Seks tantryczny a czakry. Kochaj się w energiach 7 czakr

seks tantryczny

Interesuje cię seks tantryczny? Zastanawiasz się, jak przenieść swoje doświadczenia seksualne na wyższy poziom, kochać się w energiach 7 czakr i przy okazji podnieść swoją świadomość erotyczną?

Jogini tantryczni zdali sobie sprawę, że świadomy seks może prowadzić do ich ostatecznego celu: doświadczenia „Jedności” z egzystencją.

Jak sobie to uświadomili? Seks tantryczny, oznaczający „seks ze świadomością”, może zgromadzić dużo energii. Energii Kundalini, mówiąc konkretnie. Zbudowanie podobnej ilości energii poprzez medytację i praktykę jogi zajęłoby lata. Energia ta jest następnie umiejętnie przepuszczana przez każdą czakrę (centrum energetyczne), co oczyszcza ją i otwiera, aby oczyścić ścieżkę dla Kundalini.

Celem tego procesu jest oczyszczenie i otwarcie wszystkich czakr, tak aby Kundalini mogła poruszać się w górę ciała jak wąż, który się rozwija, od korzenia lub podstawy ciała aż do czakry korony.

Ale jak „otworzyć i oczyścić swoje czakry”?
 

Energia podąża za uwagą. Skupiając się na danej czakrze i medytując nad nią podczas uprawiania miłości, robisz pierwszy kluczowy krok do otwarcia, oczyszczenia i manifestacji energii na tym poziomie.

Kiedy ucieleśniasz, wyrażasz i odgrywasz to, z czego zbudowana jest każda czakra, wykorzystujesz jej pełny potencjał. Każda czakra ma rdzeń i dołączony element (zwłaszcza pierwszych 5 – potem stają się bardziej metafizyczne i subtelne).

Kiedy próbujemy całkowicie wejść w esencję danej czakry z poziomu fizycznego (pozycje), do poziomu emocjonalnego (to, co wyrażasz) i psychologicznego (skupienie), możemy doświadczyć tej czakry w pełni wewnątrz naszej istoty (nie tylko na poziomie mentalnym). W ten sposób możesz doświadczyć tej czakry i otworzyć się na nią oraz doświadczyć niesamowitego tańca energii wraz ze swoim partnerem.

Kochajcie się z partnerem ucieleśniając energię czakr (lub zrób to sama w trakcie uprawiania samomiłości). Możecie w trakcie jednego miłosnego aktu skupić się tylko na jednej czakrze, by wejść w jej esencje jak najbardziej lub doświadczyć podróży przez wszystkie czakry – skupiając się i ucieleśniając każdą przez 5 minut. Wybór należy do Was. Eksperymentujcie, bawcie się, wymieniajcie energią, doświadczajcie.

Wyrażanie swojej dzikiej strony, czyli CZAKRA PODSTAWY w sypialni

 

Fundament naszego ludzkiego systemu energetycznego. Znajduje się u podstawy kręgosłupa, reguluje podstawowe potrzeby bezpieczeństwa i ochrony. Otwierając i równoważąc energię tej czakry, uzyskasz lepsze połączenie seksualne, ponieważ twój poziom zaufania do siebie i partnera wzrośnie.

Kiedy kochasz się z poziomu czakry podstawy, dotykasz swojej najważniejszej istoty; dotykasz swojego ciała. Czakra korzenia łączy się z ziemią, z jej życiodajną energią. Wszystko zaczyna się od niej. Podczas uprawiania miłości skieruj swoją świadomość do krocza i wyobraź sobie, że przenosisz się do swojej pierwotnej istoty, do swojej dzikiej natury. Porzuć swój tryb przetrwania, strach, że możesz stracić kontrolę. Skoncentruj się na swoim zaufaniu.

