Masaże Tantryczne poszerzające doznania i energię seksualną

Promocja. Pierwszy, dowolny masaż przyjemnościowy lub terapeutyczny: 150zł (nie dotyczy sesji Dark Eros)

Poniższe masaże (poza taoistycznym i masażem na 4 ręce) wykonuję tylko kobietom. Mężczyzn zapraszam na masaże terapeutyczne.

Wybierz masaż

Inicjacja w Tantrę: podróż przez żywioły

Masaż Kundalini

Chciałabyś stopniowo zanurzyć się w praktyczną Tantrę? Poniższe sesje zostały zaprojektowane tak, abyś w trakcie kilku lub kilkunastu (w zależności od potrzeb i postępów) spotkań mogła poznać świat Tantry. Opisane poniżej sesje obejmują zarówno masaże, jak i pracę z ciałem i oddechem, prowadzone medytacje, wizualizacje, pracę z emocjami i stopniowym poszerzaniem energii seksualnej.

Kliknij na wybrany żywioł, by rozwinąć szczegółowy opis.

Celem sesji żywiołu ziemi jest poszerzenie przyjemności płynącej ze strefy narządów płciowych w przyjemność całego ciała.

Sesja zaczyna się od dotyku gruntującego, by na chwilę zapomnieć o zewnętrznym świecie i poczuć swoje ciało. Następnie zostanie wykonany masaż fali, aby doświadczyć, jak energia życiowa może przez nas przepływać. Potem zrobimy rozluźniający masaż miednicy, w celu uwolnienia z niej nagromadzonej energii i napięć. Kolejny etap to masaż pięciu rodzajów dotyku, w trakcie którego ciało zostaje oczyszczone ze starych wzorców percepcji, a w skórę wniesiona zostaje pierwotna wrażliwość i świeżość. Następnie przejdziemy do uwrażliwiania całego ciała na przyjemność, kończąc medytacyjnym masażem perły (łechtaczki).

Celem sesji żywiołu ognia jest poszerzenie przyjemności od ciała fizycznego do przyjemności ciała energetycznego.

Sesja zaczyna się masażem kundalini, by otworzyć przepływ energii seksualnej wznoszącej się kręgosłupem do naszej świadomości. Następnie zostanie wykonany masaż, który rozpali w Tobie ogień i rozprowadzi go po całej sieci meridianowej (energetycznej). W jego trakcie zostanie wykonany (jeśli to będzie w Twoich granicach) uwalniający ciemną energię masaż perineum i rozety oraz rozniecający ogień masaż perły. Na koniec doświadczysz szamańskiego rozbudzania ciała energetycznego.

Celem sesji żywiołu powietrza jest otworzenie wszystkich kanałów energetycznych, w szczególności serca, by umożliwić swobodny przepływ energii seksualnej pomiędzy genitaliami a sercem.

Sesja zaczyna się od ćwiczeń kompletnego oddechu i przepływu serc, by zwiększyć swoją energię i połączyć się z sercem. Następnie zostanie przeprowadzony rytuał otwierania czakr przy pomocy olejków eterycznych, wizualizacji i oddechu. Potem przejdziemy do masażu taoistycznego, otwierającego serce. Następnie zostanie wykonany pobudzający masaż yoni, wspierany techniką oddechową – którą pokierujesz wzbudzoną energię seksualną aż do serca.

Celem sesji żywiołu wody jest całkowite przeniesienie Cię z umysłu do ciała i do odczuwania przepływu życiowej energii i seksualnej przyjemności, puszczenie kontroli i poddanie się strumieniowi życia. Sesja wykonywana jest przez dwie osoby (masażystę i masażystkę).

