Świątynny Masaż Lemuriański

Czym jest Świątynny Masaż Lemuriański


Masaż wywodzi się z dziedzictwa lemuriańskiego. Najważniejszym zrozumieniem lemurian była bezwarunkowa miłość i umiejętność puszczania nierozbudzonych jeszcze destrukcyjnych emocji, takich jak strach, chciwość, zaborczość, zazdrość i inne. Dzięki tej umiejętności potrafili wznieść się na najwyższe poziomy świadomości, tym samym rozbudzając w sobie energię zwaną od wieków Kundalini. O tej energii psychicznej pisano od tysięcy lat. Jej celem było przebudzenie człowieka do świadomości Boga, a jego duszy do genezy stworzenia świata, którego pragnęli. To był klucz do świadomego tworzenia. Kundalini ma zdolność „zmywania” naszych najgłębszych napięć oraz uzdrawiania karmicznych lekcji i przekonań. W ten sposób budzimy w sobie naszą prawdziwą naturę oraz rozszerzamy przepływ twórczej energii i świadomości w nas. Kundalini jest również postrzegana jako energia seksualna, która budzi pierwotną i uzdrawiającą energię żeńską. Przebudzona energia seksualna płynąca wprost z przestrzeni bezwarunkowej miłości była podstawą życia lemurian – wykorzystywali ją do uzdrawiania i tworzenia świata, jakiego pragną.

Świątynny masaż Lemuriański opiera się na dziedzictwie lemurian, przywołując ich energię poprzez wibracje w głosie, taniec, ruch i dotyk. Świadomy i uważny dotyk płynący z przestrzeni serca ma zdolność zainicjowania, pobudzenia i rozprowadzania siły życiowej w nas. Nasze ciało poddane wysokim wibracjom, energii, która wyzwala się podczas masażu, może doświadczyć zarówno wielkiej przyjemności, jak i uzdrowienia, ekstazy, jak i duchowych wglądów.

Sam masaż to orgazmiczna podróż do dwóch świątyń ciała – serca i seksualności. To podróż łącząca te świątynie i spalająca je w jedność. To również mistyczno-szamański rytuał rozbudzający energię kundalini, która zacznie rozpuszczać tkwiące w tobie ograniczenia, rozpali ukryte pierwotne pokłady mocy i pozwoli doświadczyć wielowymiarowej błogości.

Masaż ten działa nie tylko na ciało fizyczne, ale przede wszystkim na ciało energetyczne, i jest inicjacją w naszą naturę jako boskich wielowymiarowych istot energetycznych.

Korzyści Świątynnego Masażu Lemuriańskiego

 

 • Otwiera nasze serce.
 • Budzi w nas uśpioną energię Kundalini.
 • Pozwala doświadczyć ogromnej orgazmicznej przyjemności ciała i ducha.
 • Łączy nas z naszym Wyższym Ja.
 • Ugruntowuje nas w naszym ciele, rozpalając miłość i szacunek do siebie.
 • Budzi nas do naszego prawdziwego ja i najwyższego potencjału.
 • Wspiera nas w poczuciu bezpieczeństwa we własnej skórze, poddając się naturalnemu nurtowi życia.
 • Uczy doświadczania seksu całym ciałem.
 • Pozwala obudzić się naszym zmysłom, prowadząc zmysłowe życie.
 • Uwalnia twórczą siłę, która wplata się w nasze codzienne życie.
 • Uwalnia nasz potencjał jako istoty duchowej.
 • Rozszerza naszą świadomość.
 • Wprowadza do naszego życia poczucie obecności.
 • Pozwala błogości przeniknąć do każdej chwili życia.
 • Jednoczy nasze kobiece i męskie energie, naszą seksualność i duchowość, pozwalając poczuć w sobie pełnię.

Jak wygląda Świątynny Masaż Lemuriański

Spotkanie z masażem zaczyna się od rozmowy, w trakcie której zostają omówione wszystkie potrzeby i granice przyjmującego masaż. Napijemy się wspólnie specjalnie przygotowanego tantrycznego kakao, które zacznie otwierać Twoje serce i pobudzi energię seksualną. Po tym nauczymy się prostej, ale bardzo ważnej w masażu, techniki orgazmicznego oddechu. Wykonamy krótką sesję oddechową połączoną z medytacją, by wstępnie uruchomić przepływ energii i osadzić się w uważności ciała.

Po medytacji przystąpimy do rytuału otwarcia, zaczynając od przywołania obecności oświeconej lemuriańskiej energii oraz tantrycznych przewodników, by wspierały i chroniły nas w procesie. Następnie wykonamy pokłon Namaste z połączeniem trzech świątyń: Świadomości, Serca i Seksualności. Zakończymy ustaleniem intencji, po której będziesz mogła/mógł położyć się na stole, przykryta/y pareo.

Masaż zaczyna się od energetycznego otwarcia serca na wyższe wibracje. Po odsłonięciu pareo następuje wysokowibracyjny masaż całego ciała po obu jego stronach, w trakcie którego wykorzystywanych jest pięć rodzajów dotyku, łączący wszystkie żywioły – ziemię, ogień, powietrze, wodę i ducha. W trakcie masażu energia kundalini jest rozbudzana i rozprowadzana po całym ciele. Przedostatnim etapem jest masaż joni/lingama, którego celem jest rozbudzenie i rozluźnienie energii w tych obszarach oraz przeniesienie i rozszerzenie jej poza miednicę, przez serce, aż do czakry korony. Ostatni etap to czas bezruchu umożliwiający doświadczenie orgazmicznej rozkoszy całego ciała i ducha oraz integrację uruchomionych procesów energetycznych.

Poza opisanym pełnym masażem, możliwe są jeszcze dwa doświadczenia:

 1. Ceremonia Tantryczna połączona z Masażem Lemuriańskim: To coś więcej niż sam masaż. To ceremonialny rytuał, w którym poprzez świadomość i oddech połączysz się i napełnisz energią żeńską i męską, którą zintegrujesz w medytacji. To również rytuał uhonorowania bogini/boga w tobie i połączenie Twoich trzech świątyń ze wszystkimi żywiołami. I wreszcie, to orgazmiczna podróż z oddechem wspierana energetycznym dotykiem. Mocno osadzona w ciele, głęboko połączona z żywiołami, doświadczająca wszechogarniającej orgazmicznej energii, będziesz gotowa na lemuriańską podróż otwierania serca, budzenia kundalini i wielowymiarowej błogości rozlewającej się po całej twojej istocie.
 2. Masaż Pięciu Żywiołów: Jeśli z jakichkolwiek powodów (np. niezgody na jakąkolwiek nagość) nie czujesz, by pełny Masaż Lemuriański był dla Ciebie (albo po prostu chciałbyś zacząć doświadczać go powoli), ale chciałbyś doświadczyć lemuriańskich wibracji, otwarcia serca i doznań płynących z dotyku pięciu żywiołów, to ten masaż jest dla Ciebie, gdyż wykonywany może być w bieliźnie, a nawet ubraniu, bez kontaktu z miejscami intymnymi.

Czas trwania masażu i ceny:

Ofiarowujący masaż: Bartek