2 dniowy warsztat tantryczny z masażem dla par (idywidualny)

Opis warsztatów:

 

Zapraszamy serdecznie na dwudniowe warsztaty tantryczne z masażem dla par, które stanowią wyjątkową podróż w świat bliskości, głębszego zrozumienia siebie i partnera. To nie tylko czas, aby nauczyć się sztuki masażu tantrycznego, ale również okazja do odkrycia bogactwa bliskości, skupienia na swoich potrzebach i otwarcia na magię dotyku.

W trakcie tych dwóch dni pełnych przyjemności dowiecie się, jak świadomy dotyk i szczera komunikacja mogą być kluczem do przemiany wspólnych chwil w wyjątkowe rytuały miłości. Pod przewodnictwem serca skoncentrujecie się na wspólnym odkrywaniu Waszych ciał z naturalną ciekawością i mądrością, co pozwoli Wam bardziej się do siebie zbliżyć i uzyskać większą intymność.

Warsztaty będą idealne dla pary, która…

 1. pragnie eksplorować nowe obszary intymności, budować silne więzi emocjonalne i osiągnąć głębsze połączenie z partnerem.
 2. doświadcza trudności w związku, narastającego dystansu i niezrozumienia swoich potrzeb, ale pragnie naprawić relację, przywrócić bliskość, poznać swoje potrzeby na nowo oraz ponownie zbliżyć się fizycznie i emocjonalnie.
 3. szuka skutecznych narzędzi do otwartej komunikacji, wyrażania potrzeb i budowania zrozumienia w kontekście dotyku.
 4. pragnie pogłębić świadomość swojego (oraz partnera/partnerki) ciała i zmysłów, odkrywając intymność i przyjemność poprzez eksplorację dotyku. 
 5. pragnie otworzyć się i doświadczać w związku więcej fizycznej przyjemności i błogości.
 6. poszukuje transformacji, zarówno duchowej, jak i fizycznej, przez praktyki tantryczne i masaż, otwierając się na nowe doświadczenia.

Program warsztatów obejmuje:

 
 • Naukę wyrażania granic i pragnień w dotyku. Jak mogę dawać i przyjmować z większą przyjemnością?
 • Pogłębienie jakości dotyku, wzbogacenie jego form.
 • Tantryczne i taoistyczne praktyki ruchowe i oddechowe, ułatwiające połączenie się ze swoim ciałem, pobudzenie energii, nawiązanie bliższego kontaktu z partnerem.
 • Pracę z ciałem fizycznym, jak i energetycznym, w tym pobudzanie energii kundalini.
 • Otwarcie przestrzeni serca, dla pogłębienia wzajemnego połączenia.
 • Doświadczenie podróży przez czakry i orgazmicznego oddechu.
 • Masaż tantryczny czterech żywiołów, jako narzędzie zbliżające do siebie.
 • Masaż stref erogennych, dla poszerzenia przyjemności ze strefy narządów płciowych w przyjemność całego ciała.
 

Po warsztatach będziecie potrafili:

 • Robić sobie nawzajem 30-60 minutowy masaż całego ciała.
 • Robić masaż Kundalini, by uruchomić przepływ energii w kręgosłupie 
 • Wykonywać masaż miejsc erogennych, który może być świetną grą wstępną przed zbliżeniem. Masaż ten uwrażliwi całe ciało na przyjemność.
 • Wykonywać sekwencje otwierania czakr i orgazmicznego oddechu. Regularna praktyka może pomóc w doświadczaniu silniejszych orgazmów, także energetycznych.
 • Zwielokrotnić doznania seksualne dzięki poznanym technikom oddechowym i ruchowym.
 • Dotykać w uważny sposób.
 • Komunikować swoje fizyczne potrzeby i granice.
 • Tworzyć wyjątkową rytualną przestrzeń, w której będziecie mogli się spotykać i eksplorować swoje zmysły.
 

Przyjdźcie i doświadczcie razem tej wyjątkowej podróży, która przyniesie nie tylko umiejętności masażu tantrycznego, ale także wzbogaci Waszą relację o nowe spojrzenie na bliskość, zrozumienie i czar wspólnego dotyku.

Informacje organizacyjne

 

KIEDY? Termin ustalany indywidualnie. Napisz na dotykberkano@gmail.com. Zaproponujemy kilka terminów do wyboru. 

Warsztat trwa dwa dni: I dzień w godz. 10:00 – 18:00, II dzień w godz. 9:00 – 17:00. 

W trakcie każdego dnia przewidziana godzinna przerwa obiadowa. Obiad we własnym zakresie. W okolicy jest kilka knajp, w której można zjeść. Na miejscu będą dostępne drobne przekąski, herbata, woda, kawa.

GDZIE? KEN 55. Warszawa. Ursynów. Tuż przy stacji metra Imielin. Prywatna domowa przestrzeń. 

KOSZT: 3400zł od pary.

Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów dla dwóch par. Wtedy koszt warsztatów to 2200zł od pary.

Podczas warsztatu może wystąpić nagość lub częściowa nagość (w ustalonych przez Was granicach).

Zapraszamy zarówno pary heteroseksualne, jak i homoseksualne, pary w stałych związkach, jak i w mniej formalnych relacjach, doświadczonych w masażu, dotyku czy tantrze, jak i tych całkowicie początkujących. Nie ma żadnych ograniczeń. Potrzebujecie jedynie otwartości na doświadczanie3

O prowadzących:

 
Bartek (Berkano) – terapeuta psychologiczny, life coach, bodyworker i masażysta tantryczny. W swojej praktyce łączę energię seksualną, miłujący dotyk, oddech, ruch, pracę z intencją i uważnością z technikami psychologicznymi, by spełniać się w potrzebie służenia innym w uwalnianiu od wewnętrznych ograniczeń. Od 20 lat eksploruję świat psychologii i duchowości – w tym czasie uczestniczyłem w dziesiątkach kursów i szkoleń. Praktyk między innymi NLP, Huny, regresingu, hipnozy, medytacji Vipassana, wieloletni student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości – Kursu Cudów.
 
Asia – Praktyczka masażu Lomi Lomi, Reiki, technik oddychania. To, co ostatnio eksploruję, to otwieranie się, przyzwalanie sobie na głębsze odczuwanie przyjemności, poprzez rozpoznawanie pułapek umysłu, które mnie przed nią blokują, uważność na ciało, zaufanie i puszczanie kontroli. Do tego też, poprzez masaż, chciałabym zaprosić Ciebie. Pragnę byśmy czuli, że zasługujemy na jej odczuwanie w różnej postaci. Widzę, jak duże znaczenie ma tu wychodzenie z głowy poprzez oddawanie się prowadzeniu swojego ciała, drugiej osobie, przepływowi. Sprawia mi radość inspirowanie, towarzyszenie, pokazywanie tego podejścia innym poprzez dotyk. W atmosferze miłości, bezpieczeństwa, przepływu. Od lat pracuje nad odczuwaniem i rozumieniem siebie i chwili obecnej pełniej – poprzez muzykowanie, ruch spontaniczny, oddech, dotyk, pracę z energią, praktyki t@ntryczne. Wszystkie te elementy zapraszamy do współtworzenia masażu.