14 sposobów, jak wykorzystać energię seksualną jako siłę uzdrawiającą i stać się bardziej orgazmiczną

energia seksualna

Wszyscy mamy w sobie energię seksualną i jest to bardzo potężna energia. Ma nawet moc tworzenia życia. Energia seksualna jest siłą życiową. Energia seksualna oznacza różne rzeczy dla różnych osób i można ją opisać w następujący sposób – zmysłowa, erotyczna, ekstatyczna, orgazmiczna i pełna mocy.

Niektórzy z nas są z nią bardzo związani, podczas gdy inni nie mieli jeszcze okazji jej w pełni odkryć. Energia seksualna to coś więcej niż pragnienie uprawiania miłości i rozmnażania się, to siła życiowa, która po wytrenowaniu może być użyta jako paliwo, aby zapewnić witalność ciału, blask skórze, radość sercu i klarowność umysłu, a także uzdrawiająca siła duchowego wzrostu i oświecenia. W rzeczywistości energia seksualna jest tak potężna i transformująca, że jest to, prawdopodobnie, jeden z powodów, dla których jest tłumiona od wieków.

Zablokowana energia powoduje ból i choroby

Energia musi płynąć w ciele. Kiedy zostaje zablokowana przez negatywne emocje, zaczyna powodować fizyczny ból, a także choroby. Taoiści odkryli, że większość chorób można wyleczyć po uwolnieniu z organizmu podstawowych toksyn i negatywnych sił. Chi, energia siły życiowej, przemieszcza się przez wewnętrzne kanały organizmu, układ nerwowy, naczynia krwionośne i gruczoły limfatyczne. Napięcia, zmartwienia i stresy dnia, miesiąca, roku, a nawet dziesięcioleci kumulują się w ciele i nie ulegają rozproszeniu. Te zaburzenia mogą powodować fizyczne splątanie i zawęźlenie nerwów, naczyń krwionośnych i węzłów chłonnych. Rezultatem jest stopniowe utrudnianie obiegu energii.

Może Cię zainteresować Masaż Taoistyczny, który pomaga w swobodnym przepływie energii przez całą sieć meridianową (energetyczną)

Znaczenie rozbrajania ciała

Niezwykle ważne jest, aby usunąć blokady w ciele z negatywnych emocji, toksyn, stresu i traum. Za każdym razem, gdy doświadczamy bolesnego doświadczenia i decydujemy się nie odczuwać pewnych emocji, rozwijamy zbroję wokół naszego serca i narządów płciowych. Ta zbroja chroni nas przed odczuwaniem bólu, ale także blokuje naszą zdolność odczuwania przyjemności, ekstazy i radości.

Tworząc niewidzialną zbroję, ciało stara się zmniejszyć swoją podatność na ból, dyskomfort i ewentualne niebezpieczeństwo. W efekcie proces opancerzenia może chronić nas przed bólem, ale także przed własnymi pragnieniami, szczęściem, miłością, pokojem i wszystkim, czego pragniemy dla spełnionego i szczęśliwego życia.

Podczas sesji uzdrawiania tantrycznego budzi się energia seksualna, aby uzdrowić całe ciało. Wykonuje się różne rytuały tantryczne, aby pomóc skupić się i otworzyć się na przebudzenie Kundalini. Kiedy zrelaksujesz swoje ciało i umysł, wejdziesz w głęboki stan odprężenia, kiedy rozpocznie się uzdrawianie i emocje zaczną płynąć; kiedy negatywne emocje (gniew, żal, strach, zranienie, wstyd, poczucie winy itp.) opuszczają ciało, mogą pojawić się pozytywne, takie jak szczęście, bezwarunkowa miłość, pokój, harmonia.

14 sposobów uzdrowienia i pobudzenia energii seksualnej, oraz doświadczenia orgazmu całego ciała:


 1. Bądź świadoma. Posiadanie świadomości tego, co dzieje się w ciele jest fundamentem. Świadomość to pierwszy krok w kierunku uzdrowienia. Trenuj uważność, aby być świadomą nawet najmniejszego bólu lub przyjemności w twoim ciele.
 2. Rozluźnij szczękę, usta i gardło. Szczęka, usta i gardło są bezpośrednio połączone z biodrami i pochwą. Zmiękcz i rozluźnij szczękę, usta i gardło. Otwórz się, a twoja yoni również się rozluźni.
 3. Oddychaj. Naucz się różnych technik oddychania, aby wprowadzić do ciała więcej siły życiowej/chi/prany. Oddech rozprasza ból emocjonalny. Oddychaj do yoni – twojego świętego centrum seksu – odżywiając ją życiem. Oddychaj do każdego miejsca potrzebującego więcej energii – podobnie jak w jodze, kiedy oddychamy w obszar, który wymaga otwarcia, rozszerza się!
 4. Wydaj dźwięk. Wydawanie dźwięków przy wydechu to najszybszy sposób poruszania energii w ciele. Dźwięki są wibracjami i pozwalają rozproszyć ból fizyczny. I podobnie jak usta i ich połączenie z biodrami i yoni, szyjka macicy jest połączona z krtanią. Ćwicz wydawanie dźwięków i sprowadzanie ich do swojego łona. Z czasem przekonasz się, że niektóre dźwięki wibrują (i aktywują) Twoje centrum seksualności.
 5. Wizualizuj. Twoja wyobraźnia może być potężnym narzędziem do oczyszczania umysłu i łączenia się z ciałem. Wyobraź sobie wszystko, co powstrzymuje cię od bycia obecną, a następnie wyobraź sobie, że uwalnia się to wraz z oddechem. Kiedy ponownie wdychasz, wyobraź sobie, że wdychasz czyste, białe światło. Gdy Twój umysł będzie czysty, wyobraź sobie oddech jako złote światło schodzące w dół do twojej yoni, wypełniając twoje łono czystą świadomością!
 6. Ćwicz swoje kegle! Silne dno miednicy (mięsień PC) nie tylko pomaga przy nietrzymaniu moczu i porodzie, ale także zwiększa wrażliwość waginy! Więc ćwicz swoje kegle, aby zwiększyć świadomość, siłę i przepływ krwi do swojej yoni. Możesz także kupić jadeitowe jajko lub kulki silikonowe, które działają jako ciężarki wewnątrz twojej yoni.
 7. Ruszaj się. Energia nie może się poruszać w sztywnym ciele – ciało musi się poruszać, aby się otworzyć. Poruszanie biodrami to świetny sposób, aby wejść w swoje ciało. Aby to zrobić, połóż się i robiąc wdech wygnij plecy na tyle, aby móc podłożyć pod nie rękę, a na wydechu wbij je w podłogę.
 8. Praca z ciałem. Praca z ciałem i jego rozbrajanie przywołuje ukryte wspomnienia i emocje, które są przechowywane w powięzi ciała. Ich uwalnianie przywraca naturalny przebieg energii i poszerza Twoje orgazmiczne zdolności.
 9. Zrelaksuj swoje ciało. Energia nie popłynie w napiętym i zestresowanym ciele. Użyj oddechu, dźwięków i ruchu, aby zrelaksować się we własnym ciele. Zrelaksuj każdą część ciała poprzez dotyk i masaże. Bardzo ważne jest również wyłączenie umysłu i pełne połączenie z ciałem.
 10. Pozwól emocjom płynąć. Kiedy się odprężamy, mogą pojawić się trudne emocje, które tłumiliśmy, takie jak gniew, wstyd, poczucie winy, strach i smutek. Pozwól, aby wszystko płynęło naturalnie.
 11. Usuń blokady z genitaliów – lingam/yoni. Niestety trauma, przeszłe nadużycia, poczucie winy, wstyd gromadzą się w naszych genitaliach. Muszą zostać uwolnione, aby energia seksualna mogła swobodnie płynąć.
 12. Dotknij siebie. Dotykaj swojej yoni/lingama – i swojego ciała – kochającymi dłońmi. Wczuj się w każdą pieszczotę, badając każdą część z różną intensywnością. Nie staraj się mieć orgazmu – samo połączenie i bycie obecnym ze swoją joni/lingamem może wystarczyć.
 13. Tańcz. Włącz muzykę i tańcz, łącząc wszystkie powyższe techniki. Taniec to jedna z najbardziej kobiecych, ucieleśnionych praktyk, jakie kobieta może wykonywać, więc tańcz – dla siebie!
 14. Poddaj się. Ważne jest, aby zaufać całemu procesowi i poddać się naszej potężnej energii seksualnej.

Wszystkie powyższe metody wykorzystywane są w trakcie sesji tantrycznych, zarówno podczas masażów terapeutycznych, jak i przyjemnościowych, w szczególności w trakcie serii Inicjacja w Tantrę.

Inicjacja w Tantrę

Chciałabyś stopniowo zanurzyć się w praktyczną Tantrę? Poniższe sesje zostały zaprojektowane tak, abyś w trakcie kilku lub kilkunastu (w zależności od potrzeb i postępów) spotkań mogła poznać świat Tantry. Opisane poniżej sesje obejmują zarówno masaże, jak i pracę z ciałem i oddechem, prowadzone medytacje, wizualizacje, pracę z emocjami i stopniowym poszerzaniem energii seksualnej.

