Tantryczny Masaż Yoni: 17 powodów, dla których warto go doświadczyć

masaż yoni

Masaż Yoni (sromu/wulwy) to starożytna praktyka tantryczna stosowana do seksualnego przebudzenia kobiety, głębokiego uzdrowienia i odmłodzenia jej, postrzegany jako święty, duchowy akt. Yoni jest starożytnym sanskryckim słowem oznaczającym dosłownie „świętą przestrzeń” lub „źródło”.

Tantryczny masaż Yoni to jedno z najbardziej magicznych doświadczeń, jakie może doświadczyć kobieta. Taki masaż nie polega tylko na przebudzeniu i pobudzeniu Yoni, ale i całego ciała.

Oto 17 powodów, dla których powinnaś wybrać się na tantryczny masaż Yoni

Chociaż podczas takich masaży orgazmy mogą i często się zdarzają, orgazm nie jest celem masażu Yoni. Te masaże oferują o wiele więcej. Oto niektóre z ich niesamowitych korzyści.

#1 Wzmacnia odporność twojego ciała

Kiedy poddajesz się intymności, twoje ciało uwalnia wyższy poziom immunoglobulin. To super niesamowite przeciwciało, które zwalcza przeziębienia i grypę.

#2 Ujędrnia skórę i nabłyszcza włosy 

Hormony uwalniane podczas podniecenia sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, a włosy bardziej lśniące. Wynika to ze zwiększonej produkcji estrogenu i kolagenu.

#3 Twoje piersi są większe

Rozmiar piersi wzrasta nawet do 25% podczas podniecenia.

#4 Spłaszcza twój brzuch

Uwalnianie oksytocyny podczas orgazmu może pomóc spłaszczyć brzuch.

#5 Zwiększa twoją pewność siebie

Masaż Yoni wzmacnia twoją Boską Kobiecość, dzięki czemu będziesz emanować pewnością siebie.

#6 Ładnie pachniesz

Podczas podniecenia zwiększa się produkcja feromonów, co oznacza, że będziesz dosłownie pachnieć seksownie. Zwiększone wydzielanie feromonów może utrzymywać się nawet przez kilka godzin, przyciągając zainteresowanie innych.

#7 Obudzisz w sobie miłość

Bliskość fizyczna i intymność zwiększają uwalnianie oksytocyny (hormon miłości). Oksytocyna tworzy uczucie zaufania, otwartości i empatii – wszystko to sprawia, że czujesz się lepiej połączona ze sobą, jak i innymi.

#8 Zapobiega rakowi piersi

W australijskim badaniu odkryto, że oksytocyna uwalniana podczas stymulacji piersi faktycznie zapobiega rakowi piersi.

#9 Twój okres będzie łagodniejszy

Problemy miesiączkowe, takie jak obfite krwawienia, nieregularne cykle, skurcze i PMS mogą być spowodowane zablokowaniem lub stagnacją energii w twoim ciele. Masaż Yoni usuwa te blokady i udrażnia energię seksualną.

#10 Uzdrawia emocjonalną i psychologiczną traumę

Łono jest centrum kobiety. Wszystkie jej doświadczenia seksualne i emocjonalne są w nim przechowywane, tak samo radość, otwartość, poczucie bezpieczeństwa, jak emocjonalne, fizyczne i psychiczne traumy.

Nadużycia i urazy często powodują blokady energetyczne w narządach płciowych. Może to prowadzić do mniejszych doznań erotycznych i zmniejszenia potencjału orgazmicznego. W niektórych przypadkach może nawet powodować anorgazmię (niezdolność do orgazmu).

Tantryczny masaż Yoni to potężny zestaw technik, które delikatnie uzdrowią, przebudzą i wzmocnią kobietę. Techniki te pomagają usunąć blokady i stagnację w okolicy intymnej.

#11 Seks jest lepszy

Tantryczny masaż Yoni uczy większego i lepszego kontaktu kobiety ze swoim ciałem oraz rozpoznawania tego, co sprawia jej przyjemność. Uczy również otwierania się na przyjemność rodzącą się w jej wnętrzu, niezależnej od stymulacji zewnętrznej. Zwiększona samoświadomość = lepszy seks.

#12 Zwiększa popęd seksualny 

Podniecenie zwiększa produkcję testosteronu, co z kolei zwiększa popęd seksualny.

#13 Miej orgazmy całego ciała

Masaż Yoni również rozszerza i pogłębia twój potencjał orgazmiczny, a nawet może prowadzić do manifestacji i przebudzenia kobiecego wytrysku.

#14 Zwiększa płodność

Ze względu na wzrost hormonów płciowych i krążenie energii seksualnej podczas masażu, kobieta może doświadczyć zwiększonej płodności.

#15 Ułatwia poród

Masaż Yoni rozluźnia obszar miednicy, co może ułatwić poród i zmniejszyć traumę porodową.

#16 Zwalcza depresję

Przedłużony miłosny i seksualny dotyk podczas masażu Yoni zwiększa poziom „hormonów szczęścia”, takich jak dopamina i serotonina. Ponadto wiele chorób psychicznych, takich jak depresja, jest spowodowanych bólem emocjonalnym i traumą, które utrzymywane są w ciele. Usunięcie tych blokad podczas masażu może złagodzić ten stan.

#17 To doświadczenie duchowe

Przepływ energii zostanie otwarty, a kundalini (siła życiowa) pobudzona, aby krążyła w twoim ciele, prowadząc do stanów podwyższonej świadomości, bezruchu, transcendencji i jedności.

___________________

Większość masaży tantrycznych zawiera w sobie masaż Yoni. W zależności od wybranego masażu, można doświadczyć różnych pozytywnych efektów. I tak masaż Yoni w Masażu Taoistycznym pozwala kobiecie zrelaksować i otworzyć się na seksualną przyjemność przychodzącą naturalnie z wnętrza ciała energetycznego, a nie czerpania jej poprzez silną stymulację fizyczną; Masaż Kaszmirski pomaga nawiązać głęboki kontakt z Yoni jako częścią całości istnienia i zwiększyć uważność w słuchaniu jej mądrości; Masaż Rozkosz Shakti otwiera na doświadczenia energii seksualnej w całym ciele oraz przedłużonych orgazmów; w Masażu Lemuriańskim wyzwolona w Yoni energia kundalini przenoszona jest do czakry serca, by doświadczyć rozkoszy z ich połączenia (więcej o tych masażach przeczytasz tutaj: Masaże Tantryczne poszerzające energię seksualną). Natomiast Masaże Uzdrawiające Yoni pozwalają uwolnić się od przeszłych traum i blokad, i stać się bardziej otwartymi na kochającą przyjemność seksualną (więcej o tych masażach przeczytasz tutaj: Terapeutyczne Masaże Tantryczne).