swojego serca, połączysz się z nim, wejdziesz w kontakt z emocjonalnymi zranieniami, które tworzą tzw. „mur wokół serca”, a następnie go rozpuścisz, otwierając serce na radość, przyjemność i spełnienie. Otwarte serce u kobiety jest niezbędne – tylko wtedy będzie mogła w pełni otworzyć się na swoją seksualność.

Poznasz i opanujesz 5- stopniowy proces budowania energii orgazmu. Dzięki poznanym prostym technikom będziesz na zawołanie łączyć się ze swoim ciałem, podniecać się, rozbudzać energię seksualną w swoich genitaliach, a następnie rozszerzać ją na całe ciało, co sprawi, że osiąganie orgazmów będzie łatwe i w pełni satysfakcjonujące.

– Opanujesz i doświadczysz technikę „Kochania się ze sobą – od serca do yoni”, w trakcie której przebudzisz erotycznie całe ciało, otworzysz swoje serce na seksualność, połączysz erotyczne energie łona i serca oraz doświadczysz połączonego orgazmu serce-yoni

Nauczysz się osiągać orgazm podczas masturbacji ręką, wibratorem oraz podczas uprawiania seksu, a nawet bez jakiejkolwiek stymulacji.

– Poznasz technikę przepływu energii dla par, którą będziesz mogła praktykować ze swoim partnerem/partnerką. Technika może być rytuałem w samym w sobie lub cudowną grą wstępną.

– W stanie autohipnozy (głębokiego relaksu) połączysz się ze swoją zmysłowością i w pełni przebudzisz swoją seksualność i orgazmiczną naturę, która z każdym dniem będzie rosnąć. Twoje libido się zwiększy, a ciało stanie się wrażliwsze na zmysłowy dotyk.

– W stanie głębokiego relaksu zainstalujesz w swoim ciele wyzwalacze orgazmu, które będą działały jak włącznik przyjemności, podniecenia, błogości i rozkoszy, który będzie potęgował twoje doznania za każdym razem, gdy je uruchomisz.

PO KURSIE BĘDZIESZ POTRAFIŁA:

WZBUDZAĆ W SOBIE PODNIECENIE W DOWOLNYM MOMENCIE

ODCZUWAĆ PRZYJEMNOŚĆ W CAŁYM CIELE

BYĆ W PEŁNI OBECNA W TRAKCIE SEKSU I POŁĄCZONA ZE SWOIM CIAŁEM

WZBUDZAĆ ENERGIĘ SEKSUALNĄ W SWOIM ŁONIE

ROZPROWADZAĆ PRZYJEMNOŚĆ I PODNIECENIE PO CAŁYM CIELE

ŁĄCZYSZ SIĘ ZE SWOIM SERCEM

OSIĄGAĆ REGULARNE ORGAZMY (KTÓRE BĘDĄ DŁUŻSZE, PEŁNIEJSZE I MOCNIEJSZE NIŻ U PRZECIĘTNEJ KOBIETY) ZARÓWNO PODCZAS MASTURBACJI, JAK I SEKSU PARTNERSKIEGO

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYJEMNOŚĆ!

Inwestycja w orgazm: 297zł

Po zakupie dostaniesz na maila dane potrzebne do zalogowania się na platformie e-learningowej, na której znjadziesz zakupiony kurs.

Zawartość kursu:

  • 13 filmów
  • 8 tantrycznych technik seksualnych
  • 2 nagrania autohipnozy
  • 1 proces ucieleśniania (medytacja prowadzona)
  • 1 proces uzdrawiający blokady (medytacja prowadzona)
  • 1 Dekret afirmacyjny
  • ebook z planem programu oraz opisem wszystkich technik
  • Możliwość zadawania pytań pod filmami
  • Dostęp do kursu: 365 dni

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYJEMNOŚĆ!

Inwestycja w orgazm: 297zł

Po zakupie dostaniesz na maila dane potrzebne do zalogowania się na platformie e-learningowej, na której znjadziesz zakupiony kurs.

Dlaczego warto osiągać regularne orgazmy?

1. Emocjonalne uwolnienie i spokój. Zredukuj stres i poczuj prawdziwe odprężenie. Orgazmy uwalniają endorfiny, które działają jak naturalne antydepresanty, pomagając Ci poczuć spokój i radość każdego dnia.

2. Wzrost pozytywnej energii i poprawa nastroju. Pozwól sobie na chwilę szczęścia dzięki uwalnianiu hormonów takich jak oksytocyna i dopamina. Każdy orgazm to zastrzyk energii i pozytywnych emocji, które rozświetlą każdy Twój dzień.

3. Głębsze połączenie ze swoim ciałem. Odkryj i zaakceptuj swoje ciało na nowo. Dzięki głębokim i pełnym orgazmom zyskasz głębsze połączenie z własnym ciałem, co przyniesie korzyści na wszystkich płaszczyznach Twojego życia.

4. Przebudzenie energii seksualnej. Poczuj, jak Twoja energia seksualna budzi się do życia. Poznane w kursie techniki pomogą Ci odkryć nowe źródła energii, które przyniosą Ci więcej siły i witalności.

5. Rozbudzenie kobiecości. Odkryj pełnię swojej kobiecości. Regularne orgazmy pozwolą Ci poczuć się bardziej pewną siebie, zmysłową i świadomą swojego ciała.

6. Spełnienie duchowe. Poczuj wewnętrzny spokój i harmonię. Orgazmy mogą prowadzić do głębszych przeżyć duchowych, pomagając Ci osiągnąć stan jedności z samą sobą i otaczającym Cię światem.

7. Więcej przyjemności w całym ciele. Zwiększ swoją wrażliwość na dotyk i przyjemność. Dzięki regularnym orgazmom całe Twoje ciało stanie się bardziej wrażliwe i otwarte na nowe doznania.

8. Dłuższe, głębsze orgazmy. Doświadczaj dłuższych i bardziej intensywnych orgazmów. Odkryj techniki, które pozwolą Ci cieszyć się pełnią przyjemności.

9. Lepsza jakość snu i wyższa kreatywność. Zyskaj spokojniejszy sen i obudź się z nowymi pomysłami! Orgazmy pomagają w relaksacji, co przekłada się na głębszy sen i zwiększoną kreatywność.

10. Głębsze, satysfakcjonujące relacje. Zbuduj silniejszą więź z partnerem. Regularne orgazmy wzmacniają emocjonalne połączenie, poprawiają komunikację i zadowolenie z relacji, co prowadzi do głębszej i bardziej intymnej więzi.

11. Zwiększone zdrowie i witalność. Wzmocnij swój układ odpornościowy, popraw zdrowie serca i zmniejsz dolegliwości bólowe. Regularne orgazmy to naturalna droga do lepszego zdrowia i długowieczności.