Dark Eros. Co musisz wiedzieć o tantrycznym BDSM’ie

tantra bdsm male

Sesja Dark Eros to skrzyżowanie BDSMu z masażami tantrycznymi, która koncentruje się na pobudzaniu, drażnieniu i odmawianiu, dostarczaniu przyjemności i trzymaniu w niepewności, nagradzaniu i lekkim karaniu. Masażysta podczas takiej sesji zazwyczaj wiąże przyjmującą masaż i zasłania jej oczy, po czym rozbudza wszystkie jej pozostałe zmysły, utrzymując ją na krawędzi niepewności i rozkoszy.

Tantryczna sesja BDSM nie polega na byciu kontrolowanym w tradycyjnym sensie; chodzi w niej o uwolnienie wewnętrznej kontroli – odpuszczenie. Fizyczny brak kontroli to jedno, ale poddanie swojego umysłu sprawi, że wkroczysz w to, co nazywa się podprzestrzenią, niemal sennym stanem, w którym każdy fizyczny kontakt odczuwany będzie na wielu poziomach, w sposób którego nigdy nie doświadczyłaś.

Czym jest sesja Dark Eros – Tantryczny BDSM?

Praktyka krępowania partnera, a następnie stymulacji i pobudzania go poprzez tantryczny dotyk, aż wejdzie w stan wielkiego podniecenia i czystej błogości, to niezwykłe doświadczenie.

Dominujący partner wiąże lub skuwa kajdankami partnera uległego i drażni się z nim według własnego uznania – przez cały czas trwania masażu będzie on całkowicie na łasce partnera i nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko pozwolić mu dotykać, masować, rozbudzać, drażnić i karać w sposób, w jaki uważa za stosowne (oczywiście wszystko w ramach ustalonych granic oraz zdrowego tantrycznego podejścia do seksualności). Kiedy podczas takiej sesji uwalniasz kontrolę, uwalniasz się od zmartwień i niepokoju, aż całkowicie zanurzasz się w tu i teraz. W tej pełnej obecności weźmiesz udział w intymnych masażach całego ciała, które będą drażniły i kusiły każdy jego centymetr, podobnie jak doskonale zaaranżowany taniec.

Opaska na oczy może być również użyta do wyostrzenia zmysłów i zachęcenia odbiorcy do dalszego odkrywania swojej uległej strony. Chętnie poddaj się cudzej kontroli i pozwól swojemu umysłowi wypełnić się cała tą przyjemnością, podczas gdy jesteś wielokrotnie stymulowana na różne sposoby. Twój dominujący partner będzie bezwzględny, a jednocześnie łagodny. Pozwól mu nadać tempo twoim doświadczeniom, zrezygnuj z kontroli, zaufaj i odpręż się. Niech to odpuszczenie zabierze cię do krainy wielowymiarowej, błogiej przyjemności, i odkryje w tobie pokłady seksualności, o których mogłaś nie mieć pojęcia.

Dlaczego warto spróbować tantrycznej sesji Dark Eros?

Wszystkie rodzaje masażu są korzystne zarówno dla ciała, jak i umysłu, ale masaże w Dark Eros koncentrują się szczególnie na umyśle, aby zapewnić wyraźne uczucie uwolnienia.

Kiedy zrezygnujesz z kontroli, możesz odnaleźć głęboki spokój, zwłaszcza jeśli twoja codzienna egzystencja jest stresująca. Tantryczna sesja BDSM wiąże się z delikatną uległością, w której nie doświadczysz ani znieważania, ani bólu (no może odrobinę, tylko tyle, by jeszcze bardziej przebudzić twoje zmysły); doświadczysz za to ogromnej przyjemności płynącej z subtelnej zabawy zmysłami, uległością i poddaniem kontroli.

Sesja Dark Eros ma działanie uzdrawiające. Z jednej strony uwalnia od nadmiernej kontroli, a z drugiej pozwala nauczyć ciało i umysł czerpania dzikiej przyjemności płynącej z subtelnych bodźców, a nie przez ich zwiększanie. Osiąga się to poprzez świadome pozwalanie sobie na bycie uległą i czerpanie wewnętrznej, energetycznej oraz emocjonalnej przyjemności i podniecenia, które delikatnie pobudzane zewnętrzną stymulacją, rodzi się głęboko wewnątrz i obejmuje całe ciało, energetyczne jak i fizyczne. Odkrywamy wtedy, że jedynym źródłem naszej przyjemności jesteśmy my sami i żadna, tym bardziej intensywna, stymulacja nie jest nam potrzebna, by jej doświadczać. W ten sposób przywracamy naturalną, wrodzoną nam zdolność czerpania nieograniczonej przyjemności i satysfakcji seksualnej. 