Seks w energii tej czakry jest surowy
 

Wyobraź sobie, że żyjesz w środowisku plemiennym, wierzysz w swój instynkt, masz dużo energii. Wyraź to w swojej sypialni. Dotykajcie się mocno, ściskajcie swoje ciała. Uprawiaj silny, potężny seks. Bądź dziki, bądź odważny i nie przejmuj się tym, co inni mogą o Tobie pomyśleć. Otwarcie czakry korzenia oznacza podjęcie decyzji o byciu w swoim ciele podczas kochania się, o byciu zanurzonym w teraźniejszości.

Seks analny może być przerażający dla wielu osób, ale na tym poziomie może być zarówno uzdrawiający, jak i gruntujący. Ale to oczywiście nie jedyny sposób seksualnego połączenia z partnerem na tym poziomie. Chodzi w nim o zaufanie i wkroczenie w nasze pierwotne instynkty. Pomyśl o seksie w naturze, na plaży. Jak Amazonka mogłaby się kochać?

Do przemyślenia: Stwórz pełne zaufania i bezpieczne środowisko dla siebie i swojego partnera, abyście oboje mogli w pełni odpuścić kontrolę. W jakiej sypialni lub przestrzeni musisz się znaleźć, byś mogła się w to w pełni zanurzyć? Jakich warunków potrzebujesz, aby móc jęczeć głośno jak zwierzę i móc przejawić swoją zwierzęcą naturę?

Żywioł: Ziemia

Punkt skupienia: Krocze

Najlepsza pozycja: Kowadło. Partnerka leży na plecach z nogami w górze, opartymi na ramionach partnera.

Zmysł: Słuch (uszy)

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę podstawy
 

Wizualizuj głębokie czerwone światło przepływające przez podstawę twojego kręgosłupa, powtarzając sobie następującą afirmację: „Ufam, że jestem bezpieczna z moim partnerem”. lub „Czuje się pewnie i bezpiecznie ze swoją s3ksualnością” (jeśli jesteś singielką).

Niech płyną soczyste wody, czyli CZAKRA SAKRALNA w sypialni

 

Czakra sakralna znajduje się w dolnej części brzucha, w okolicy kości krzyżowej i powiązana jest z płodnością i seksualnością, wpływa na nasze emocje, intymność i pożądanie. Kiedy jest zablokowana lub niezbalansowana, może to prowadzić do problemów z seksualnością, takich jak brak zainteresowania lub frustracja seksualna. Może również wpływać na naszą zdolność do tworzenia intymnych relacji, emocjonalnej otwartości i połączenia z innymi ludźmi.

Uprawianie seksu z poziomu czakry sakralnej jest jak wejście do gorącego filmu, który zaczynasz tworzyć. Kochając się skoncentruj się na swojej czakrze sakralnej, na swoim stworzeniu, swojej kreatywności. To centrum dostarcza esencję tego, kim jesteś jako autentyczna istota seksualna.

Wiele osób odkrywa blokady na tym poziomie, ponieważ kontakt z tą energią w trakcie stosunku może uruchomić zranienia, traumy i zgromadzone negatywne przekonania na temat seksu. Może wywołać wstyd z odczuwania podniecenia i naszych pragnień, poczucie winy z powodu przeszłych związków i innych blokad seksualnych. Jeśli często płaczesz po orgazmie, jednym z powodów może być właśnie uruchomienie jakiejś blokady – przekonania, poczucia wstydu czy traumatycznego doświadczenia.

Uprawianie miłości na tym poziomie oznacza pełne odzyskanie swojej seksualności w całej jej soczystości.
 

Cieszcie z partnerem smakiem swoich płynów, wymieniajcie się płynami, niech wasze ciała dużo się poruszają, ślizgają po sobie (może przydać się olejek do masażu) i unoszą się na sobie jak na wodzie. Pomyślcie o prawdziwym seksie w wodzie – zmysłowym, seksownym i podniecającym.

Dużo się całujcie i dotykajcie. Uruchomcie swoją kreatywność – bawcie się w odgrywanie ról, odkrywajcie i spełniajcie swoje fantazje, cieszcie się nieskrępowaną wolnością przejawiania swojej seksualności. Znajdźcie wyraz swoim pragnieniom i bawcie się jak dzieci na piaskownicy. Wytrysk, również ten kobiecy, jest silnym wyrazem tej czakry.