Sesja zaczyna się od ćwiczeń pomagających odpuścić kontrolę ciała i otworzyć się na jego swobodny, niczym nie zakłócony, płynny ruch, byś poczuła się niczym płynący delfin w oceanie. Doświadczysz również ćwiczenia uwalniającego od kontroli i napięć oraz głębokiego odprężenia i odpuszczenia. Następnie zostanie wykonany masaż całego ciała na cztery ręce, który przytłoczy twoje zmysły przyjemną stymulacją. Na koniec doświadczysz seksualnej stymulacji na cztery ręce i energetycznego połączenia stymulowanych miejsc.

Celem sesji Ducha jest doświadczenie ciała energetycznego zamieszkującego w ciele fizycznym oraz uświęcenie go jako świątyni ducha.

Sesja zaczyna się rytuałem odsłonięcia oblicza Bogini oraz uhonorowania ciała Bogini. Następnie doświadczysz energetycznego masażu skrzydłami orła, by poczuć swoje ciało energetyczne. Potem przejdziemy do sekwencji rozbudzającej Twoje zmysły: słuchu, węchu, smaku i dotyku, po czym zostanie wykonany masaż w pozycji yab-yum. Zostaniesz również przeprowadzona przez ćwiczenie skurczu i ekspansji, które przyniesie Ci zarówno głębokie połączenie z ciałem, jak i doświadczenie rozszerzania ciała energetycznego. Na koniec doświadczysz masażu yoni połączonego z orgazmiczną sesją oddechową, by doświadczyć orgazmu całego ciała, zarówno fizycznego, jak i energetycznego.

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ

Czas trwania sesji i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Masaż Taoistyczny

Masaż Taoistyczny opiera się na filozofii taoizmu i dlatego koncentruje się nie tylko na fizycznym odprężeniu, ale również na rozwoju duchowym. Jego celem jest doprowadzenie do harmonii ciała, ducha i duszy. W trakcie masażu zablokowana energia jest uwalniana na różnych poziomach. Pomaga to zwiększyć i poprawić przepływ energii przez organizm, co wyraża się w zwiększonej żywotności i radości życia.

Masaż ten jest idealnym wyborem dla każdego, kto chciałby po raz pierwszy doświadczyć masażu tantrycznego, gdyż w jego trakcie używanych jest wiele technik z innych masaży, zarówno przyjemnościowych, jak i terapeutycznych, jednak w sposób mało intensywny, dzięki czemu możemy doświadczyć wielowymiarowości tantrycznego dotyku i doznań z niego płynących, w skondensowanej, ale łagodnej wersji, otwierając tym samym serce na masaże bardziej ukierunkowane.

I tak w trakcie masażu doświadczysz otwierania czakr i serca, otwierania sacrum, budzenia energii kundalini, budzenia energii żywiołu Wody, oddechu i dotyku ognia, otwierania Jadeitowej Bramy, masażu perineum (krocza) oraz medytacji Perły (łechtaczki) u Shakti lub Medytacji Pierścienia Serca (żołędzi) u Shivy. Intencją medytacji nie jest stymulowanie, tylko uwolnienie energii, tak żeby mogła swobodnie płynąć przez nowo otwarte kanały w ciele. Medytacja jest również nauką pozwalania sobie na seksualną przyjemność przychodzącą naturalnie z wnętrza ciała energetycznego, a nie czerpania jej poprzez silną stymulację fizyczną.

Korzystnych aspektów masażu taoistycznego jest wiele. Słynie nie tylko ze zdolności do usuwania blokad seksualnych i energetycznych z organizmu, ale może również likwidować powszechne dysfunkcje, niemożność osiągnięcia głębokich stanów orgazmu (szczególnie w przypadku kobiet) i inne problemy psychosomatyczne. 

Stopień nagości i dotyku: Pełna nagość. Masowane jest całe ciało wraz z perineum i masaż yoni. W ograniczonej wersji masażu można zostać w bieliźnie i pominąć masowanie miejsc intymnych.

