Masaż czterech żywiołów na 4 ręce

Celem masażu 4 żywiołów jest całkowite przeniesienie Cię z umysłu do ciała i do odczuwania przepływu życiowej energii prowadzącej do odczuwania przyjemności i błogości, puszczenie kontroli i poddanie się strumieniowi życia. Sesja wykonywana jest przez dwie osoby (Bartka i Asię).
 
Masaż zaczniemy od ćwiczeń, które pomogą Ci odpuścić kontrolę ciała i otworzyć się na jego swobodny, niczym niezakłócony, płynny ruch, byś poczuła się niczym płynący delfin w oceanie. Doświadczysz również ćwiczenia uwalniającego od kontroli i napięć oraz głębokiego odprężenia i odpuszczenia.
 
Następnie zostanie wykonany masaż całego ciała na cztery ręce w rytmie 4 żywiołów. Dotyk każdego z nich pozwoli Ci połączyć się z energią danego żywiołu i ucieleśnić go w sobie.
 
🌎 Dotyk żywiołu Ziemi – prowadzi do głębszego poczucia ciała i jego ugruntowania, łączy z podstawą życia. Uwalnia od poczucia utknięcia, budzi witalność.
 
🔥 Dotyk żywiołu Ognia – pobudza zmysły, rozpala wewnętrzny ogień, który jest narzędziem transformacji, prowadzi do połączenia z osobistą mocą i wewnętrzną siłą. Uwalnia od gniewu, budzi pasję.
 
💦 Dotyk żywiołu Wody – pomaga ciału przywrócić naturalny strumień życiowej energii, oczyszcza z wewnętrznych blokad, poszerza i pogłębia odczuwanie. Uwalnia od smutku, budzi radość.
 
💨 Dotyk żywiołu Powietrza – porusza wszystkie inne żywioły, a wraz z oddechem ma moc zmiany świadomości, pomaga w puszczaniu oporu przed zmianami, oczyszcza umysł, przywraca ciału lekkość. Uwalnia od strachu, budzi miłość.
 
🍑 Masaż Yoni/Lingama i stref erogennych – zwieńczeniem sesji może być budzący energię seksualną – wspierany techniką oddechową – masaż yoni/lingama i stref erogennych. Wyzwolona w yoni energia zostanie przeniesiona do serca, byś mogła doświadczyć unii sekdualności i przestrzeni serca. Masaż yoni jest opcjonalny, a Twoje granice zostaną omówione przed masażem.
 
Napisz maila, by umówić masaż: dotykberkano@gmail.com

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

„Zdecydowałam się na masaż na 4 ręce bo ciekawość i chęć odblokowania własnej seksualności wzięły górę nad obiekcjami, ocenianiem siebie czy zwykłym lękiem. Bałam się mimo, że z Bartkiem pracuję regularnie, ufam mu i cenię jego profesjonalizm. Jak było? Na początku ciepła atmosfera, rozmowa z przestrzenią na pytania, omawianie granic i wspólny rytuał. To stopiło mój dystans. Potem obserwacje mieszały się z odczuciami. Przyjmowanie tego, że dwoje ludzi jest dla ciebie, że dotyk który otrzymujesz płynie z przestrzeni serca i że jest bezinteresowny a każda twoja reakcja jest tą właściwą – to pozwoliło mi uwolnić się od myśli. A potem uwolniłam się od kontroli. Przyjmowałam co do mnie płynęło przeżywając i delektując się przyjemnością w najczystszej postaci”. – Kasia
 
„Miałem przyjemność przyjąć od Bartka i Asi masaż 4 żywiołów na 4 ręce. Opis mnie zaintrygował, a po ciężkim tygodniu potrzebowałem masaż (przyjąć – bo dużo częściej daję).
Stworzyli cudowną, błogą atmosferę, gdzie mogłem oddać się, odpłynąć. Przy części tak mocno, że miałem i wglądy, i wizje. O ile często uciekam w głowę, to nauczyli mnie jak oddychać, by znów wejść w ciało – z czego będę korzystał wielokrotnie.
Po masażu dczuwałem, że świat wokół mnie jest bardziej żywy, pełen kolorów i detali, a uczucie bycia tu i teraz było wyjątkowo intensywne. Dziękuję Wam! ❤️
– Piotr
 
„Gorąco i od serca polecam sesje u Bartka na cztery ręce, we współpracy z Asią. Ten duet jest niesamowicie zgrany, pełen osadzenia, mądrości, intuicji, ciepła. Ich dłonie przeplatały się i czułam się, jakby były ich dziesiątki, a nie tylko cztery. Atmosfera była przyjazna, bezpieczna. Przebieg masażu został mi wyjaśniony na samym początku, była też rozmowa o granicach. Czułam się wspaniale zarówno w trakcie masażu, jak i po. To było jak kojące spotkanie dziecka w ramionach rodziców, harmonia energii męskiej i żeńskiej, błogość, bezpieczeństwo i możliwość odpuszczenia kontroli, by rozpłynąć się w tu i teraz. W trakcie ceremonii miałam również osobiste wglądy, które pozwoliły mi inaczej spojrzeć na moje życie i wprowadzić potrzebne zmiany”. – Maria