Kod Emocji, czyli energetyczne uwalnianie zablokowanych emocji

kod emocji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zakodowane emocje mogą wpływać na twoje życie? Często przechowujemy w sobie niezrozumiane lub nieprzetworzone emocje, które utrudniają nam osiągnięcie pełni szczęścia i równowagi. Na szczęście istnieje metoda, która może pomóc w identyfikacji i uwolnieniu tych emocji – jest nią Kod Emocji. Przygotuj się na fascynującą podróż odkrywania, jak Kod Emocji może przyczynić się do twojego dobrostanu emocjonalnego i osobistego rozwoju.

Na czym polega terapia Kod Emocji?

 

Ta prosta, ale transformująca metoda uzdrawiania działa poprzez wykrywanie negatywnych emocji (tak określamy emocje o niskich częstotliwościach, choć same w sobie żadne emocje nie są negatywne) przechowywanych w podświadomości, które mogą sięgać nawet czasów, gdy byłeś w łonie matki. Te uwięzione emocje powodują ból, autosabotaż, problemy emocjonalne i wszelkiego rodzaju dolegliwości i choroby, takie jak ból fizyczny, złość, depresja, chroniczne zmęczenie, zespół stresu pourazowego, fobie lub ataki paniki.

Istnieje w sumie 60 negatywnych emocji, a podświadomość możemy uznać za plan całego ciała. W podświadomości znajdują się informacje, które wiedzą o tobie wszystko – dlaczego doświadczasz określonych warunków lub radzisz sobie z określonymi sytuacjami w taki sposób, w jaki to robisz.

Przyczyny i objawy uwięzionych emocji
 • Utrata bliskiej osoby
 • Problemy w relacjach i związkach
 • Poronienie lub aborcja
 • Przewlekły stres
 • Trudności finansowe
 • Uraz fizyczny, psychiczny lub emocjonalny
 • Odrzucenie, zdrada lub porzucenie
 • Przemoc fizyczna, słowna lub seksualna; zaniedbanie
 • PTSD / dowolne traumatyczne wydarzenie
 • Lęki, fobie
 • Poczucie niskiej wartości
 • Uzależnienia
 • Problemy z wagą
 • Zaburzenia seksualne
 • Trudności w realizacji celów i planów (zawodowych, osobistych)
 

Dlaczego Kod Emocji?

 

Kod Emocji to potężna metoda znajdowania i uwalniania uwięzionych negatywnych emocji, które zostały zmagazynowane w ciele przez podświadome pragnienie ochrony nas przed dalszym cierpieniem.

Emocje mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Nasze doświadczanie emocji o niskiej częstotliwości – takich jak strach i złość – bardzo różni się od doświadczania emocji o wysokiej częstotliwości – takich jak miłość i wdzięczność. Te ostatnie tworzą potężną koherencję mózgu i serca, która reguluje nasz układ nerwowy, tworzy równowagę i pozwala naszemu ciału się leczyć.

Bóg/Wszechświat/Źródło chce, abyśmy tu na ziemi żyli w obfitości, w pokoju, radości, wdzięczności i miłości! Im wyższa wibracja, tym lepiej funkcjonujemy i mamy większą zdolność zdrowienia. Tak właśnie działa uzdrawianie energią, aby potencjalnie poprawić dolegliwości fizyczne, psychiczne, emocjonalne, duchowe i związane z życiem!

Nauka zgodziła się z epigenetyką, psychoneuroimmunologią i biologią kwantową, które odkryły, że odczuwanie pozytywnych emocji pozytywnie zmienia naszą biologię na poziomie komórkowym. Odczuwanie negatywnych emocji działa odwrotnie, wpływając na nasze ciało, umysł i ducha.

Bycie najlepszym sobą wymaga porzucenia tego, co nas blokuje przed naszym pełnym potencjałem. Kiedy bierzemy odpowiedzialność za zdrowie naszego ciała energetycznego (na które składa się ciało fizyczne, emocjonalne i duchowe) i łączymy to z intencją uzdrawiania, poruszamy się w kierunku wyższego stanu wibracyjnego, który jest wymagany do zrównoważenia, regulacji, uzdrowienia i rozwoju.

