Kod Emocji, czyli sesje uwalniania zablokowanych emocji

Kod Emocji to potężny sposób na uzdrowienie emocjonalnych ran i blokad oraz oczyszczenie „emocjonalnego bagażu”, który możemy nosić. Jest to technika uzdrawiania energią i równoważenia, która odkrywa podstawowe przyczyny dyskomfortu, problemów i obaw zablokowanych w ciele i duchu. Uwolnienie uwięzionych emocji pozwala ciału wyleczyć się, a nam pozwala osiągnąć nasze cele. Problemy stają się łatwiejsze do opanowania i można je rozwiązać. Dzięki temu możemy znaleźć więcej szczęścia, zdrowia i obfitości w naszym życiu.

Czym są uwięzione emocje?

 

Emocje z negatywnych lub naładowanych emocjonalnie wydarzeń (dużych i małych) mogą zostać uwięzione w naszych ciałach i tam pozostać. Te zablokowane emocje mogą być starymi traumami, przeszłymi urazami lub odziedziczonymi.

Ta niewidzialna energia emocjonalna powoduje dyskomfort, brak równowagi, ból i choroby. Może również powodować ciężkie emocjonalne żniwo i wpływać na to, jak myślimy, czujemy i na dokonywane przez nas wybory.

Uwięzione emocje są jak kule energii, wibrujące z różnymi częstotliwościami w zależności od tego, czym jest emocja ( na przykład gniew jest inną wibracją niż smutek lub niepewność ). Uwięzione emocje są negatywnymi, destrukcyjnymi wibracjami i mają tendencję do wpływania na ciało, gdziekolwiek utkną, powodując ból i nieprawidłowe funkcjonowanie tkanek ciała, a nawet choroby. Mogą również powodować depresję, niepokój i wiele problemów emocjonalnych. Uwięzione emocje mogą uprzykrzyć życie, ale możesz się ich pozbyć za pomocą Kodu Emocji i odciążyć się na dobre!

Uwięzione emocje są całkowicie naturalne. Większość ludzi ma wiele warstw uwięzionych emocji, które czekają na oczyszczenie. Trzymamy się starych doświadczeń i ran, dopóki nie będziemy gotowi lub zdolni pozwolić im odejść. Kod Emocji może je łatwo usunąć, a wyniki mogą zmienić życie.

Jak to działa i na co pomaga?

 

Uwięzione emocje są identyfikowane za pomocą specjalnych pytań i testów kinezjologicznych (testów mięśni). Proces identyfikowania uwięzionej emocji przenosi ją do twojej świadomości, aby można ją było uwolnić z intencją. Do uwolnienia dochodzi poprzez rozprowadzenie energii po całej sieci meridianowej.

Kod Emocji może być używany do wielu rodzajów problemów – fizycznych, psychicznych, emocjonalnych lub społecznych. Ta technika może pomóc w problemach, które miałeś przez długi czas lub których inne metody leczenia nie były w stanie zmienić. Więcej o możliwych obszarach pracy i korzyściach przeczytasz TUTAJ.

Sesje mogą odbywać się osobiście lub online i zwykle obejmują pewien rodzaj coachingu, jeśli jest to pomocne. Oprócz Kodu Emocji korzystam również, jeśli jest tego potrzeba, z innych metod, jak Technika Uwalniania, Core Transformation, Ego-rcyzmy, The Work, Radykalny Wgląd i inne.

 

Co dzieje się podczas sesji?

Podczas sesji usiądziesz i po prostu zrelaksujesz się. Wszystkie odpowiedzi, których potrzebuję, znajdują się w twojej podświadomości i można je odczytać za pomocą testu kinezjologicznego.

Po prostu zadam twojej podświadomości serię pytań, aby zidentyfikować uwięzione emocje.

Po zidentyfikowaniu emocji (i czasami odkryciu dodatkowych informacji, jak np. wiek ich powstania czy miejsce występowania w ciele) zostaną uwolnione wzdłuż meridianu zarządzającego i rozprowadzone po całej sieci energetycznej ciała.

Jest to całkowicie bezbolesny i bardzo relaksujący proces. Około 20% osób doświadcza pewnego rodzaju „przetwarzania” w ciągu następnych kilku dni. Ciało zazwyczaj potrzebuje 2 pełnych dni, aby w pełni przetworzyć uwolnienie emocji i w tym czasie możesz mieć okresy, w których czujesz się bardziej emocjonalny niż zwykle. Możesz także doświadczać bardziej wyrazistych snów i/lub zmiany wzorców snu.

Większość dorosłych w średnim wieku może mieć nawet 300 uwięzionych emocji. Ciało zazwyczaj pozwala na uwolnienie 5-20 emocji podczas jednej sesji.

Sesje trwają zwykle około 50-60 minut.

Podświadomość wie też dokładnie, które emocje są najistotniejsze do uwolnienia w danym momencie dlatego bardzo często objawy bólu i niepokoju ustępują już po jednej sesji!

Umów się na sesję Kodu Emocji