Tantryczny Masaż Kundalini:
uzdrawianie i ożywianie kręgosłupa

Kurs Wideo

Masaż kręgosłupa

W tantrze kręgosłup jest nie tylko fizyczną konstrukcją, która nas łączy, ale rzeką, przepływem energii i żywotności.

Łączy nasze seksualne serce i ducha, naszą miednicę i naszą świadomość, gdy wznosimy świętą seksualność jako węża, który śpi u podstawy naszego kręgosłupa.

Kręgosłup jest podstawą relaksu i ożywienia całego ciała.

Kręgosłup w Tantrze jest traktowany jako symbol Szuszumny, kanału energetycznego, który przepływa przez środek kręgosłupa, łącząc korzeń ze szczytem. Kanał ten jest często zablokowany przez nieprawidłowe myśli, nawyki i blokady emocjonalne, które powodują choroby i zaburzenia emocjonalne.

Tantryczny Masaż Kundalini ma na celu uwolnienie i przeprowadzenie energii Kundalini przez ten kanał, usuwając blokady i umożliwiając jej swobodny przepływ.

Kurs będzie idealny dla:

Masaż tantryczny

1. Masażystów i bodyworkerów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat i rozszerzyć swoją ofertę o nowe usługi.

2. Miłośników Tantry i/lub pracy z ciałem szukających nowych technik i metod pracy ze sobą i innymi.

3. Par (także przyjaciół), którzy pragną wspierać się w rozwoju i uwalnianiu napięć fizycznych, emocjonalnych i energetycznych oraz rozbudzać żywotność i energię seksualną w swoich ciałach.

4. Osób, które chciałyby zacząć uczyć się pracy z ciałem, emocjami i energią, by w przyszłości zajmować się tym zawodowo.

Uczestnicząc w kursie nauczysz się:

Masaż Kundalini

– Tworzyć bezpieczną energetyczną przestrzeń dla sesji.
Masażu Wyjścia dla zrelaksowania i ugruntowania ciała.
Masażu Fali, by uruchomić przepływ energii przez ciało [Wersja zaawansowana].
Energetycznego otwarcia Szuszumny [Wersja zaawansowana].
– Specjalnego tantrycznego oddechu, który z jednej strony pobudza energię w miednicy i narządach płciowych, a z drugiej pozwala uwolnić tłumione emocje.
– Diagnozować, gdzie w kręgosłupie zostały zablokowane energie i emocje.
Uwalniać (rozbrajać) z kręgosłupa blokady fizyczne, emocjonalne i energetyczne.
– Rozluźniać szyję, kark i barki.
Otwierać Jadeitową Bramę (przestrzeń świadomości w czaszce i mózgu).
– Rozbrajać kość krzyżową i pośladki [Wersja zaawansowana].
Uzdrawiać rozetę (anusa), która reprezentuje naszą nieświadomość, wszystko to, czego się wstydzimy [Wersja zaawansowana].
Masażu perineum (krocza) – punktu dostępu do pierwszej czakry [Wersja zaawansowana].
Techniki uwalniania Hawkinsa i tego, jak dzięki niej przyspieszyć proces rozbrajania i uwalniania uwięzionych w ciele emocji [Wersja zaawansowana].
Pytań kwantowych jako wsparcie w puszczaniu oporu i kontroli [Wersja zaawansowana].
– Techniki z tantrycznej Kriya Yogi ładowania swojego ciała energią, dzięki czemu łatwiej rozbudzisz energię Kundalini u odbiorcy [Wersja zaawansowana].
Ładowania swoich dłoni energią, by przyspieszyć procesy u odbiorcy [Wersja zaawansowana].
Masażu rozbudzającego energię Kundalini w kręgosłupie.
– Łączenia energii serca z energią kości krzyżowej.

Po kursie będziesz potrafił/potrafiła:

Masaż karku

Wykonywać pełną, ok. 2h (wersja podstawowa) lub intensywną 3-4h (wersja zaawansowana) tantryczną sesję uzdrawiania kręgosłupa i budzenia w nim energii.