Każda emocja ma swoją własną częstotliwość energetyczną. Kiedy energie emocjonalne gromadzą się w ciele, częstotliwość powoduje brak równowagi w narządach i tkankach lub zaburza całe pole energetyczne, myśli i nastrój. Skala Świadomości dr Davida Hawkinsa pokazuje, jak negatywne emocje wibrują na znacznie niższych częstotliwościach, wpływając na całe twoje spojrzenie na życie, zdrowie i doświadczenie.

Uwolnienie uwięzionych negatywnych emocji może pomóc usunąć brak równowagi, pozwalając ciału na samoleczenie, prowadząc do zdrowszego i szczęśliwszego życia, gdy zaczynasz rezonować z większą ilością pozytywnej energii!

Możliwe jest uwolnienie się od niskowibrujących emocji, pozwalając sobie na ich przeżycie i naturalne uwolnienie, ale zwykle tego nie robimy – wtedy zostają uwięzione w ciele i wpływają na całe nasze życie. Na szczęście dzięki terapii uwalniania emocji, a konkretnie technice Kod Emocji, możemy znaleźć i łatwo uwolnić uwięzione emocje.

Czym są uwięzione emocje?

 

Uwięzione emocje to negatywne energie emocjonalne, które wciąż nosimy w sobie z przeszłych wydarzeń, traum lub nadużyć. Uwięzione emocje mogą powodować różne „objawy”, w tym związane ze zdrowiem, mogą również przejawiać się w związkach, karierze lub finansach. Mogą blokować ludziom znalezienie prawdziwej miłości i szczęścia oraz sprawiać, że czują się oddzieleni lub samotni.

Uwięzione emocje składają się z energii, podobnie jak reszta ciała, i mogą wpływać na tkanki fizyczne, narządy i ogólne samopoczucie. Uwięzione emocje mogą powodować ból, a nawet chorobę. Ponadto uwięzione emocje mogą wywierać dramatyczny wpływ na sposób myślenia, dokonywane wybory i sposób reagowania na codzienne wyzwania.

Pomyśl o uwięzionych emocjach jako o kulach energii, które mogą utknąć w ciele. Wibrują z różnymi częstotliwościami w zależności od konkretnej emocji. Uwięzione emocje lub negatywne wibracje mogą często wpływać na część ciała, w której utknęły, ale mogą również zaburzać ogólną równowagę i zdrowie.

W procesie, jakim jest Kod Emocji, uwięzione emocje są identyfikowane indywidualnie i uwalniane pojedynczo, a nie w grupach lub wiązkach.

Każda uwięziona energia emocjonalna jest znacząca w twoim życiu. Każda z nich miała na ciebie wpływ w taki czy inny sposób. Każda pochodzi z określonego czasu lub wydarzenia, którego doświadczyłeś ty lub ktoś inny, mogłeś ją również odziedziczyć lub pochłonąć od kogoś innego. Energie te wpływają na nas na różne sposoby i stwarzają wyzwania, problemy i wszelkiego rodzaju bóle, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne.

Niezależnie od ich pochodzenia, z pewnością mogą wywrzeć wpływ na twoje życie. Są chwile, kiedy uwięzione emocje mogą być rozdzierające! Kiedy obecny jest znaczny ból, możesz znaleźć uwięzione emocje zagnieżdżone w obszarze bólu.

Uwolnienie uwięzionych emocji równoważy ciało, aby mogło odzyskać pełne możliwości uzdrawiania. Korzystając z Kodu Emocji, możesz zobaczyć, jak problemy fizyczne i emocjonalne znikają lub stają się znacznie mniej dotkliwe.

Jak uwalniane są uwięzione emocje?

 

Postępując zgodnie z prostym 4-etapowym systemem, twój terapeuta może skutecznie i bezboleśnie uwolnić ukryte emocje:

1. POŁĄCZENIE

Twoja podświadomość jest ultrainteligentnym systemem komputerowym twojego ciała. Dokładnie wie, czego potrzebujesz, aby osiągnąć równowagę w pięciu kluczowych obszarach zdrowia (fizycznym, emocjonalnym, środowiskowym, duchowym i intelektualnym). Twój terapeuta użyje swoich intuicyjnych darów otrzymanych od Boga, aby połączyć się energetycznie z twoją podświadomością. Umożliwi to odkrycie prawd, które tylko twoja podświadomość może powiedzieć.