Jak wygląda przykładowa sesja?

Możliwe są dwa scenariusze. W pierwszym sesja zaczyna się jeszcze przed drzwiami, gdzie będzie na ciebie czekać opaska na oczy. Już samo założenie jej i czekanie, aż drzwi zostaną otworzone, a Ty zostaniesz poprowadzona za rękę przez partnera, którego nawet nie zobaczysz, do miejsca, w którym być może jeszcze nigdy nie byłaś (jeśli to nasze pierwsze spotkanie), spowoduje dreszczyk emocji, trochę strachu przed nieznanym i ekscytacje przed tym, co się wydarzy.

Masażysta w ciszy zaprowadzi cię do środka. Zacznie cię okrążać i podziwiać twoją boskość, zarówno tą zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Potem powoli zacznie witać się z twoim ciałem, delikatnie dotykając każdej jego części – w ten sposób rytualnie je odsłaniając, powoli zsuwając z Ciebie sukienkę i zdejmując bieliznę (dla największej wygody przeprowadzenia tego rytuału najlepiej być bez bielizny). Może coś szepnie ci do ust, może już teraz mocniej ściśnie cię za pośladki lub dmuchnie w kark, a może przestanie dotykać – nigdy nie będziesz pewna, co dokładnie się wydarzy (w ramach wcześniej ustalonych granic).

Po przywitaniu się z ciałem i jego wstępnym uwrażliwieniu, twoje dłonie zostaną związane lub skute kajdankami, podniesione do góry i przyczepione do sufitu, a ty zostaniesz zachęcona do puszczenia kontroli i głębokiego oddychania. Od tej pory jesteś zdana na swojego partnera, który przejdzie do pełnego rozbudzania twoich zmysłów: zmysłu smaku – poprzez karmienie cię różnymi nieoczekiwanymi smakołykami, być może czasami dając ci oblizać swojego palca, a innym razem podając ci coś do twoich ust, swoimi; zmysłu węchu – poddając go zapachom perfum, olejków, kadzideł; zmysłu słuchu – poprzez muzykę, szeptane do ucha słowa, dźwięki różnych przedmiotów; zmysł dotyku – dotykając twoje ciało dłońmi, piórem, pejczem, raz czymś zimnym, a raz czymś ciepłym; zmysłu energetycznego – wykonując bezdotykowy masaż skrzydłami orła. Na tym etapie możliwe już będą pieszczoty yoni czy odrobina rozkosznego bólu (minimalna ilość).

Po rozbudzeniu cię do granic możliwości zostaniesz zaprowadzona i położona na materacu, na którym doświadczysz tantrycznego masażu pejczem (który jeszcze bardziej cię rozbudzi i rozprowadzi wyzwoloną energię po całym ciele) połączonym z zabawą w byciu niegrzeczną dziewczynką i karaniu za to. Następnie może zostać wykonany masaż tygrysa, kolejny tantryczny masaż, w którym twój partner, niczym tygrys, będzie cię atakował i drapał, drażnił się i łasił, by doprowadzić cię do szaleństwa. Kolejny możliwy masaż to erotyczny masaż zasilający czakry, podczas którego wszystkie twoje czakry główne jak i poboczne będą dotykane oraz odmuchiwane w celu przekształcenia całego twojego ciała w sferę erogenną. Będziesz wtedy gotowa na masaż yoni i/lub rozety, by w końcu, przebudzane przez całą sesję zmysły, napełnić wielowymiarową rozkoszą. Zostaniesz wtedy pozostawiona na jakiś czas sama ze sobą, by wszystkie zapoczątkowane procesy fizyczne i energetyczne mogły się zintegrować i byś mogła rozpłynąć się w tym orgazmicznym stanie.

Drugi scenariusz różni się jedynie początkiem. Jeśli nie czujesz gotowości, by od razu zanurzyć się w oceanie poddania i potrzebujesz pierwszego kontaktu, by poczuć się bezpiecznie, by zaufać swojemu masażyście, to oczywiście jest taka możliwość. W tym wypadku sesja zacznie się dopiero po uprzedniej rozmowie w cztery oczy i ustaleniu granic.

Granice są również ustalane w przypadku pierwszego scenariusza. I nawet jeśli przed sesją na coś wyrazisz zgodę, to w trakcie jej trwania zawsze masz prawo, z jakichkolwiek powodów, powiedzieć „stop”, a zostanie to natychmiast i w pełni uszanowane. Opisany scenariusz dotyczy sesji 4-godzinnej i jest tylko bazą, każde spotkanie jest zindywidualizowane, a masażysta podąża za tym co się pojawia, tak że niektóre elementy mogą trwać dłużej lub krócej lub intuicyjnie pojawić się nowe.

Na sesję możesz zapisać się tutaj.