– Przeprowadzać krótsze sesje, w zależności od potrzeb, używając wybranych narzędzi.

Wykonywać Masaż rozbudzający energię Kundalini w kręgosłupie, który może być procesem samym w sobie – może idealnie sprawdzić się jako rozbudzająca energię seksualną gra wstępna (w szczególności, gdy jest połączona z techniką generowania energii i budzenia dłoni u dającego masaż).

Wykorzystywać uwalniający tantryczny oddech w codziennym życiu – by puszczać zauważone emocje i napięcia.

Generować w sobie więcej życiowej i seksualnej energii.

PROGRAM KURSU

(kliknij w strzałkę, by rozwinąć szczegóły)

Z filmu dowiesz się, jak przygotować przestrzeń do przeprowadzenia masażu i co będzie Ci potrzebne, by wykonać sesję.

W tym filmie poznasz koncepcje Kundalini, Ida, Pingala i Szuszumny jako kluczowych elementów energetycznych w ciele. Skupimy się na zrozumieniu Kundalini jako potężnej energii życiowej, Ida i Pingala jako przeciwstawnych kanałów energetycznych, oraz Szuszumny jako głównej osi energetycznej w ciele.

W tym filmie skupimy się na roli kręgosłupa oraz na identyfikacji i rozwiązaniu blokad energetycznych zgromadzonych w nim. Zdobędziesz wiedzę na temat fizycznych i energetycznych aspektów kręgosłupa oraz poznasz mapę zablokowanych w nim emocji.

Ten film poświęcony będzie praktyce oddechu tantrycznego jako narzędzia do manipulowania energią w ciele. Dowiesz się, czym jest zbroja oddechowa i jak taka zbroja wpływa na tłumienie emocji oraz jak zamyka ciało na przepływ energii, żywotności i przyjemności. Nauczysz się techniki oddechowej, która rozpuszcza zbroję i pozwala uwolnić tłumione emocje.

Nauczysz się, jak otwierać bezpieczną przestrzeń energetyczną, łączyć się z klientem oraz uwalniać z tej przestrzeni wszystko, co może Wam przeszkadzać w procesie. Nauczysz się także zamykania przestrzeni i odcinania energetycznego (to bardzo ważne w przypadku prowadzenia sesji z klientami, by nie przejmować na siebie ich energii oraz by klientów nie uzależniać od energii masażysty).

Z tego filmu nauczysz się masażu wyjścia, sekwencji pozwalającej wstępnie uwolnić ciało z napięć, ugruntować je i przygotować do dalszego procesu.

Oglądając ten film nauczysz się techniki Masażu Fali, którego celem jest ogólne uwolnienie zablokowanej energii w ciele oraz uruchomienie w nim przepływu.

Nauczysz się techniki opartej na czakrach, bioenergoterapii i terapii polarity, dzięki której otworzysz centralny kanał energetyczny, którym Kundalini porusza się w górę ciała.

Oglądając ten film nauczysz się bioenergetycznego masażu kręgosłupa, głębokiego powięziowo-energetycznego masażu najdłuższych mięśni grzbietu po jego obu stronach. Dzięki zaprezentowanym technikom będziesz potrafił/potrafiła uwolnić napięcia fizyczne, emocjonalne i energetyczne, co doprowadzi do uelastycznienia i uwrażliwienia mięśni oraz swobodnego przepływu energii przez kręgosłup.

Z tego filmu dowiesz się, jak masować szyję, kark i barki, by rozluźnić, otworzyć i uwolnić zablokowane w tych obszarach energie.

Zdobędziesz umiejętność rozluźniania obszarów kości krzyżowej i pośladków, gdzie często gromadzi się dużo seksualnych napięć. Poprzez techniki masażu i manipulacji energetycznej nauczysz się uwalniać blokady energetyczne i rozbudzać energię w kości krzyżowej.

