Masaż Taoistyczny - droga do wielowymiarowej błogości

masaż erotyczny

Tao jest zwykle definiowane jako „ścieżka” lub „droga”, taoizm natomiast uważany jest za rdzenną religię Chińczyków. Masaż Taoistyczny oparty jest na filozofii taoizmu, dlatego koncentruje się nie tylko na fizycznym odprężeniu, ale również na rozwoju duchowym. Celem masażu taoistycznego jest doprowadzenie do harmonii między duszą, umysłem i duchem. Zablokowana energia podczas masażu jest uwalniana na różnych poziomach fizycznych ciała.

Masaż Tao pomaga poprawić i zwiększyć przepływ energii przez organizm, co wyrazi się w radości życia i wzroście żywotności. Istnieją różne formy masaży Tao, ale szczególną formą masażu Tao jest Taoistyczny Masaż Erotyczny (erotyczny dlatego, że podczas tego masażu uwzględniane są również miejsca intymne, choć w sposób medytacyjny a nie stymulacyjny – nie jest to więc masaż stricte erotyczny, jaki możemy sobie wyobrazić na podstawie zachodniego podejścia do erotyki).

Symbolem taoizmu jest słynne yin i yang, reprezentujące równowagę wszystkiego, co istnieje. Symbol taoizmu odzwierciedla również masaż taoistyczny, ponieważ przywraca on niezbędną równowagę naturalnej energii, która przepływa przez ciało każdego człowieka.

Co znaczy tao?

Termin Tao został zdefiniowany jako „ścieżka” lub „droga”, chociaż ma znacznie głębszą definicję w odniesieniu do ludzi taoistycznych. Eksperci i uczeni mówią, że Tao można zdefiniować jako nieegzystencjalny i egzystencjalny stan wszystkiego, z którego pochodzi, i że Tao odnosi się do koncepcji naszego Wszechświata. Tao może być również świadomością, która leży w głębi dobrego samopoczucia każdej osoby. Życie od najmniejszej cząstki materii do największego ciała niebieskiego we wszechświecie, od początku wszystkiego do przyszłości – taoiści wierzą, że Tao dokonało tego wszystkiego.

Czym jest masaż taoistyczny tantryczny?

Ten rodzaj masażu to doświadczenie seksualne, które obejmuje masaż narządów płciowych i tantryczne techniki oddychania, co stymuluje do tranformacji energii u tych, którzy go otrzymują.

Naprzemienne stany świadomości i przyjemności pomagają w trakcie masażu obudzić intensywne emocje. Oprócz przyjemności dostarcza również ważnych informacji na temat blokad, lęków lub ukrytych wzorców.

Dlaczego warto przyjmować taoistyczny masaż erotyczny?

Przyjęcie masażu taoistycznego pozwala na doświadczenie najróżniejszych doznań, które pobudzają sieć neuronową. Taki dotyk może nam pomóc w pobudzeniu naszych mniej żywotnych lub zablokowanych części, poszerzeniu naszej zdolności odczuwania i zapewnieniu energii erotycznej, która pełni zaszczytną i ważną rolę w naszym życiu i ciele.

Kiedy doświadczasz uważnego, pełnego energii, ale łagodnego dotyku tao, możesz osiągnąć głęboki stan wewnętrznej świadomości. Osoby regularnie przyjmujące ten masaż mówią, że uzyskują łatwiejszy dostęp do rdzenia swojej wewnętrznej mocy, wraz z towarzyszącym temu doświadczeniu ekstatycznymi stanami i głęboką przyjemnością. Dla tych, którzy mają partnerów, wspólne wykonywanie tej praktyki może stworzyć głęboką więź, która pozwala osobom o różnych pragnieniach spotkać się we wspólnej przestrzeni błogości i szczęścia.

Korzyści z praktyki

Dla tych, którzy przeżyli nadużycia seksualne i dla tych, którzy czują się jedynie przedmiotowymi obiektami seksualnymi, masaż taoistyczny może zapewnić przestrzeń, w której mogą poczuć się bezpieczni i wolni w doświadczaniu tego, kim naprawdę są. A gdy ciało podczas takiego masażu zacznie się odprężać, a energia zacznie swobodnie płynąć, uwolnią się hormony związane z uczuciem zaufania, miłości i więzi.

Dzięki medytacyjnej, łagodnej, nie nastawionej na jakikolwiek wynik, stymulacji seksualnej, wytwarzane zostają potężne ilości endorfin, które pomagają budować uczucie błogości. A kiedy energia prany jest pompowana przez długie, głębokie oddychanie, serce otwiera się, a energie krążą spiralnie przez nasze czakry, gdzie możemy doświadczać ekstatycznej całości z boskością w nas samych i innych.

Dlatego jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, warto rozważyć skorzystanie z masażu taoistycznego. 

Zapraszamy na profesjonalny masaż Taoistyczny, dzięki któremu zanurzysz się w swoją seksualność, przebudzisz ją i napełnisz całą swoją istotę