Czy miałaś poprzednie życie na Lemurii? Kraina miłości i jedności z naturą

lemuria

Uważa się, że Lemuria lub Mu była kontynentem, na którym niebo naprawdę było miejscem na Ziemi. Lemurianie są uważani za pokojową, wysoce inteligentną rasę ludzi, która istniała miliony lat temu. Na Lemurii życie działało w harmonii, wszystkie istoty były postrzegane jako równe, oddającą głęboką cześć Matce Ziemi. Lemurianie wiedzieli, że komar nie jest od nich gorszy, a słońce nie jest lepsze.

Uważa się, że Lemuria lub Mu istniała tam, gdzie obecnie znajdują się Ocean Spokojny i Ocean Indyjski, a miejsca takie jak Hawaje, wyspy południowego Pacyfiku, Wyspa Wielkanocna, Fidżi, Nowa Zelandia, Azja i Australia nadal utrzymują częstotliwość Lemurii.

Wierzy się, że pierwsza fala Gwiezdnych Nasion, która przybyła na Ziemię, mieszkała na kontynencie Lemuria. Wielu ludzi, których dusze żyły w Lemurii, ma wspomnienia o niej i często opisują ją jako krainę pełną krystalicznych wód, kryształowych góry, z soczystymi owocami i zapierającymi dech w piersiach kwiatami, gdzie mieszkańcy byli zjednoczeni z naturą, głęboko odczuwając całe życie wokoło – komunikując się z drzewami, kwiatami i zwierzętami.

Istoty Lemurii miały specjalne dary. Wszyscy byli uzdrowicielami. Wszyscy byli zorientowani na życie we wspólnocie. Z channelingów i wspomnień ludzi wiadomo również, że lemuriańczycy byli istotami zmiennokształtnymi, zdolnymi do zmiany formy, potrafili używać telepatii i poruszać się w podobny sposób jak wieloryby, delfiny i ptaki, zarówno na lądzie, w powietrzu, jak i w wodzie.

Najważniejszym zrozumieniem lemurianów była bezwarunkowa miłość i umiejętność puszczania nierozbudzonych jeszcze destrukcyjnych emocji, takich jak strach, chciwość, zaborczość, zazdrość i inne. Dzięki tej umiejętności potrafili wznieść się na najwyższe poziomy świadomości, tym samym rozbudzając w sobie energię zwaną od wieków Kundalini (oczywiście prawdopodobnie inaczej w Lemurii nazywaną). O tej energii psychicznej pisano od tysięcy lat. Jej celem było przebudzenie człowieka do świadomości Boga, a jego duszy do genezy stworzenia świata, którego pragnęli. To był klucz do świadomego tworzenia. Kundalini ma zdolność „zmywania” naszych najgłębszych napięć oraz uzdrawiania karmicznych lekcji i przekonań. W ten sposób budzimy w sobie naszą prawdziwą naturę oraz rozszerzamy przepływ twórczej energii i świadomości w nas. Kundalini jest również postrzegana jako energia seksualna, która budzi pierwotną i uzdrawiającą energię żeńską. Przebudzona energia seksualna płynąca wprost z przestrzeni bezwarunkowej miłości była podstawą życia lemurianów – wykorzystywali ją do uzdrawiania i tworzenia świata, jakiego pragną.

Uważa się, że Lemurianie stali się szamanami i uzdrowicielami świata, dzieląc się swoimi darami uzdrawiania i przekazując je dalej. Być może dlatego tak wiele światowych religii, tradycji i sposobów leczenia jest tak podobnych, ponieważ pochodzą z tego samego miejsca… Lemurii. Niektórzy uważają, że wewnątrz i pod wulkanem Mount Shasta w Kalifornii żyje cywilizacja lemuryjska.

Wiele mitów mówi o wielkiej powodzi lub kataklizmie, który doprowadził do końca i zatonięcia Lemurii. Podobno niektórzy Lemurianie weszli do oceanu i przemienili się w wieloryby, delfiny i syreny. Inni zeszli pod ziemię do głębokich tuneli w ziemi. Inni stali się kamiennymi ludźmi. A inni uciekli do innych krajów. Ci, którzy przeżyli, ukryli się pod przykrywką, próbując zintegrować się z resztą planety.

Uważa się, że pod koniec epoki Lemurii Lemurianie zrobili, co mogli, aby zachować mądrość, kodując ją w kamieniach i kryształach. 

Być może ty też wierzysz, że niebo naprawdę może być miejscem na ziemi. Być może jesteś częścią zespołu transformującego, który na poziomie dusz jest oddany tworzeniu tego rodzaju harmonii na planecie właśnie teraz. Łatwo jest zostać przytłoczonym aktualnym stanem życia na planecie, ale ale energia Lemurii zachęca do trzymania jasnej wizji przyszłości pełnej miłości i jedności; która jest bliżej niż myślisz.

Możesz zostać zainspirowana do utrzymania częstotliwości Lemurii we własnej społeczności, rodzinie, miejscu pracy lub w sobie. Wiedz, że jest to możliwe, i chociaż czasami może Ci się wydawać, że jesteś sama, tak naprawdę nie jesteś. Uważa się, że setki tysięcy istot przechowuje kody tej starożytnej zaginionej krainy. Rób to, co robisz, i pamiętaj: jedynym sposobem na uzdrowienie otaczającego nas świata jest najpierw uzdrowienie siebie.

Czy uważasz, że mogłaś doświadczyć przeszłego życia na Lemurii?

Świątynny Masaż Lemuriański

 

Świątynny masaż Lemuriański opiera się na dziedzictwie lemurianów, przywołując ich energię poprzez wibracje w głosie, taniec, ruch i dotyk. Świadomy i uważny dotyk płynący z przestrzeni serca ma zdolność zainicjowania, pobudzenia i rozprowadzania siły życiowej w nas. Nasze ciało poddane wysokim wibracjom, energii, która wyzwala się podczas masażu, może doświadczyć zarówno wielkiej przyjemności, jak i uzdrowienia, ekstazy, jak i duchowych wglądów.

Sam masaż to orgazmiczna podróż do dwóch świątyń ciała – serca i seksualności. To podróż łącząca te świątynie i spalająca je w jedność. To również mistyczno-szamański rytuał rozbudzający energię kundalini, która zacznie rozpuszczać tkwiące w tobie ograniczenia, rozpali ukryte pierwotne pokłady mocy i pozwoli doświadczyć wielowymiarowej błogości.

Masaż ten działa nie tylko na ciało fizyczne, ale przede wszystkim na ciało energetyczne, i jest inicjacją w naszą naturę jako boskich wielowymiarowych istot energetycznych.

Masaż zaczyna się od energetycznego otwarcia serca na wyższe wibracje, po czym następuje wysokowibracyjny masaż całego ciała po obu jego stronach, w trakcie którego wykorzystywanych jest pięć rodzajów dotyku, łączący wszystkie żywioły – ziemię, ogień, powietrze, wodę i ducha. W trakcie masażu energia kundalini jest rozbudzana i rozprowadzana po całym ciele. Przedostatnim etapem jest masaż joni/lingama, którego celem jest rozbudzenie i rozluźnienie energii w tych obszarach oraz przeniesienie i rozszerzenie jej poza miednicę, przez serce, aż do czakry korony. Ostatni etap to czas bezruchu umożliwiający doświadczenie orgazmicznej rozkoszy całego ciała i ducha oraz integrację uruchomionych procesów energetycznych.

Więcej o tym masażu przeczytasz tutaj.