Do przemyślenia: Uwielbiasz smak swojego partnera? Czy lubisz całować się głęboko z mokrym językiem? Lubisz wymieniać się śliną? Jak często używasz języka? Czy lubisz seks oralny? Czy lubisz przejawiać swoją seksualność? Czy robisz to w kreatywny sposób? Ile radości z tego czerpiesz?

Aby móc w pełni oddać się soczystemu przepływowi energii czakry sakralnej, będziesz musiała wpierw uzdrowić wszystko, co powstrzymuje cię od przyjęcia swojej seksualności i czerpania z niej radości – wstydu, zranienia, poczucia niezasługiwania, i wszystkich ograniczających przekonań.

Żywioł: Woda

Punkt skupienia: Szerokość dwóch palców powyżej kości łonowej

Pozycja: Misjonarska

Zmysł: Smak (język)

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę sakralną
 

Aby ją otworzyć: wizualizuj jasne pomarańczowe światło przepływające przez twoją czakrę sakralną i powtórz sobie następującą afirmację: „Akceptuję swoją seksualność i wybaczam sobie wszelkie przeszłe urazy seksualne”.

Pozwól gorącej pasji przeniknąć twoją istotę, czyli CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO w sypialni

 

Czakra splotu słonecznego, trzecia od dołu, położona jest pomiędzy pępkiem a podstawą mostka. Odpowiada za naszą witalność, wewnętrzną motywację, łatwość realizacji marzeń, równowagę emocjonalną, radość, obfitość, poczucie mocy. Kiedy splot słoneczny jest czysty, możemy uprawiać hojny, namiętny, bezinteresowny seks bez ego i bez żadnych oczekiwań. Czujemy seksualną wdzięczność i uznanie. Blokady w tym obszarze mogą powodować, że wstrzymujemy lub kontrolujemy doznania seksualne, jesteśmy oziębli i egoistyczni.

Seks w energii tej czakry jest taki gorący (dosłownie!) Skoncentruj się na czakrze splotu słonecznego podczas seksu, a przebudzisz niesamowitą głęboką namiętność. Będzie intensywnie i gorąco. Będzie jak latynoska randka, jak noc, w której przypierasz kochanka do ściany, a ten poddaje się twemu intensywnemu, pełnemu ognia i namiętności prowadzeniu.

Możesz dominować lub być w pozycji uległej. Spróbuj obu scenariuszy. Ponieś się w tej grze (oczywiście za zgodą i uszanowaniem granic) i doświadcz uzdrowienia płynącego ze świadomego poddania się lub prowadzenia. Świadoma, tantryczna sesja BDSM może być pięknym sposobem na głębsze doświadczenie tej czakry. Dzięki pełnej obecności możesz uzdrowić swoje połączenie z wewnętrzną mocą i odzyskać ją w sobie. W bezpieczny sposób przetestujcie swoje granice i odnajdźcie w tym wyzwolenie.

Spójrz oczami partnera, zobacz jego duszę
 

Oczy są tutaj kluczowe. Obserwuj swojego kochanka, zobacz, kim naprawdę jest. Dostrzeż jego wewnętrzną moc. Dotknij jego duszy. Przebudź go. Poprowadź lub daj się poprowadzić do spotkania z własną mocą. Doświadczenia seksualne na tym poziomie mogą nam pomóc w przedefiniowaniu przyjemności i bólu.

Gdy ta czakra zostanie oczyszczona, poprowadzi cię do przyjemności i zacznie wspierać w leczeniu starych urazów, przez które straciłaś dostęp do swojej mocy. Ogień w tej czakrze nieustannie się transformuje. Wyzwanie polega na byciu obecnym i podążaniu za ogniem. Nie daj się zwieść szybkim seksem; rozpalaj się powoli, aż zaczniesz buchać namiętnością. Stań się tym ogniem, niech cię prowadzi w swojej żarliwości, ale i powolności.

