Rytuał Kaszmirski – poznaj moc zmysłowego dotyku tradycji Shiva-Shakti

masaż kaszmirski

W kosmologii tantrycznej cały wszechświat jest postrzegany jako stworzony przez dwie główne siły, które trwale istnieją w doskonałej jedności. Te uniwersalne siły nazywają się Shiva i Shakti.

Tradycja łączy z tymi podstawowymi formami odpowiednio bóstwo męskie i bóstwo żeńskie. W rezultacie Shiva tworzy konstytutywne elementy wszechświata, podczas gdy Shakti jest dynamiczną mocą, która powoduje, że te różne elementy powstają.

Z punktu widzenia metafizyki, boskie zjednoczenie Shiva-Shakti reprezentuje dwa przeciwstawne aspekty Jednego: Shiva, męski, jest jednym aspektem Boga, podczas gdy Shakti uosabia kobiecą stronę, która reprezentuje energię manifestowaną i widoczną poprzez stworzenie. Dlatego Shakti jest wewnętrzną częścią Boskości, która jest obecna we wszechświecie. Shiva jest transcendentalny, a Shakti to immanentne strony Boga.

Być może właśnie ten tantryczny pogląd na Kobiecość w stworzeniu przyczynił się do ukierunkowania istoty ludzkiej na aktywne zasady funkcjonujące we wszechświecie, a nie na te o czystej transcendencji.

Czym jest Tantryczny Masaż Kaszmirski

 

Tantryczny Masaż Kaszmirski to głęboki, mocny i zmysłowy rytuał masażu wywodzący się z pięknego Kaszmiru w mistycznych północnych Indiach, gdzie mistrzowie tantry kaszmirskiej (śiwaizmu) lub (tradycji Shiva-Shakti) stosowali tę technikę do uzdrawiania ciała, umysłu i duszy.

Kaszmirski masaż tantryczny to proces głębokiego uzdrawiania, w którym łączą się świadomość, medytacja i zmysłowość. Każdemu, kto się otworzy na przyjęcie tego masażu, może przynieść głębokie uświadamiające doświadczenie o tym, kim naprawdę jest. Masaż rozbudza serce i dodaje siły, pewności siebie oraz wewnętrznej błogości. Pozwala osiągnąć i objąć cały potencjał w zakresie odczuwania wewnętrznego świata emocji i doznań, jednocześnie przynosi spokój i błogość, nie tylko podczas procesu, ale i po jego zakończeniu. Ta forma masażu nie skupia się tylko wokół genitaliów, ale podkreśla jego wpływ na ciało jako całość, aby wywołać poczucie jedności.

Tantryczny Masaż Kaszmirski daje możliwość głębokiego zanurzenia się w sobie i doświadczenia wielowymiarowości własnych doznań. Pozwala odkryć źródło własnej siły i wewnętrznej mocy.

Masaż jest pomostem łączącym trzy warstwy życia – dzieciństwo, młodość i dorosłość, pomagającym połączyć je w jedno, aby móc uzdrowić zranienia i zerwane więzy.

Zobacz, jak wyglądać może przykładowy masaż Kaszmirski:
 

Zapraszam na Rytuał Masażu Kaszmirskiego, podczas którego zanurzysz się w swoją seksualność, uzdrowisz ją i napełnisz nią całą swoją istotę  

Jak pomocny jest masaż tantryczny?

 

Według Tantry mężczyzna i kobieta mają zdolność do wielokrotnych orgazmów bez utraty energii. W dzisiejszych czasach żyjemy w społeczeństwie, które zapomniało o tych technikach, a społeczeństwo błędnie uczy mężczyzn i kobiety, że szybkie doznanie orgazmu jest celem samym w sobie i najważniejszym szczęściem do osiągnięcia. Ale w rzeczywistości osoba traci dużą część swojego życiowego potencjału, jeśli przywiąże się do potrzeby szybkiego orgazmu. Dlatego powinniśmy nauczyć się kontrolować naszą energię seksualną; być w stanie pielęgnować wszystkie jej cechy, rolę w naszym życiu oraz stopniowo uczyć się, jak stać się multi-orgazmicznymi istotami mogącymi doświadczać orgazmów w całym ciele – orgazmów, które nie ograniczają się do ciała fizycznego, ale obejmują swoją ekstazą ciało energetyczne.

A więc Tantryczny Masaż Kaszmirski pomaga w pewien sposób zrównoważyć całe ciało, abyśmy jako istoty ludzkie zdali sobie sprawę z naszego potencjału jako tantrycznego boga lub bogini i przeżyli to życie w multi-orgazmiczny sposób, wykorzystując naszą energię seksualną do tworzenia życia, jakiego pragniemy.

Kaszmirski masaż tantryczny ma właściwości regenerujące, które mają osobisty i intymny charakter. Jest wyjątkowo przydatny w leczeniu wszelkich urazów seksualnych, szczególnie tych powstałych w okresie dojrzewania i młodości.

Masaż ten jest głębszy niż inne masaże, ponieważ mocno inicjuje strumień witalności poprzez wyraźne ułożenie ciała (asany). To nie jest zwykły masaż, ale głęboki duchowy terapeutyczny rytuał.

Głównym celem Kaszmirskiego Masażu Tantrycznego jest budowanie harmonii między przebiegiem trzech warstw życia i rozpalenie oświecenia w duszy, aby połączyć się z karmą i ją uzdrowić. Często trudno jest usunąć karmiczne uwarunkowania i ślady, ale mistrzowie Kaszmirskiej Tantry mogą je rozpuścić wędrując subtelnie dłońmi po ciele tak, by przyjmujący połączył się z nią, uświadomił i uwolnił.

Profesjonalny masażysta jest wyszkolony, aby swoim darem dotyku połączyć przyjmującego ze swoim wnętrzem i rozpalić uczucia – zmysłowości, seksualności, czułości, błogości, pełnej świadomości i zadowolenia, i to jest to, na co powinieneś się otworzyć i pozwolić, aby uzyskać najlepsze wyniki, bo bez twojej zgody, otwartości i gotowości nawet najlepszy masaż nie przyniesie efektów. Kluczem do doświadczenia siebie, uzdrowienia i przebudzenia zawsze jesteś Ty.

Należy pamiętać, że po masażu Kaszmirskim nie powinno się współżyć przez przynajmniej kilka dni, by zapoczątkowane procesy wewnętrznej integracji mogły się dopełnić.

Ten masaż pomaga zrozumieć, w jaki sposób okiełznać własną energię jako istoty ludzkiej i pomaga uzyskać dostęp do nowych wymiarów swojego JA. Dzięki niemu będziesz mógł również uzyskać bardziej duchowe zrozumienie swojego istnienia na tej planecie.

Zapraszam na Rytuał Masażu Kaszmirskiego, podczas którego zanurzysz się w swoją seksualność, uzdrowisz ją i napełnisz nią całą swoją istotę