2. ODKRYCIE

Po energetycznym połączeniu z twoją podświadomością, twój terapeuta użyje określonych pytań, wykresów emocji i testów mięśni, aby uzyskać precyzyjne odpowiedzi od twojej podświadomości na temat braku równowagi w twoim ciele, którym należy się zająć. Te pytania są starannie przemyślane z konkretnym zamiarem ujawnienia uwięzionych emocji, które obniżają twoje optymalne zdrowie.

3. UWOLNIENIE

Aby uwolnić uwięzione emocje lub skorygować energetyczne zaburzenia, technika Kodu Emocji łączy nowoczesną technologię terapeutycznych magnesów ze sprawdzonymi zasadami starożytnej medycyny. Używając mocy intencji, twój terapeuta oczyści uwięzione emocje z twojego ciała, a następnie potwierdzi uwolnienie.

4. WZMOCNIENIE

Energia magnetyczna działa jak potężny nośnik intencji twojego terapeuty, aby przywrócić równowagę emocjonalną i fizyczną w twoim ciele. Uwolniony od urazów emocjonalnych i wzmocniony nowymi pozytywnymi emocjami, możesz doświadczyć wielu natychmiastowych lub rozwijających się w czasie korzyści.

 UMÓW SIĘ NA SESJĘ KODU EMOCJI (online lub stacjonarnie w Warszawie)
 

Czy poczuję uwolnienie emocjonalne?

 

Możesz! Osoby doświadczające Kodu Emocji zgłaszają różne odczucia, gdy energia z nich wychodzi. Należą do nich ziewanie (co jest dużą oznaką uwolnienia energii!), dreszcze, fala mdłości, chwilowy ból głowy, czasem bekanie, przepływ energii przez ciało i dużo więcej. Wszystko zależy od twojego organizmu. Czasami klienci po prostu czują określone emocje, które uwalniamy, takie jak złość lub smutek. A czasem nic nie czują, co jest w porządku i normalne.

Co się dzieje po uwolnieniu uwięzionych emocji?

 

Twoje ciało dokładnie wie, ile zablokowanych emocji może uwolnić i w jakiej kolejności chce je uwolnić. Terapeuta praktykujący Kod Emocji pomoże znaleźć te odpowiedzi.

W większości przypadków przekonasz się, że możesz zidentyfikować i uwolnić od dziesięciu do dwudziestu uwięzionych emocji podczas sesji. Jest to typowe, ale czasami może się okazać, że twoje ciało pozwoli ci uwolnić tylko dwie lub trzy emocje podczas sesji i to jest w porządku. Zaufaj mądrości ciała!

Kiedy uwolnisz wszystko, co twoje ciało może uwolnić podczas danej sesji, zwykle stracisz na chwilę zdolność do testowania, ponieważ twoje ciało będzie w stanie przetwarzania uwolnionych emocji i stanie się przeciążone. Kiedy tak się dzieje, oznacza to koniec uwalniania, do następnej sesji. Zwykle zajmuje to 1-2 dni, ale niektórym osobom może zająć nawet 4 lub 5 dni. Ponownie, twój terapeuta Kodu Emocji pomoże w odnalezieniu tych odpowiedzi pytając o to twoją podświadomość.

Każda osoba jest inna w swoim procesie, dlatego u każdej ilość uwolnionych emocji oraz to, jak się będzie potem czuła jest bardzo indywidualna. Liczba uwięzionych emocji zaangażowanych w jeden problem, który masz, również jest różna. Cały proces jest całkowicie dostosowany do twoich potrzeb i możliwości.

Dzieci też wpadają w pułapkę uwięzionych emocji!

 

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że ten rodzaj terapii uwalniania emocji ma zastosowanie tylko do dorosłych. Często myślimy o dzieciach jako o zbyt młodych i niewinnych, by mogły nabrać dodatkowego bagażu, który nabyliśmy przez nasze dorosłe lata. Niestety, dzieci też mają emocje, z którymi potrzebują pomocy.

Prawda jest taka, że dzieci i nastolatkowie stoją przed wieloma wyzwaniami, a dorosłym może być trudno zrozumieć perspektywę dziecka i wpływ, jaki mogą mieć na nich doświadczenia świata. Kod Emocji odnosi się do źródła braku równowagi, który może być fizyczny, umysłowy, emocjonalny i/lub duchowy.