Do przemyślenia: Ile razy w swoim życiu miałaś doświadczenia seksualne, w których czułaś, że tracisz swoją moc, zamiast czuć, że ją wydobywasz? Jaki jest twój stosunek do władzy i poddawania się? Jesteś dominująca czy bardziej uległa? Jak się czujesz, gdy musisz prowadzić, a jak gdy trzeba puścić kontrolę i dać się poprowadzić?

Żywioł: Ogień

Punkt skupienia: Kilka centymetrów nad pępkiem

Pozycja: Na jeźdźca

Zmysł: Wzrok (oczy)

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę splotu słonecznego
 

Wizualizuj przejrzyste żółte światło przepływające przez twój żołądek i powtórz następującą afirmację: „Doceniam swoją seksualność i seksualność mojego partnera”. lub „Doceniam swoją seksualność i seksualność innych ludzi” (jeśli jesteś singielką).

Kochaj się, jakbyś tańczyła z wiatrem, czyli CZAKRA SERCA w sypialni

 

Położona nad mostkiem, reguluje naszą zdolność do kochania. Jeśli ten obszar jest zamknięty, może dojść do strachu przed kochaniem innych i siebie, co z kolei może spowodować rozłączenie się w miłości. Kiedy ta czakra jest otwarta, doświadczenie głębokiego i namiętnego seksu jest znacznie większe.

Subtelność. Delikatność. Zwiewność. Czułość. Łagodność. Powolność. Wrażliwość. Uważność. To słowa idealnie opisujące seks tantryczny na poziomie tej czakry. To najbardziej otwierający serce, najbardziej waniliowy rodzaj seksu z powolną, łagodną i czułą penetracją. Niestety z powodu bolesnych rozstań i/lub trudnych doświadczeń w związkach często boimy się odsłonić nasze serce, z obawy przed kolejnym zranieniem.

Oczyszczenie serca wymaga odwagi, aby spojrzeć na rany i smutek, które nosi nasze serce
 

Połóż dłonie na swoim sercu, by się z nim połączyć. Poczuj, jak bije; poczuj, jak jego energia zaczyna krążyć przez ręce i dłonie. Zacznij do niego głęboko oddychać. Robiąc wydech, wyraź z dźwiękiem to, co czuje – smutek, ból, złość, radość, miłość itp. Niech inteligencja twojego serca przemówi. Oddychaj w ten sposób przez 5-10minut. Możesz to robić sama lub wraz z partnerem przed uprawianiem miłości.

Kochajcie się, jakbyście unosili się na wietrze
 

Aspekt kinestetyczny odgrywa tu kluczową rolę. Im lżejszy staje się twój dotyk, tym bardziej pobudza czakrę serca. Używaj zwłaszcza koniuszków palców, głaszcz skórę swojego kochanka, unoś się prawie nad jego ciałem fizycznym, wchodząc w jego ciało energetyczne.

Przebudźcie swoje ciała dotykając, dmuchając i liżąc miejsca erogenne w kolejności: uszy, kark, plecy na wysokości talii, kość krzyżowa, linię pod pośladkami, wnętrze kolan, wewnętrzną stronę ud, usta, piersi i sutki, perłę (łechtaczkę) / pierścień serca (żołądź penisa)

Piersi są seksualnym kluczem czakry serca
 

Piersi są fizycznym przedłużeniem czakry serca. U kobiet serce i piersi mają energię dodatnią – ofiarowującą, u mężczyzn ujemną – przyjmującą. Odwrotnie jest w narządach płciowych – yoni ma energię przyjmującą a lingam ofiarowującą. Niezwykle ważnym jest najpierw otworzyć serce u kobiety, dopiero wtedy będzie gotowa przyjąć energetycznie dary mężczyzny i ofiarować mu czułość i miłość płynącą z jej serca, do jego. W ten sposób zostanie uruchomiony pełny przepływ między wszystkimi biegunami.

