Dla kogo są masaże tantryczne? Korzyści masażu tantrycznego

masaż tantryczny warszawa

Masaże tantryczne są dla każdego, kto…

1. Chciałby złagodzić lub całkowicie wyeliminować dysfunkcje seksualne, takie jak oziębłość seeksualną, problemy z osiąganiem orgazmów, niechęć seksualną, niechęć przed dotykiem, zaburzenia erekcji, niskie libido i brak satysfakcji.

2. Chce uwolnić uwięzione w ciele emocje spowodowane nadużyciami, porodem, wychowaniem, codziennymi stresami, takie jak: nieufność, gniew, lęk, wstyd, frustracja, żal, smutek, upokorzenie, itp.

3. Czuje się ociężały, introwertyczny, z malejącą energią do życia, brakiem zdolności dawania i przyjmowania miłości, i chciałby na nowo otworzyć swoje serce i rozbudzić żywotność w swoim ciele.

4. Chce przywrócić równowagę energetyczną. Masaż tantryczny pomaga w odblokowaniu szlaków energetycznych (meridianów i czakr), przywróceniu równowagi i odmłodzeniu sił witalnych.

5. Pragnie bardziej połączyć się ze swoim ciałem, rozbudzić jego świadomość, nauczyć się odczytywać jego sygnały, rozpoznawać jego potrzeby, być z nim w teraźniejszości.

6. Pragnie zaakceptować swoje ciało, poczuć się w nim dobrze i bez wstydu przyjąć swoją seksualność; zrozumieć, zaakceptować, przyjąć i nauczyć się mówić o swoich potrzebach, pragnieniach i fantazjach, ale także i swoich granicach.

7. Pragnie doświadczyć uważnego dotyku i uzupełnić deficyty kochającego dotyku.

8. Pragnie doświadczyć i eksplorować swoją seksualność w pełni, w przyjemności, ekstazie, błogości, dzikości, uwolnieniu, bez osądu, bez presji, bez wstydu, poczucia, że musi być jakiś, że musi na to zasłużyć lub się jakoś odwzajemnić.

9. Pragnie rozbudzić swój seksualny potencjał, zwiększyć wrażliwość seksualną całego ciała, otworzyć się na pełniejsze, głębsze i dłuższe orgazmy.

10. Pragnie doświadczyć, że jest czymś więcej niż tylko ciałem, doświadczyć przyjemności nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim energetycznej.

Umów się na profesjonalny masaż tantryczny w Warszawie