Zabieg Access Bars – uwolnij ograniczające myśli i emocje, i otwórz się na obfitość

Access Bars Warszawa

Access Bars® to niesamowity zabieg, który polega na delikatnym dotknięciu 32 punktów na głowie. Te punkty (znane również prętami energetycznymi) zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i przemyślenia, które zgromadziłeś w życiu. Dotykanie tych punktów uwalnia z umysłu myśli, które blokują cię na przepływ zdrowia i obfitości.

Każda sesja Access Bars® może uwolnić ograniczenia w obszarze twojego życia, który odpowiada konkretnemu dotknięciu pręta. Jest to niesamowicie pielęgnujący i relaksujący proces, cofający ograniczenia we wszystkich aspektach życia, które chcesz zmienić.

Jaką część swojego życia spędzasz na robieniu, a nie otrzymywaniu?

Czy zauważyłeś, że twoje życie nie jest jeszcze takie, jakie chciałbyś, aby było? Możesz mieć wszystko, czego pragniesz (a nawet więcej)! Otrzymanie Barsów sprawi, że zacznie się przejawiać wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia.

Jak to działa?

Access Bars® pomógł tysiącom ludzi zmienić wiele aspektów ich ciała i życia, w tym sen, zdrowie i wagę, pieniądze, seks i związki, niepokój, stres i wiele innych.

Po sesji w najgorszym przypadku poczujesz się, jakbyś właśnie miał fenomenalny masaż. W najlepszym razie całe twoje życie może zmienić się w coś większego z całkowitą łatwością.

Niektórzy porównują mózg do komputera, a zabieg Access Bars® do defragmentatora dysków. Pręty (punkty na głowie) odpowiadają różnym obszarom mózgu (plikom komputerowym), które odnoszą się do aspektów życia codziennego, takich jak radość, kreatywność, pieniądze, kontrola, tworzenie połączeń, spokój czy doświadczanie wdzięczności itp. własne ograniczające myśli, przekonania, emocje i wzorce w tych obszarach (takie jak niepotrzebne pliki lub spam) oparte na osądach zaabsorbowanych przez społeczeństwo, rodzinę, kulturę, przyjaciół i osobiste doświadczenia. Idee dotyczące dobra i zła przeszkadzają w zaakceptowaniu życia takim, jakie jest i wprowadzaniu zmian, które nas wzmacniają. Możemy nawet dobrze zdawać sobie sprawę z tego, jak te osądy odciągają nas od centrum własnej mocy i połączenia z całością i jednością.

Kiedy praktykujący Access Bars® dotyka prętów na głowie osoby przyjmującej, ładunek elektryczny w mózgu, który przechowuje te sfabrykowane osądy, zostaje rozproszony (tzn. usuwane są niepotrzebne pliki). Wzorce i „programy”, które przyjęliśmy, powodują, że reagujemy na życie na autopilocie, z nieświadomym oporem wobec tych samych doświadczeń, za którymi najbardziej tęsknimy. Po oczyszczeniu stajemy się wolni, by ponownie funkcjonować z jasnością i świadomością, otrzymując to, kim naprawdę jesteśmy, bez strachu i przeszkód oraz otwarci na zupełnie nowe perspektywy.

Access Bars® to narzędzie ułatwiające inny sposób funkcjonowania na planecie. Przez miliony lat ludzie funkcjonowali w gęstości swoich myśli, uczuć i emocji. Miliony nagromadzonych myśli, z którymi ludzie się identyfikują i czynią niezwykle wartościowymi. Im częściej uruchamiasz swoje pręty, tym bardziej zaczynasz dostrzegać, ile wysiłku faktycznie potrzeba, aby funkcjonować w tym nagromadzonym ciężarze myśli, uczuć i emocji. Zaczynasz także dostrzegać możliwość funkcjonowania w lekkości, przepływie, ze spokojnym umysłem, w poznaniu i świadomości.

To jak aktywacja komputerowego antywirusa świadomości!

Barsy mogą być używane do ułatwienia zmiany we wszystkich obszarach twojego życia. Kiedy chcesz działać z większą świadomością, zaczynasz otwierać drzwi do wszelkiego uzdrowienia. Nauka mówi nam, że kształt komórek faktycznie staje się bardziej eliptyczny, gdy wpływają na nie myśli, uczucia i emocje, co jest pierwszym krokiem do choroby. Kiedy uruchomisz swoje pręty, odblokowuje to wpływ na komórki, umożliwiając im powrót do ich bardziej kulistego kształtu, ułatwiając organizmowi powrót do harmonii.