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Taoistyczny Masaż Serca [Orgazmiczny masaż piersi]

Według taoizmu serce jest centralnym punktem energetycznym w ciele, które kontroluje przepływ energii życiowej Qi i poziom emocji. Jeśli energia serca jest silna i przepływa swobodnie, to ciało i umysł są zdrowe, a emocje są zrównoważone. Jeśli natomiast energia serca jest osłabiona lub blokowana, to może to prowadzić do różnych chorób, a także do zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

U kobiet energia serca (i piersi) charakteryzuje się biegunem dodatnim – energią, która ofiarowuje (w przeciwieństwie do mężczyzn, dla których jest biegunem ujemnym – przyjmującym) –  i jest związana z rolą kobiecej seksualności, płodności oraz z ich zdolnością do otwierania się, ofiarowywania i połączenia z innymi ludźmi, co jest kluczowe w życiu rodzinnym, seksualnym i społecznym. Kobiety, które mają harmonijny przepływ energii serca, często są postrzegane jako ciepłe, empatyczne i kreatywne. Czakra serca jest najbardziej aktywnym ośrodkiem u kobiety. Kiedy otworzy swoje serce, chętniej otworzy swoją seksualność – na radosne ofiarowywanie jej oraz przyjmowanie całą sobą.

Taoistyczny masaż serca, piersi i rąk jest jedną z praktyk, które pomagają wzmocnić energię serca i poprawić przepływ energii przez ręce i piersi oraz obudzić ich orgazmiczny potencjał. Taki masaż składa się z różnych technik, takich jak ugniatanie, pociąganie, uciskanie i wibracje. Poprzez te techniki można rozluźnić napięcia w ciele, usunąć blokady energetyczne, wzmocnić przepływ Qi, a także doświadczyć orgazmów serca i piersi.

Niektóre z korzyści taoistycznego masażu serca i piersi: otwarcie serca na miłość i radość czerpaną z seksualności, poprawa przepływu energii, uwrażliwienie piersi, zwiększenie przyjemności (możliwe energetyczne orgazmy serca i piersi), przebudzenie potencjału orgazmów pochwowych (gdyż serce połączone jest z szyjką macicy, więc kiedy otwierasz je regularnie poprzez taoistyczny masaż piersi, otwierasz drogę do błogiego doświadczenia orgazmu całego ciała).

Stopień nagości i dotyku: Najlepiej być nago, choć można zostać jedynie z odkrytą górą ciała. Masowane są ręce, serce i piersi.

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Masaż Kaszmirski

Jest to intensywny, ale zarazem bardzo delikatny i zmysłowy masaż, pochodzący z Kaszmiru – mistycznej północnej części Indii, gdzie mistrzowie tantry kaszmirskiej (śiwaizmu) lub (tradycji Shiva-Shakti) stosowali tę technikę do uzdrawiania ciała, umysłu i duszy.

Masaż Kaszmirski Łączy serce, ciało i ducha oraz inicjuje i oczyszcza czakry.

W tym masażu w zmysłowy sposób dotykane jest całe ciało, zwracając dużą uwagę na interakcję i przepływ energii. W trakcie masażu nawiążesz głęboki kontakt z samym sobą i otworzysz się na wewnętrzny, pobudzający strumień życiowej witalności.

Masaż Kaszmirski jest masażem bardzo intymnym i sensualnym, i choć zaliczanym do masaży przyjemnościowych, to jednak również bardzo uzdrawiający – w szczególności urazy seksualne i deficyty potrzeby fizycznej bliskości, zwłaszcza te mające korzenie w dzieciństwie i młodości.

Masaż ten mocno inicjuje strumień witalności poprzez określone pozycje ciała (asany). To nie tylko masaż, ale głęboka praktyka duchowa.