Skupcie się na długim pieszczeniu sutków oraz masażu przestrzeni serca. Im bardziej podniecone będą twoje sutki (dotyczy obu płci, choć u mężczyzn nie jest to zazwyczaj bardzo intensywna strefa erogenna), tym łatwiej będzie wam skupić się na centrum serca i wymieniać się energią. Użyjcie rąk, piór, jedwabiu, powietrza i oleju, a następnie kochajcie się, jakbyście byli unoszeni na wietrze. Wyobraźcie sobie, że kochacie się na chmurach, lekkich puszystych, pierzastych.

Do przemyślenia: Otwarcie serca może wywołać łzy smutku, radości i miłości. Czego potrzebujesz od partnera, by czuć, że możesz je w pełni przed nim otworzyć? Co twój kochanek może zrobić, by pomóc ci je otworzyć? Jak chcesz być dotykana przez ukochanego w trakcie aktu seksualnego, kiedy wyrażasz tę część siebie?

Żywioł: Powietrze

Punkt skupienia: Środek klatki piersiowej

Pozycja: Kontakt ze skórą całego ciała; na pieska

Zmysł: Skóra (czucie)

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę serca
 

Aby ją otworzyć: wizualizuj wibrujące zielone światło przepływające przez twoje serce i powtórz następującą afirmację: „Jestem otwarta na dawanie i otrzymywanie bezwarunkowej miłości”.

Kochaj się jak bogowie, czyli CZAKRA GARDŁA w sypialni

 

Umieszczona na wysokości gardła, reguluje autoekspresję, zdolność do wyrażania pragnień i granic. Kiedy ta czakra jest otwarta i zrównoważona, ekspresja seksualna jest bardziej pozytywna, autentyczna, szczera i twórcza. Gdy jest zablokowana, ekspresja seksualna może wydawać się nudna i nieekscytująca.

Uprawianie miłości w energii czakry gardła wkracza w bardziej metafizyczny rodzaj seksu oparty o element eteru – przestrzeni, która jest jednocześnie niczym i wszystkim. To bezruch, który sprawia, że wszelki ruch i życie są możliwe. Podczas aktu seksualnego może prawie nie być żadnego fizycznego kontaktu. Kiedy energia seksualna wzrośnie do tego poziomu, możesz doświadczyć nowego rodzaju widzenia, widząc boską część twojego ukochanego. To poczucie jedności między bogiem i boginią, między dwiema boginiami lub dwoma bogami.

Wyrażanie prawdy w seksie
 

Na tym poziomie czujesz się bardzo pewnie, aby wyrazić to, co należy wyrazić – przez słowa, przez ciało, przez emocje i energię. Wyrażana jest twoja prawda jako w pełni dojrzałej istoty seksualnej. To bardzo poddający się stan pełnego zaufania i prawdy. Na tym etapie odkrywasz, co naprawdę oznacza poddanie się.

Dotyk: świadomość przestrzeni
 

Abyście stali się bardziej świadomi swojego połączenia z elementem eteru, najpierw dostrójcie się do cech obecnych w waszych ciałach – ciepła, chłodu, ciężkości, lekkości, ruchu i bezruchu. Następnie przenieście swoją uwagę na przestrzeń wokół ciała. Zwróćcie uwagę na temperaturę powietrza, dźwięki, które słyszycie i światło w pomieszczeniu, w którym się znajdujecie.

Teraz spróbujcie wyczuć/zobaczyć swoje energie, swoje aury w tej przestrzeni – ich wielkość, kolor, gęstość oraz to, jak wasze energie oddziałują na siebie i wasze odczuwanie. Z zamkniętymi lub otwartymi oczami zacznijcie dotykać/gładzić swoje energie – w tym celu przesuwajcie swoje dłonie blisko ciała partnera, nie dotykając go. Bądźcie uważni, badając pojawiające się odczucia. Sprawdźcie, co czujecie, gdy „dotykacie” swoich miejsc intymnych. Sprawdźcie, jak zmienia się odczuwanie partnera, jak jest to dotyk neutralny, a jak z intencją pobudzenia energii seksualnej.

Kochajcie się w swojej prawdzie
 

Kochajcie się wyrażając prawdę tego, kim jesteście. Niech wasze szczęki, usta i gardła będą rozluźnione. Głęboko oddychajcie. Wydawajcie dźwięki na wydechu. Pozwólcie emocjom płynąć. Bądźcie uważni wszystkiego co się pojawia – odczuć, emocji, dźwięków, energii, ruchów ciał, ale nie angażujcie się w nie. Bądźcie obserwującą pojawiających się w przestrzeni wrażeń świadomością. Bądźcie świadkami przepływu bez identyfikacji z żadnym doświadczeniem.

Do przemyślenia: Czy wyrażasz swoją prawdę? Czy ukrywasz swoją prawdę? Jakie są twoje potrzeby i granice, i czy potrafisz je wyrazić? Czy potrafisz mówić za siebie? Czy kochasz i lubisz siebie?

Żywioł: Eter

Punkt skupienia: Środek gardła

Pozycja: Nożyce

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę gardła
 

Aby otworzyć czakrę gardła, wizualizuj przejrzyste niebieskie światło przepływające przez twoje gardło, powtarzając następującą afirmację: „Wyrażam swoją seksualność w pozytywny, jasny i odważny sposób”.

Harmonia podczas uprawiania miłości, czyli CZAKRA TRZECIEGO OKA w sypialni

 

Umieszczona pośrodku brwi, tuż nad oczami, rządzi intuicją, mądrością i jasnowidzeniem. Kiedy jest otwarta, poczujesz głęboką harmonię ze swoim partnerem.

Kiedy energia seksualna wpływa do trzeciego oka, a ty jesteś z nią połączona, możesz doświadczać wizji lub intuicyjnych odczytów. Wykracza to daleko poza zwyczajność i fizyczność, czując połączenie z wyższą mocą, wyższą mądrością. Twoja podświadomość się otwiera, widzenie fizycznymi oczami może być zamazane, a formy wokół ciebie mogą się rozpuszczać. Jesteś w pełni. W pełni obecna w każdej chwili. Stan „Teraz” w pełni integruje się z twoją istotą i twoim partnerem.

Wiedza i połączenie bez słów
 

Kochając się w energii trzeciego oka wchodzisz w intuicyjny stan, w którym wiesz, co jest potrzebne, w którym jesteś w pełni zdolna do widzenia poza fizycznością. Wibrująca energia może być bardzo intensywna w twojej głowie i wzdłuż kręgosłupa.

Połączcie się czołami
 

Usiądźcie w pozycji Yab-Yum, zsynchronizujcie swoje oddechy i przez chwilę patrzcie sobie głęboko w oczy. Uhonorujcie i połączcie się ze swoimi duszami, czule całując się w trzecie oko (czoło).

Trzecie oko to brama do królestwa wewnętrznego, a także do przestrzeni tego, co uważamy za wyższą świadomość i oświecenie. O trzecim oku mówi się również jako o łączniku przysadki mózgowej i szyszynki.

Mówi się, że pocałunek w czoło wyzwala melatoninę i serotoninę, które odpowiadają za sen, głęboką medytację, dobre samopoczucie, szczęście i euforię.

Po obdarowaniu się pocałunkiem, zbliżcie do siebie czoła, łącząc się trzecimi oczami. Po chwili zacznijcie oddechem naprzemiennym krążyć energią – na wdechu mężczyzna przyjmuje energię z trzeciego oka kobiety i wciąga ją do Lingama; na wydechu przesyła energię z Lingama do Yoni partnerki, która wciąga ją na wdechu do trzeciego oka, by na wydechu ponownie przesłać ją partnerowi.

Kochajcie się w harmonii
 

Oddychając w ten sposób partner może wejść w swoją partnerkę (nawet jeśli nie ma pełnego wzwodu). Kochajcie się w harmonii. Ruchy frykcyjne, jak i samych ciał, mogą być minimalne. Jeśli ćwiczyliście mięśnie kegla, to jest to dobry moment, by je napinać i rozluźniać. W ten sposób będziecie pobudzać swoją energię seksualną, bez potrzeby ruchów frykcyjnych.