W tym momencie możesz myśleć (lub osądzać), że wydaje się to za bardzo hurraoptymistyczne i jest to całkowicie zrozumiałe. Może się wydawać, że ich działanie to tylko placebo – też tak miałem, dopóki sam tego nie doświadczyłem. Ale nie wierz mi na słowo. Skuteczność Access Bars jest potwierdzona wieloma badaniami.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest Masaż Tantryczny – poznaj moc dodytku uzdrawiającego seksualność

Badania nad Access Bars

W 2015 r. czołowy neurobiolog dr Jeffrey Fannin zbadał neurologiczne skutki Access Bars. Odkrył, że zabieg Barsów ma pozytywny wpływ neurologiczny na biorcę, większy niż ten, którego doświadczają zaawansowani medytujący, przynosząc natychmiastowe rezultaty.

Dr Terrie Hope przeprowadziła badania naukowe nad wpływem Access Bars® na lęk i depresję, opublikowane w Journal of Energy Psychology w 2017 roku. Podsumowując, okazało się, że zabiegi Barsów zmniejszają stres i lęk o 85%, a depresję o 82% po zaledwie jednej sesji.

Dr Hope wykazała również, że uczestnicy, którzy przed 90-minutową sesją Access Bars zgłaszali obawy przed przyszłymi niepowodzeniami, samokrytycyzm, utratę przyjemności i pobudzenie, informowali, że 100% tych objawów ustąpiło po sesji.

Inne badania wykazały też, że leczenie Barsami spowalnia fale mózgowe do stanu theta, pozwalając na pojawienie się i uwolnienie wzorców behawioralnych i perspektyw z dzieciństwa oraz na pojawienie się większego stanu obecności, akceptacji i otwartości. Ograniczające myśli, przekonania i uczucia mogą zostać uwolnione, w tym lęki przed pieniędzmi, blokady kreatywności, smutek lub wszelkie inne nawyki, które już nam nie służą.

Jak wygląda sesja Access Bars?

Podczas sesji 32 punkty są lekko dotykane. Ten proces zaczyna uwalniać ładunek elektromagnetyczny lub polaryzację myśli, uczuć, emocji, pomysłów, przekonań, rozważań i decyzji, ponieważ jest przechowywany w twoim mózgu.

Zazwyczaj leżysz na stole do masażu lub siedzisz na krześle. Nie ma potrzeby zdejmowania odzieży. Dotyka się tylko głowy, rąk i stóp (opcjonalnie). Dobrze jest mieć pod ręką koc, ponieważ czasami temperatura ciała może się zmienić. Sesje trwają zwykle od 45 do 90 minut.

Barsy można uruchomić w dowolnym miejscu; hałaśliwe otoczenie nie przeszkodzi w działaniu systemu prętów.

Zapisz się na sesję Access Bars w Warszawie klikając TUTAJ.

Kto może skorzystać z terapii Access Bars®?

 • Ludzie, którzy przez cały dzień czują się wyczerpani, nie mogą spać w nocy, ponieważ ich umysły są przytłoczone myślami.
 • Ludzie, którzy są stale pod wpływem adrenaliny i nie mogą się zrelaksować.
 • Osoby, które próbowały jogi, pisania dzienników, medytacji itp., ale nadal nie mogą oczyścić umysłu.
 • Ludzie, którzy próbowali wszystkich praktyk zdrowotnych, jakie mogli znaleźć, ale nie wydają się cieszyć długoterminowymi wynikami.
 

Obszary, w których sesja Access Bars potrafi uwolnić od ograniczających myśli i emocji:

 
 • Pieniądze
 • Zdrowie
 • Kreatywność
 • Manifestacja
 • Pokój, spokój i uzdrowienie
 • Komunikacja
 • Przekonania na temat starzenia się
 • Zwiększenie mocy i połączenia
 • Kontrola
 • Uprzejmość i wdzięczność
 • Smutek i radość
 • Seksualność
 • Nadzieje i marzenia
 

Zapisz się na sesję Access Bars w Warszawie klikając TUTAJ.