Masaż Kaszmirski jest wewnętrzną podróżą, prowadzoną przez wspólne energie przyjmującego i ofiarowującego. Jest to forma masażu tantrycznego, co oznacza, że do niczego się w nim nie dąży, ani niczego nie unika. W tej otwartej przestrzeni można objąć wszystko, co się wyłania. Poddając się swojemu doświadczeniu ponownie łączysz się z głębszą warstwą „poznania”. Od wewnątrz uświadamiasz sobie, gdzie twoja energia życiowa przepływa swobodnie, a gdzie może być zablokowana.

Sesja masażu Kaszmirskiego zapewnia najgłębsze uzdrowienie i odprężenie, usuwa blokady i energetyczne zatory w ciele

Więcej o tym masażu przeczytasz tutaj.

Masaż Kaszmirski pomoże Ci:

 • Ponownie połączyć się ze swoim ciałem, jeśli nie byłeś dotykany przez jakiś czas;
 • Zwiększyć uważność w słuchaniu mądrości swojego ciała;
 • Bardziej cieszyć się swoim ciałem i odkryć nieznane dotąd strefy erogenne;
 • Otworzyć się i poddać rodzącej się wewnątrz intymności, wrażliwości i przyjemności;
 • Uzdrowić traumatyczne przeżycia.
 

Stopień nagości i dotyku: Masaż najlepiej przyjmować nago, choć dopuszczalna jest bielizna. W pełnej wersji masowane jest całe ciało wraz z piersiami i yoni (są to jednak powolne i łagodne ruchy oplatające, subtelne i powierzchowne).

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ.

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Masaż Yin-Yang: Rozkosz Shakti

Yin i yang są często opisywane w kategoriach kontrastujących energii, które reprezentują: Yin jest ujemne, ciche, zacienione, żeńskie, zimne, wewnętrzne, letargiczne; Yang jest dodatnie, głośne, jasne, męskie, gorące, zewnętrzne, energiczne. Ale yin i yang to więcej niż kontrasty. Są również dopełnieniami, a każde z nich jest obecne w drugim, jak widać w znanym każdemu w symbolu yin-yang. Yin i yang to dwa końce kontinuum; przeciwieństwa, które stopniowo zlewają się ze sobą.

Kiedy energia qi (czyt. czi) nie przepływa swobodnie, z powodu braku równowagi yin qi i yang qi lub zablokowania kanałów, przez które przepływa, wynikiem jest zły stan zdrowia, w tym różne zaburzenia w sferze seksualności.

Wszystko we wszechświecie ma swoje przeciwstawne bieguny, dodatni i ujemny. Również i ludzie – dodatni biegun na poziomie czakry korony, a ujemny na poziomie stóp. Oprócz tego nasze różne organy płciowe odzwierciedlają te bieguny. U Shakti biegunami dodatnimi są piersi i łechtaczka, a ujemnym punkt G. Ich odpowiednia stymulacja pozwala je pobudzić i wejść głęboko w każdy z nich po to, by nasycić się doświadczeniami z nich płynącymi i wyjść poza przywiązanie do każdego z nich, czego efektem będzie swobodny, błogi i orgazmiczny taniec w przestrzeni pomiędzy nimi.

Inne korzyści tego masażu to:

 • Zrównoważenie energii yin-yang w organizmie;
 • Rozprzestrzenienie się energii seksualnej poza miednicę, aż do serca, świadomości, całego ciała fizycznego i energetycznego;
 • Doświadczenie przedłużonego orgazmu oraz jego różnych poziomów (fizycznych i energetycznych);
 • Doświadczenia swojej seksualności jako swojej własnej, niezależnej od partnera;
 • Pozbycie się negatywnych przekonań na temat seksualnych zachowań i przyjemności płynącej z seksualności, oraz doświadczenie tego, że energia w naszych ciałach jest niewinna;
 • Uwolnienie się od poczucia winy i wstydu związanego z czerpania przyjemności z doznań seksualnych;
 • Nauka czerpania przyjemności seksualnej bez oczekiwań i projekcji, w stanie akceptacji i bezcelowości, rodzącej się wewnątrz, a nie zależnej od zewnętrznych bodźców.
 •  

Stopień nagości i dotyku: Pełna nagość. Masowane jest całe ciało ze szczególną uwagą skierowaną na masaż yoni, która jest intensywnie masowana, by obudzić obydwa bieguny, scalić je w jedno i doznać wielowymiarowej błogości. 