🌎 ZIEMIA

Celem sesji żywiołu ziemi jest poszerzenie przyjemności płynącej ze strefy narządów płciowych w przyjemność całego ciała.

Sesja zaczyna się od dotyku gruntującego, by na chwilę zapomnieć o zewnętrznym świecie i poczuć swoje ciało. Następnie zostanie wykonany masaż fali, aby doświadczyć, jak energia życiowa może przez nas przepływać. Potem zrobimy rozluźniający masaż miednicy, w celu uwolnienia z niej nagromadzonej energii i napięć. Kolejny etap to masaż pięciu rodzajów dotyku, w trakcie którego ciało zostaje oczyszczone ze starych wzorców percepcji, a w skórę wniesiona zostaje pierwotna wrażliwość i świeżość. Następnie przejdziemy do uwrażliwiania całego ciała na przyjemność, kończąc medytacyjnym masażem perły (łechtaczki).

🔥 OGIEŃ

Celem sesji żywiołu ognia jest poszerzenie przyjemności od ciała fizycznego do przyjemności ciała energetycznego.

Sesja zaczyna się masażem kundalini, by otworzyć przepływ energii seksualnej wznoszącej się kręgosłupem do naszej świadomości. Następnie zostanie wykonany masaż, który rozpali w Tobie ogień i rozprowadzi go po całej sieci meridianowej (energetycznej). W jego trakcie zostanie wykonany (jeśli to będzie w Twoich granicach) uwalniający ciemną energię masaż perineum i rozety oraz rozniecający ogień masaż perły. Na koniec doświadczysz szamańskiego rozbudzania ciała energetycznego.

💨 POWIETRZE

Celem sesji żywiołu powietrza jest otworzenie wszystkich kanałów energetycznych, w szczególności serca, by umożliwić swobodny przepływ energii seksualnej pomiędzy genitaliami a sercem.

Sesja zaczyna się od ćwiczeń kompletnego oddechu i przepływu serc, by zwiększyć swoją energię i połączyć się z sercem. Następnie zostanie przeprowadzony rytuał otwierania czakr przy pomocy olejków eterycznych, wizualizacji i oddechu. Potem przejdziemy do masażu taoistycznego, otwierającego serce. Następnie zostanie wykonany pobudzający masaż yoni, wspierany techniką oddechową – którą pokierujesz wzbudzoną energię seksualną aż do serca.

🌊 WODA

Celem sesji żywiołu wody jest całkowite przeniesienie Cię z umysłu do ciała i do odczuwania przepływu życiowej energii i seksualnej przyjemności, puszczenie kontroli i poddanie się strumieniowi życia i przyjemności. Sesja wykonywana jest przez dwie osoby (masażystę i masażystkę).

Sesja zaczyna się od ćwiczeń pomagających odpuścić kontrolę ciała i otworzyć się na jego swobodny, niczym nie zakłócony, płynny ruch, byś poczuła się niczym płynący delfin w oceanie. Doświadczysz również ćwiczenia uwalniającego od kontroli i napięć oraz głębokiego odprężenia i odpuszczenia. Następnie zostanie wykonany masaż całego ciała na cztery ręce, który przytłoczy twoje zmysły przyjemną stymulacją. Na koniec doświadczysz seksualnej stymulacji na cztery ręce i energetycznego połączenia stymulowanych miejsc.

👻 DUCH

Celem sesji Ducha jest doświadczenie ciała energetycznego zamieszkującego w ciele fizycznym oraz uświęcenie go jako świątyni ducha.

Sesja zaczyna się rytuałem odsłonięcia oblicza Bogini oraz uhonorowania ciała Bogini. Następnie doświadczysz energetycznego masażu skrzydłami orła, by poczuć swoje ciało energetyczne. Potem przejdziemy do sekwencji rozbudzającej Twoje zmysły: słuchu, węchu, smaku i dotyku, po czym zostanie wykonany masaż w pozycji yab-yum. Zostaniesz również przeprowadzona przez ćwiczenie skurczu i ekspansji, które przyniesie Ci zarówno głębokie połączenie z ciałem, jak i doświadczenie rozszerzania ciała energetycznego. Na koniec doświadczysz masażu yoni połączonego z orgazmiczną sesją oddechową, by doświadczyć orgazmu całego ciała, zarówno fizycznego, jak i energetycznego.

Na sesje Tantryczne w Warszawie możesz zapisać się TUTAJ.

🔥 Chcesz doświadczyć energetycznego orgazmu całego ciała? 🔥
 

Przygotowałem dla Ciebie medytację prowadzoną (<- kliknij, by posłuchać medytacji), dzięki której osiągniesz taki orgazm.