 • Poczucie własnej wartości lub problemy społeczne
 • Strach lub obsesyjne zamartwianie się
 • Autyzm, Zespół Aspergera lub PDD-NOS
 • Przewlekła choroba lub inna choroba fizyczna
 • Problemy z obrazem ciała lub zaburzenia odżywiania
 • Doświadczenia przemocy (psychicznej, emocjonalnej, fizycznej, seksualnej)
 • Depresja lub zmiany nastroju
 • Zmagania w szkole
 • Po zabiegu medycznym lub dentystycznym
 • Moczenie nocne, koszmary nocne, lęki nocne
 • Dzieci indygo, kryształowe i tęczowe
 • Traumatyczne porody lub inne urazy
 • ADHD, ODD lub OCD
 • Byli zastraszani lub zastraszali innych
 • Przeżywają rozwód rodziców
 • Doświadczenie szczepionek
 • Wysoki niepokój, wrażliwość lub podwyższone reakcje emocjonalne
 

Nawet dzieci, które nie cierpią na żadne zaburzenia równowagi, mogą skorzystać z sesji uzdrawiania energią w ramach ich rutyny odnowy biologicznej. Sesje nie tylko usuwają uwięzione negatywne emocje i inne zaburzenia równowagi, które mogą jeszcze nie mieć zewnętrznego wpływu na dziecko, ale także działają na rzecz utrzymania zdrowego pola energetycznego o wysokich wibracjach, które jest niezbędne dla ogólnego dobrego samopoczucia.

Nastolatkowie, dzieci i niemowlęta w każdym wieku mogą być testowane, werbalne lub nie. Najczęściej odnajdujemy uwięzione emocje u dziecka jeszcze w łonie matki. Zwykle są to emocje matki w czasie ciąży, choć czasami mogą one pochodzić od ojca lub nawet od kogoś innego mieszkającego w tym czasie z rodziną; jak babcia, dziadek czy rodzeństwo.

Dzieci nabywają również uwięzione emocje podczas narodzin, szkoły, wydarzeń rodzinnych lub innych okazji w ich życiu. Te uwięzione emocje mogą mieć wpływ na ich zachowanie i prawdopodobnie prowadzić do trudności w nauce i problemów w relacjach.

Terapia uwalniania emocji to świetna opcja dla całej rodziny! Dynamikę rodziny można znacznie poprawić i jest to opłacalna inwestycja.

Kod Emocji w pracy ze zwierzętami

 

Kod Emocji to również niezwykle skuteczna metoda stosowana w pracy ze zwierzętami, której celem jest uwolnienie uwięzionych emocji i przywrócenie harmonii w ich energetycznym systemie.

Kiedy zwierzęta doświadczają trudnych doświadczeń, takich jak traumy, strach czy stres, mogą przechowywać te emocje w swoim ciele i energetycznym polu. Kod Emocji oferuje unikalne podejście, które pozwala odczytać i uwolnić te emocjonalne blokady, przywracając równowagę i zdrowie zwierzętom. Poprzez badanie i balansowanie energetycznych dysfunkcji oraz uwolnienie uwięzionych emocji, zwierzęta mają szansę odzyskać spokój, zmniejszyć lęki, poprawić zdrowie i polepszyć swoje zachowanie.

Kod Emocji w pracy ze zwierzętami jest nie tylko bezinwazyjny, ale również skuteczny w przypadku różnych gatunków i ras. Daje możliwość zrozumienia i leczenia emocjonalnych aspektów, które wpływają na dobrostan i zachowanie zwierząt.

Dzięki tej zaawansowanej technice, praca ze zwierzętami staje się jeszcze bardziej holistyczna, skupiając się na zdrowiu emocjonalnym oraz fizycznym. Metoda otwiera nowe możliwości w komunikacji i współpracy z naszymi zwierzęcymi towarzyszami, pomagając im w pełniejszym wyrażaniu swojej natury i doświadczeniu życia w sposób bardziej spokojny i radosny.

 UMÓW SIĘ NA SESJĘ KODU EMOCJI (online lub stacjonarnie w Warszawie)