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ.

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Świątynny Masaż Lemuriański

Świątynny masaż Lemuriański opiera się na dziedzictwie lemurian, przywołując ich energię poprzez wibracje w głosie, taniec, ruch i dotyk. Świadomy i uważny dotyk płynący z przestrzeni serca ma zdolność zainicjowania, pobudzenia i rozprowadzania siły życiowej w nas. Nasze ciało poddane wysokim wibracjom, energii, która wyzwala się podczas masażu, może doświadczyć zarówno wielkiej przyjemności, jak i uzdrowienia, ekstazy, jak i duchowych wglądów.

Sam masaż to orgazmiczna podróż do dwóch świątyń ciała – serca i seksualności. To podróż łącząca te świątynie i spalająca je w jedność. To również mistyczno-szamański rytuał rozbudzający energię kundalini, która zacznie rozpuszczać tkwiące w tobie ograniczenia, rozpali ukryte pierwotne pokłady mocy i pozwoli doświadczyć wielowymiarowej błogości.

Masaż ten działa nie tylko na ciało fizyczne, ale przede wszystkim na ciało energetyczne, i jest inicjacją w naszą naturę jako boskich wielowymiarowych istot energetycznych.

Masaż zaczyna się od energetycznego otwarcia serca na wyższe wibracje, po czym następuje wysokowibracyjny masaż całego ciała po obu jego stronach, w trakcie którego wykorzystywanych jest pięć rodzajów dotyku, łączący wszystkie żywioły – ziemię, ogień, powietrze, wodę i ducha. W trakcie masażu energia kundalini jest rozbudzana i rozprowadzana po całym ciele. Przedostatnim etapem jest masaż joni/lingama, którego celem jest rozbudzenie i rozluźnienie energii w tych obszarach oraz przeniesienie i rozszerzenie jej poza miednicę, przez serce, aż do czakry korony. Ostatni etap to czas bezruchu umożliwiający doświadczenie orgazmicznej rozkoszy całego ciała i ducha oraz integrację uruchomionych procesów energetycznych.

Więcej o tym masażu przeczytasz tutaj.

Stopień nagości i dotyku: Pełna nagość. W pełnej wersji masowane jest całe ciało wraz z yoni.

Więcej o tym, czym jest masaż tantryczny, jak wygląda sesja, o bezpieczeństwie i granicach, przeczytasz TUTAJ.

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Masaż żywiołów na 4 ręce

masaż tantryczny warszawa
Celem masażu 4 żywiołów jest całkowite przeniesienie Cię z umysłu do ciała i do odczuwania przepływu życiowej energii prowadzącej do odczuwania przyjemności i błogości, puszczenie kontroli i poddanie się strumieniowi życia. Sesja wykonywana jest przez dwie osoby (Bartka i Asię).
 
Masaż zaczniemy od ćwiczeń, które pomogą Ci odpuścić kontrolę ciała i otworzyć się na jego swobodny, niczym niezakłócony, płynny ruch, byś poczuła się niczym płynący delfin w oceanie. Doświadczysz również ćwiczenia uwalniającego od kontroli i napięć oraz głębokiego odprężenia i odpuszczenia.
 
Następnie zostanie wykonany masaż całego ciała na cztery ręce w rytmie 4 żywiołów. Dotyk każdego z nich pozwoli Ci połączyć się z energią danego żywiołu i ucieleśnić go w sobie.
 
🌎 Dotyk żywiołu Ziemi – prowadzi do głębszego poczucia ciała i jego ugruntowania, łączy z podstawą życia. Uwalnia od poczucia utknięcia, budzi witalność.
 