Bazując na poznanych już technikach rozbrajania dowiesz się, jak wykonać taki masaż uwalniając napięcia i blokady z rozety. Odbyt reprezentuje naszą nieświadomość: to, czego nie chcemy widzieć, to czego się wstydzimy, nasze upokorzenia, lęki związane z pierwszą czakrą. Rozeta ma wiele erotycznych zakończeń nerwowych, przez co ma ogromny potencjał erotyczny, który jest stłumiony u większości ludzi, dlatego oprócz uwalniania napięć dowiesz się, jak klient może nauczyć się czerpać przyjemność analną za pomocą Twoich palców, tym samym budząc pełny potencjał anusa.

Nauczysz się również, jak masować perineum (krocze), które jest punktem dostępu do pierwszej czakry, miejscem pełnym wypartych, wstydliwych emocji, by uwolnić uwięzione tam energie i przebudzić erotyczny potencjał tego miejsca.

Opanujesz technikę otwierania Jadeitowej Bramy (przestrzeń świadomości w czaszce i mózgu), która – gdy jest zablokowana – uniemożliwia przepływ energii z kręgosłupa do świadomości, a głowa i ciało pozostają rozdzielone. Jeśli jest otwarta, głowa staje się częścią energetycznego systemu ciała.

Nauczysz się, jak wykorzystywać technikę uwalniania Hawkinsa dla wsparcia procesów uwalniania emocji, by były jeszcze skuteczniejsze.

Dowiesz się, czym są pytania kwantowe i nauczysz się, jak je zadawać w trakcie masażu, by osoba przyjmująca masaż szybciej odpuściła opór, kontrolę i zaangażowała całe ciało do procesu uwalniania napięć, zarówno tych fizycznych, jak i emocjonalnych.

Poznasz bardzo skuteczną metodę pompowania energii seksualnej z pierwszej czakry do czakry splotu słonecznego – centrum wewnętrznej mocy. Jest to technika, dzięki której napełnisz się energią i wykorzystasz do masażu rozbudzającego energię kundalini u przyjmującego.

Oglądając ten film nauczysz się koncentracji i manipulacji energii w dłoniach, co stanie się narzędziem pomocnym w pobudzaniu przepływu energii Kundalini u przyjmującego.

Nauczysz się sekwencji masażowej (połączonej ze specjalnym oddechem) rozbudzającej przepływ energii Kundalini w kręgosłupie oraz wymieszania energii serca z energią pierwszej i drugiej czakry. Masaż może być doświadczeniem równie intymnym jak stosunek seksualny. Erotyczny aspekt masażu wprowadza świadomość w stan ekstazy.

Zawartość kursu:

 • 9 Filmów (w wersji podstawowej) prezentujących i omawiających wszystkie techniki
 • 19 Filmów w wersji zaawansowanej
 • 1 Skrypt z opisem wszystkich technik
 • Możliwość zadawania pytań pod filmami

Masaż Kundalini

Wersja podstawowa
290 Cena regularna: 590zł
 • KURS ZAWIERA:
 • 1. Czym jest kundalini, ida, pingala, szuszumna
 • 2. Kregosłup i blokady w nim zapisane
 • 3. Oddech tantryczny
 • 4. Rytuał tantryczny otwierający i zamykający przestrzeń
 • 5. Masaż Wyjścia
 • 6. Rozbrajanie kręgosłupa
 • 7. Masaz szyi, karku i barków
 • 8. Otwieranie Jadeitowej Bramy
 • 9. Masaż rozbudzający energię Kundalini w kręgosłupie

Masaż Kundalini

Wersja zaawansowana
490 Cena regularna: 990zł
 • KURS ZAWIERA WSZYSTKO Z WERSJI PODSTAWOWEJ PLUS:
 • 1. Masaż Fali
 • 2. Energetyczne otwarcie Szuszumny
 • 3. Rozbrajanie kości krzyżowej i pośladków
 • 4. Uzdrawianie i przyjemność Rozety
 • 5. Masaż perineum
 • 6. Technika uwalniania emocji
 • 7. Pytania kwantowe
 • 8. Generowanie energii seksualnej
 • 9. Uruchamianie energii w dłoniach
 • 10. Rozszerzony masaż rozbudzający energię Kundalini w kręgosłupie