Do przemyślenia: Ja bardzo jesteś obecna podczas seksu? Jak często uciekasz gdzieś myślami? Przed czym możesz uciekać? Na ile jesteś świadoma doznań w każdej komórce swojego ciała?

Punkt skupienia: Środek czoła

Pozycja: Yab-Yum

Afirmacja i wizualizacja aktywująca czakrę trzeciego oka
 

Aby otworzyć czakrę trzeciego oka, wizualizuj indygo-niebieskie światło przepływające przez nią, i powtórz następującą afirmację: „Doświadczam harmonii z moim partnerem”. Lub “Doświadczam harmonii ze swoją seksualnością”.

Wyzwolenie poprzez boską energię seksualną, czyli CZAKRA KORONY w sypialni

 

Czakra korony położona jest na samym czubku głowy. To miejsce umożliwiające nam ponowne narodziny oraz skłaniające do nieustannego poszukiwania nowych doświadczeń i dostrajania się do wyższych stanów świadomości. Na tym poziomie rozwoju wykracza się poza intelekt i osiąga się moc pasji w doświadczaniu i pojmowaniu rzeczywistości. Kiedy energia Kundalini obudzi wszystkie czakry po kolei i dotrze do najwyższej – królewskiej, osiągamy stan ekstazy, najwyższej rozkoszy i zachwytu.

Jeżeli nasza czakra korony będzie otwarta, oczyszczona ze złej energii, będziemy szczęśliwi, spokojni. Doświadczymy przebłysków boskiej świadomości, zaczniemy postrzegać czas trochę inaczej – cieszyć się tym, co tu i teraz. Odkryć możemy to, czego nie widać gołym okiem, zerkniemy za kotarę, jaką jest narzucona na świat iluzja. Poznamy smak prawdziwej wolności, będziemy emanować mocą oraz miłością. Przestaniemy oceniać, przeżyjemy rozwój sposobu naszego myślenia, który stanie się bardziej boski.

To jest ostateczny cel Tantry
 

Kiedy ta czakra jest otwarta, możesz całkowicie zatracić się w swoich doświadczeniach seksualnych, doznać orgazmu przypominającego Boga, łącząc swoją energię ze swoim partnerem i poddając się ekstatycznemu doświadczeniu.

Połączenie seksualne w boskim świetle
 

Połóżcie się na plecach obok siebie, trzymając się za ręce i splatając nogami lub połóżcie się na bokach ciała i przytulcie do siebie, tak by wasze czakry były możliwie na tych samych wysokościach. Możecie też usiąść opierając się o siebie plecami. Przez kilka minut głęboko oddychajcie, wdychając powietrze i energię do swojej czakry korony, czując jak z każdym wdechem otwiera się coraz bardziej.

Po kilku minutach wyobraźcie sobie otwierające się białe kwiaty lotosu na czubkach waszych głów. Wyobraźcie sobie, jak te kwiaty zaczynają promieniować białym światłem, które z każdą chwilą staje się intensywniejsze i bardziej wszechogarniające. Zobaczcie, jak to białe światło rozlewa się w waszych ciałach i po wszystkim, co was otacza, zacierając jakiekolwiek granice. Poczujcie, że jesteście tym światłem, w jedności ze sobą i całym Wszechświatem. Powtórzcie 3x afirmację: Jestem boską istotą o s3ksualnym połączeniu!

Do przemyślenia: Co dla ciebie oznacza połączenie się z ukochaną osobą? Czy kiedykolwiek doświadczyłaś jedności ze swoim partnerem? Jakie to uczucie?

🔥 Chcesz doświadczyć energetycznego orgazmu całego ciała? 🔥
 

Przygotowałem dla Ciebie medytację prowadzoną (<- kliknij, by posłuchać medytacji), dzięki której osiągniesz taki orgazm.