🔥 Dotyk żywiołu Ognia – pobudza zmysły, rozpala wewnętrzny ogień, który jest narzędziem transformacji, prowadzi do połączenia z osobistą mocą i wewnętrzną siłą. Uwalnia od gniewu, budzi pasję.
 
💦 Dotyk żywiołu Wody – pomaga ciału przywrócić naturalny strumień życiowej energii, oczyszcza z wewnętrznych blokad, poszerza i pogłębia odczuwanie. Uwalnia od smutku, budzi radość.
 
💨 Dotyk żywiołu Powietrza – porusza wszystkie inne żywioły, a wraz z oddechem ma moc zmiany świadomości, pomaga w puszczaniu oporu przed zmianami, oczyszcza umysł, przywraca ciału lekkość. Uwalnia od strachu, budzi miłość.
 
🍑 Masaż Yoni/Lingama i stref erogennych – zwieńczeniem sesji może być budzący energię seksualną – wspierany techniką oddechową – masaż yoni/lingama i stref erogennych. Wyzwolona w yoni/lingamie energia zostanie przeniesiona do serca, byś mogła/mógł doświadczyć unii seksualności i przestrzeni serca. 
 
Napisz maila, by umówić masaż: dotykberkano@gmail.com
 

Czas trwania masażu i cena:

Podany czas, to czas całej sesji, wraz ze wstępną rozmową o masażu, ustaleniem granic, nauką oddychania, medytacją, samym masażem oraz czasem integracji po.

Dark Eros: Tantryczny BDSM

tantra bdsm male

Zapomnij o powszechnym wyobrażeniu BDSM, w którym poprzez różne praktyki szuka się coraz bardziej perwersyjnych i mocniejszych fizycznie doznań, mających wypełnić niespełnione, niewyrażone lub stłumione emocje, potrzeby i pragnienia, oraz zapewnić ograniczone fizyczne podniecenie, i otwórz się na przyjemność rodzącą się w środku ciała energetycznego, dzięki pozwoleniu sobie na kontrolowaną tantryczną uległość.

Osiąga się to nie poprzez intensyfikacje doznań i przełamywanie oporu, a poprzez odpuszczanie go, świadome pozwalanie sobie na bycie niegrzeczną i czerpanie wewnętrznej, energetycznej oraz emocjonalnej przyjemności i podniecenia, które delikatnie pobudzane zewnętrzną stymulacją, rodzi się głęboko wewnątrz i obejmuje całe ciało, energetyczne jak i fizyczne. Odkrywamy wtedy, że jedynym źródłem naszej przyjemności jesteśmy my sami i żadna, tym bardziej intensywna, stymulacja nie jest nam potrzebna, by jej doświadczać.

Sesja Dark Eros to erotyczna podróż, która – dzięki deprywacji sensorycznej (odcięcie zmysłu wzroku poprzez założenie opaski) – prowadzi do ekstatycznej i poszerzonej eksploracji pozostałych zmysłów, w tym najważniejszego – szóstego zmysłu, którym są doznania energetyczne.

Na sesję składa się lekkie zniewolenie, przebudzanie wszystkich zmysłów różnymi bodźcami, masaż energetyczny skrzydłami orła, masaż pejczem, tantryczny masaż tygrysa i, w zależności od ustalonych granic, erotyczny masaż otwierający czakry oraz masaż yoni i/lub rozety.

O tym, jak wygląda przykładowa sesja, przeczytasz tutaj.

To wszystko sprawi, że odkryjesz ociekającą pożądaniem, delikatniejszą stronę zmysłowej dominacji i otworzysz się na wielowymiarową przyjemność.

Stopień nagości i dotyku: Pełna nagość. W pełnej wersji całe ciało może być dotykane w seksualny, erotyczny sposób.

Czas trwania sesji i cena: